Бихте ли си купили робот?

  • 2 585
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 758
Не съм чела другите отговори, но....да, бих си купила.

# 46
  • Мнения: 589
Ако изглежда като Джъд Лоу, бих.
Обаче ще му махна батериите, Холивуд ме е наплашил с изперкали роботи.

# 47
да определено бих си купила.с три деца у дома  е просто хаос.просто не мога да смогна бих добавила 4е съпругът ми цапа за о6те две. Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 2 386
Какви роботи, бе? Има милиарди мъже.. Все някой ще се навие. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 61
В никакъв случай. Какво ще кажана на детето като започне с въпросите ?
 ooooh! " Това е твоят втори татко....."  Outta Joint

# 50
  • Мнения: 47 981
има един разказ на азимов точно на такава тема, иначе аз лично бих, ама ще ни трябват робот и роботка, или пък някой бисексуален, че все пак да има и за двамата

# 51
  • Мнения: 600
За домашен помощник много ми се иска да имам робот.Ако не бях толкова отчайващо моногамна,щях да го пожелая и за секс.За жената на морския няма нищо по-прекрасно от такъв заместител в леглото.Наближава време мъжът да се върне и роботът културно се сгъва в гардероба.Ама няма :"защо сега,защо така,ти ме използваш,кога ще се видим".Просто му откачаш жичките.Минават три-четири месеца,съпругат тръгва пак,изваждаш робота от дрешника,избърсваш му прахта и казваш възпитано:заповядай,шефе.

шанел, сексът с робот не може да е изневяра, дерзай!

бих си взела, 'що не Wink  ако няма претенции, не пъшка, не се оплаква, не спи до късно(той май изобщо няма да спи, а newsm78). тъкмо няма да сее чорапи, косми и отрязани нокти из къщи. готино Crazy

# 52
  • Мнения: 2 448
За задоволяване на несекващата ми нужда от масажи - да, но за секс не.
Ето това е моя отговор, все ми от от устата. Simple Smile

# 53
  • Мнения: 86


И ЗА МЕН ТАКЪВ АКО МОЖЕ  Laughing Laughing Laughing

# 54
  • Мнения: 86
За мен някой, който готви, чисти и пере.

# 55
  • Мнения: 224
бих си купила да готви -другото да го остави на мен

# 56
  • Мнения: 5 622

 Обсъждахме статията с мъжа ми.(май само ние сме мераклии, гледам от темата никой друг не ще   Crazy ) И двамата бихме си купили. За разнообразие.  Laughing Аз моят, обаче си го искам с точно определена физиономия. И глас, ако може  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 634
Първоначално си помислих, че въпроса е за кухненси робот...
После за такъв, който върши домашна работа...
След това видях кой е пуснал темата и се поколебах "за вибратор ли ще пита или за надуваема кукла с чип"?

Не, не бих. Харесвам топлината на тялото и допира на кожата. Не ми се прегръща радиатор покрит със силикон.  Stop

# 58
  • Мнения: 3 634
Аз моят, обаче си го искам с точно определена физиономия. И глас, ако може  Mr. Green

Евентуално като Клайв Оуен...?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт