глезотия или необходимост е купуването на bebyphone

  • 3 721
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Ако живееш в къща е задължително! Ние сме в къща ,така че го разнасям навсякъде бебефона.....много по-скойна съм така!

# 91
  • Варна
  • Мнения: 3 953
С баткото не ползвах, но пък слухтях като дива  Confused А и беше лукс преди 14 години........дали изощо имаше  newsm78
Сега ползвам от първия ден , когато се прибрахме от болницата, удобно е  Wink

# 92
  • Мнения: 1 029
При мен беше абсолютно излишен, защото живеем в 2 стаи, но живот и здраве за второто, ако имаме по-голямо жилище ще си купя обезателно Grinning Peace

# 93
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Според мен е много голямо удобство.Аз още го ползвам Peace

# 94
  • Мнения: 1 910
Някой може вече да ти е предложил - купи си телефон с бейби фон функция.

Иначе на мен много работа ми вършеше. Не се чудиш плаче ли или не (на мен доста ми се причуваше)...

# 95
  • Мнения: 454
За мен с абсолютна неоходимост. Не ходя през 5 минути да го гледам какво прави,а за надежност вече една година се е доказал и нямам никакви притеснения за това.

# 96
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
За мен лично е безсмислица и едно от многото свидетелства колко се отдалечаваме от инстинктите си. А те работят - всяка майка интуитивно чувства, че трябва непрекъснато да е наясно какво става с бебето й - и вместо просто да държи бебето близо до себе си, където може да го види и чуе веднага, предпочита да разчита на машинарии и да сложи бебето през няколко врати разстояние... абсурдно е.
Изобщо не съм се замисляла за бебефони нито с първото, нито с второто дете. Първото си го мъкнех с количката из цялата къща, за да е до мен, а второто беше или в слинга, или в шезлонг до мен. И двамата спяха до мен (баткото - в легло, долепено до нашето, а дребната - първо в моето легло, а после в нейното до моето), така че никога не съм усетила нужда от бебефони.
Апартаментът ни е тристаен, ако това има отношение - и децата съм си ги гледала сама.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Не смятам че са глезотия, но чак пък и необходимост  Rolling Eyes Изгледах си до сега детето без бебефон и не ми е било трудно.Ако имах сигурно щеше да ми е още по-лесно.Но специално за живеещи в апартамент смятам че може да минат и без бебефон.Нашия също е тристаен и където и да съм ще го чуя ако се разплаче.Единствено съм виждала необходимост от него, като ходехме лятото на вилата и всички сме седнали от вън на двора а той спи вътре.Трябваше да ходя по-честичко да проверявам как е положението.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Случвало ли ви се е докато правите секс детето ви да се събуди и  да "цъфне" на вратата? newsm32  Rolling Eyes  При нас се размина на косъм, добре че бебефона за секунди ни предупреди, че малката госпожица тича към нашата стая (а току що беше заспала)... 

Удобство и спокойствие за мама и за тати!!!  Peace

Ciao_bella , извини ме, че те цитирам в друга тема!

# 99
  • Мнения: 502
Аз имам, но не го ползвам. Предполагам, че ако живеех в къща и бебто е на друг етаж  в момента или голям апартамент е необходимост.

# 100
  • Мнения: X
Може и без бейбифон, но пък с него съм много по-спокойна и не тичам през 5 мин. да проверявам дали спи. Единственият ми проблем е, че понякога прихваща  някой телефон ли, какво ли, но сменям канала и така си решавам проблема Simple Smile

# 101
  • Мнения: 2 614
Според мен е необходимост! Доста по-спокоен е човек, като знае, че може да чуе бебчето си.
Особено като тръгнете да пътувате някъде.
Братовчедка ми предложи да ми купи, защото тя не е имала, и все не са и се давали пари за това, а всъщност е голямо удобство!  Peace

# 102
  • Мнения: 391
Нито едното, нито другото. То си е удобство.

# 103
  • Мнения: 5 940
За мен лично е безсмислица и едно от многото свидетелства колко се отдалечаваме от инстинктите си. А те работят - всяка майка интуитивно чувства, че трябва непрекъснато да е наясно какво става с бебето й - и вместо просто да държи бебето близо до себе си, където може да го види и чуе веднага, предпочита да разчита на машинарии и да сложи бебето през няколко врати разстояние... абсурдно е. newsm10

# 104
  • София
  • Мнения: 1 735
За мен е от първа необходимост.Благодарение на него бебка вече си спи сама в стаята и я чувам даже като хълца или се върти.Между другото пиша не да убеждавам,че е необходимост,а защото е важно и да е качествен и с повечко канали за да се игнорират съседските бейбифони и др.Първо си бяхме купили евтин на Бертони и при нас заради бетонните стени не хващахме от детската стая/през 2 стени/,а други плачещи бебчета.

Общи условия

Активация на акаунт