глезотия или необходимост е купуването на bebyphone

  • 3 709
  • 132
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 721
Аз без бейбифона съм заникъде, ползвам го всеки ден.

# 121
  • Мнения: 541

благодаря ви мили маичета наистина ме улеснихте във вземането на решението, защото ние живеем в къща и явно наистина ще ние необходим, благодаря ви още веднъж

newsm10 newsm10 newsm10

# 122
  • София
  • Мнения: 1 262
абсолютна необходимост  Peace аз даже имам два, макар да сме в апартамент  Wink

# 123
  • Варна
  • Мнения: 773
Естествено, че е необходимост. Когато спи, аз не стоя до леглото и да я пазя . Така я чувам кога се обръща и кога се събужда. Какво бих правила ако го нямам...просто незнам.

# 124
  • София
  • Мнения: 672
Абсолютна необходимост - и до магазина ходя с него - хваща ако има нещо...
Само че един ден по погрешка взех частта която трябва да седи при бебето и го намерих плачещ  Confused

# 125
  • Мнения: 101
Необходимост.Ние живеем  в къща  и спалнята ни е на единя етаж а кухнята на другия.Та ако нямахме ме бебе фон трябваше да съм си  постоянно в спалнята lovekiss

# 126
  • Мнения: 326
На мен ми е много полезен и го ползвам и досега Peace

# 127
  • Мнения: 1 763
Смятах го за глезотия и не си купих, но вече мисля, че е необходимост и то не само за голямо жилище. Ние живеем в двустаен апартамент и сме се обзавели с креватчета и в двете стаи. Когато сме в хола за вечеря или имаме гости, вземаме бебето при нас. Но скоро то ще започне да не може да спи, когато е по-шумно и това непрекъснато разнасяне ще стане невъзможно, особено вечер.

# 128
  • Мнения: 216
Необходимост,разбира се.

# 129
  • София
  • Мнения: 1 185
Когато го купувахме не бях сигурна дали ще е необходим, но сега го ползвам постоянно!

# 130
  • Мнения: 622
Много полезен уред! Ползва се дълго време и въобще не е глезотия

# 131
  • Мнения: 500
Според мен е необходимост по-скоро.Аз лично не съм имала,защото си имах детегледачка(баба ми Mr. Green) и когато се наложеше да я оставя,тя беше при нея.Но ако имам второ дете(дай Боже),ще си взема.

# 132
  • Мнения: 8 917
Необходимост, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт