Да се представя и най-вече да споделя...

  • 3 683
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 651
Изчетох всичко и по-естествено и нормално от това да заминете в чужбина не намирам.
Дано това да е решението, което си взела.
Дано скоро се появиш в чужбинския форум, заредена с оптимизъм и добри преживявания.
  bouquet Кураж   bouquet

# 31
  • Мнения: 157
Само мога да ти пожелая успех в новия живот в чужбина. Аз лично никога не бих пропуснала този шанс.  Не забравяй, че ти никога няма да си сама - ти имаш най-важното нещо -твоето дете...

А и честно казано мисля че мъжът ти сам ще се промени много, когато е в друга, коренно различна среда (към по-добро...) Единственото време , в което съм се разбирала със бившия си съпруг наистина чудесно бяха няколкото месеца, в които не живеехме в България...

Бъди силна и се радвай на страхотния шанс, който имаш да преобърнеш всичко в живота си в своя полза... А пък ако не ти хареса, най-лесно е да се върнеш Hug

# 32
  • Мнения: 687
За пореден път ви благодаря Hug

Съжалявам, че за момента не мога да пиша повече подробности.
Много ме е яд, че не съм малко по-анонимна във форума Confused


# 33
  • Мнения: 446
Аз също подкрепям момичетата.Щом като имаш подкрепата на родата на мъжа ти опитай и не се плаши от нищо.Още повече, че в Щатите имат много силна социална система и при евентуален развод ще бъдеш наистина защитена, за разлика от нашата страна.
А и аз съм на мнение, че човек трябва да се бори за щастието си и то винаги идва когато е заслужено.И не се плаши от трудности , те са тези които ни каляват и ни даряват с опит и мъдрост.
Искрено ти желая успех в начинанието и смело напред... Simple Smile

# 34
  • Мнения: 911
Аз наистина се чувствах ужасно сама.Знам че неискам да те подтиквам да вземеш решение,но в чужбина сама,без приятели абе всичко там ти идва в повече.Прецени не само какво искаш,но и човека с когото тръгваш,що то бившия ми даже опит ненаправи да ми бъде приятел.Във врагове се превърнахме.Най-добре тръгвай с двупосочен билет,аз бях с еднопосочен,накрая ми идваше да преплувам океана.Мисли,ако имаш нужда от съвет пиши ми на лични!

Подписвам се под всичко, написано от onira. И двупосочният билет да е и твоят, и този на детето! Това е просто задължително!!!  Naughty

Дано добрите намерения и желанието за подкрепа от страна на родителите му да не са само празни обещания! И не се пренавивай, че задължително ще заживеете в някакъв безметежен рай, или пък ако наистина вземете американски паспорти след 5 години (което също не е гарантирано 100%, дори и ако сте със зелени карти), то това автоматично ви прави по-богати или пък по-щастливи.

И не на последно място - образованието (особено основното/средното) в щатите съвсем, ама съвсем не е в пъти по-добро от нашето (колкото и да е разнебитено през последните години), освен ако не си достатъчно заможна, за да си позволиш добро частно училище за детето.

Много късмет ти желая!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт