Новите модни тенденции в обзавеждането - 2

  • 36 172
  • 406
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 764
Ами стаята е спалня,по-скоро моята си стая от едно време,а сега я ползвам като си ходя с децата.Понеже няма да купуваме нови мебели за там,ще боядисам (при един авобояджия) 2 легла в бяло,имам един стар скрин от прабаба ми,който ще остане така,т.е дървен.Имах намерение стените да са в сиво-синьо,ама наситено (не знам отваря ли се снимката от предния ми пост).Да,ама вече взе да ми омръзва този цвят,още преди да е направен.....
Иначе сестра ми пък си е начертала нейната стая на Аутокад,тя пук иска едната и стена да е черна,така че приемам съвети и идеи и за там.
Трудничко ми е,защото и майка ми и сестра ми не живеят тук и искам като си  дойдат да ги изненадам.

# 241
  • Мнения: 1 800
Да, има специална боя за писане с тебешир. Тук се води chalkboard боя.
И аз забелязах, че доста се използва в интериорите.
Има стикери(фолио) за стена с такова покритие, аз даже сложих в стаята на сина ми. Първо мислех да правя магнитна боя и отгоре с chalkboard боята, но се отказах и взех от стикерите. Още не сме ги използвали и незнам колко биха издържали.

# 242
  • Мнения: 2 379
мен ме учудва, че свързвате Жаклин с Хундервасер ooooh! Joy
Eeeeee, добре, де. Изложих се с този Хундертвасер, ясно! hahaha
Направих асоциация, понеже не се сещам за друг архитеткт преди него, който да "размества" така разни елементи или цели етажи, на "неразборен" принцип. Реших, че това е измислено първо от него.
Но аз не съм архитект и нищо не разбирам. Чукча зрител съм. Simple Smile Простено ми е, нали? Laughing

Ани69, и аз по принцип си падам по шаренийки, но, когато става дума за архитектура, суперизвестният Хундертвасер или пък Гауди са ми ... Sick

я вижте кой диктува модата /верно преди 100 години/ , хахахааа
http://www.youtube.com/watch?v=GsinptPnPjA
Знаех си, че в линка ще видим този клип на Джордж Майкъл. Mr. Green

# 243
  • Мнения: 6 039
на мен пък Жалкин ми прилича на
http://archzine.com/index.php/architecture/tetris

ох, аз още съм в офиса, поне ми правете компания, да ме разведрявате, че вече зациклям Cry

# 244
  • Мнения: 2 379
Зацикляш? Ми давай да помагаме! Laughing

Прилича на това, да.
В интервюто от сайта на "Жаклин", архитектът казва, че отрочето му вече има 2 нови прякора - единият е "Тетрис", а другият "Жечка". Mr. Green

# 245
  • Мнения: 2 768
Аз по въпроса на red shoe, ако може  Simple Smile

Тази фирма предлага такива панели, имитация на тухли в бяло.
Работим с доставчика, който внася продукти на концерна (разни други чудесии, предимно материали за мебели) и сега се мъчим да го накараме да се размърда малко и да внесе imi-beton. трябваше да идем до Германия, че да разберем колко други продукти произвежда този концерн, вносителя изглежда няма инерес да ги презентира  Confused

Ако не е спешно, след около месец-два ще мога да ти кажа цени и от къде да си ги купиш в София.  Peace

# 246
  • Мнения: 2 336


а що се отнася до черната боя за дъска, мога да предложа и по евтин вариант- обикновена черна боя и в нея е настърган тебешир /това е стар учителски номер  Wink/
Тебеширът за какво се слага? Thinking


тебеширът се слага за да може да се пише върху боята, в противен случай само се хлъзка и не се задържа.

# 247
  • Мнения: 4 202
Аз по въпроса на red shoe, ако може  Simple Smile
...

Eta, точно така си го представям!
Няма да е късно до месец -два и ще чакам с нетърпение информацията.
Мерси предварително  Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 2 952
.... сиво-синьо,ама наситено .....
Аз напоследък много харесвам сивите цветове. Защо не разгледаш в някой магазин каталозите на сивкавите тонове - има много варианти на тъмно сиво в студената гама - през зелено, синьо. Можеш и графитено тъмно сиво да премислиш. Тези дни случайно видях един цвят на стена, в който се влюбих - едно кестеняво, златисто кафяво - звучи кичозно, но беше много премерен цвят. Много ми харесват и сивкавите цветове, които са през тютюнево, малко като зелен чай - това би дало по-топъл резултат.
Колкото повече гледаш цветове, толкова повече ще се чудиш  Simple Smile

# 249
  • Мнения: 2 768
Няма да е късно до месец -два и ще чакам с нетърпение информацията.
Мерси предварително  Hug


За нищо!
Ще ти пиша, щом имам резултат!  Peace

# 250
  • Мнения: 3 034



не знам и това дали е модерно, но играта със сенките ми харесва : http://www.aton.ca/

Последна редакция: пт, 21 мар 2008, 14:09 от iviche

# 251
  • Мнения: 1 941
Ех, за пореден път си доказах, че всички пътища водят към тоя форум. Търсих си в Гугъл отзиви за Жаклин и веднага тук ме довя вятъра Mr. Green Имам апартамент там, който проявява интерес има още два, които се продават, по - скоро препродават. Естествено на по - високи цени, мога да дам координати ако трябва...

# 252
# 253
  • Мнения: 6 039
Ех, за пореден път си доказах, че всички пътища водят към тоя форум. Търсих си в Гугъл отзиви за Жаклин и веднага тук ме довя вятъра Mr. Green Имам апартамент там, който проявява интерес има още два, които се продават, по - скоро препродават. Естествено на по - високи цени, мога да дам координати ако трябва...

 Joy
aко сградата не беше в София, с удоволствие Mr. Green

# 254
  • Мнения: 22 935

 Joy
aко сградата не беше в София, с удоволствие Mr. Green
Ъова си мислех онзи ден,като се заговорихме за Жаклин:страхотна сграда,но заради местонахождението й,не бих живяла там.

Общи условия

Активация на акаунт