По-по-най!

  • 14 766
  • 201
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 458
 Joy смях в залата. Хубава темичка. Дори и да няма номинирани си струва - да се разсмеем малко  Peace

Много скоро чух едно любовно обяснение което ме остави безмълвна: "Вярваш ли  на любовтта от пръв поглед? Аз вярвам! Много те обичам, още от мига в който те видях те обикнах. С теб се чувствам така както с никоя жена до сега. Винаги съм мечтал за жена като теб...." малко след това следва: " Ще ми подариш ли колата си?" Shocked

koketka, lilivid  hahaha hahaha hahaha

mama_chrisy, твоя да не би да има проблем с разбирането на думата "развод" ? hahaha

# 16
  • Мнения: 1 732
След поредния опит за запазване на семейство, го питам защо продължава да упорства и не се изнесе. А той " ми защото те обичам много и ми харесва как чистиш"
Това е номер едно  Joy

# 17
  • Мнения: 277
[Много скоро чух едно любовно обяснение което ме остави безмълвна: "Вярваш ли  на любовтта от пръв поглед? Аз вярвам! Много те обичам, още от мига в който те видях те обикнах. С теб се чувствам така както с никоя жена до сега. Винаги съм мечтал за жена като теб...." малко след това следва: " Ще ми подариш ли колата си?" Shocked

това е определено номер1 #Crazy
а сега моите ,,бисери,,
преди 2 г.имах рожден ден и празнувах с един приятел в ресторант.хапвахме ,пийвахме ,и подарък имаше.
мъжа ми го бях оставила да си седи у дома .само ми звъни и ме вика да си идвам да празнуваме.
накрая се прибирам към 21.00ч ,а той ме посреща по слипове , надул стереото с Deep purple,мирише на домашна ракия и ми вика-,,кво ,няма ли да празнуваме.,,
а поседнах на дивана в хола и ми се развали настроението.а той ми вика ,,Няма ли да се къпеш ,, викам-,не знам .що да се се къпя newsm78
а той ми вика  -,,МИ, ЗА ДА ТИ ИЗТЪРКАМ ГЪРБА!
 Sickта това ми беше подаръка за рождения ден според него.
и още ,като го гонех да си ходи,че не се търпеше вече неговия лаф ме усмъртяваше от смях,,Ти ,такъв като мен няма да намериш!.
 hahaha
ама защо днес е тая тема ,днес не трябва ли да си говорим за любов и вино  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 6 477
Не мога да не се включа и аз! На въпроса защо нещо скърца и про новата девойка отговора беше - Еееех, ти си единствения човек, дет ме разбираш и знаеш какво ми е...щото аз самия не се знам....И толкова си приличахме, ама какво станА та се разделихме newsm78

И много се смях на тази крилатост..ама отговора ми беше - Ние много се обичаме с теб щото не живеем заедно....това е моя принос към крилатите фрази Joy Joy

# 19
Мисля мисля, ама то мойто БНД нямаше нищо крилато в него, та и крилати фрази в това число. Виж ЕРД ако взема да ги изреждаааааам, ум да ти зайде. Например:
 "Кой е луд като мен да вземе жена с две деца та да не може да се разхожда в собствената си къща по гащи!"

# 20
  • Мнения: 903
Ех, момичета, много е забавна тая темичка! Joy  Жалко, че не мога да се включа с крилати фрази от репертоара на моя бившичкия - не че няма бисери, ама от неговите изцепки струи единствено жестокост /цитирала съм го на 2-3 места в други теми/, та хич не ща и да развалям веселяшкото настроение, което цари тук!

"Жена, друга като тебе няма да намеря! Всичките ми връзки с други жени са едни такива...безнадеждни... "
Супер яко е това бе! 15

# 21
  • Мнения: X
На въпроса ми "Добре, разделяме се, защо сега трябва да се виждаме, само да се тормозим един друг?" ТОЙ каза: "Еми, то се е видяло, че един без друг не можем."
Не, че е окрилена тая фраза, но намерих аналогия с някои от гореизказаните.

Ааа още още аналогии.
В разгара на раздялата, т.е. 3 седмици след началото й. Аз - именник. Той - нощна смяна. Връщам се от офиса, вкъщи - цветя, "Мечо пух" - книжката... хм... /не я дочетох/, картичка и писмо вътре в което нещо като "Утре ще го отпразнуваме, сега съм на работа и няма как все пак ..... поне това можем да направим".. сиреч да го отпразнуваме. Това доста преди горната случка.

Аз гласувам за Кокетка 'Харесва ми как чистиш'
ха
ха ха

За развода - и моят имаше такава идея - развеждаме се, ама си живеем заедно. Явно е класика в жанра.
Момичета, страшни сте - отдавна не се бях смяла така.

*абе, Кокетка, мама - как точно чистиш бе мила, че опашка ще стане тука за тебе - да видиш женски бой ...

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 19:49 от Анонимен

# 22
   И друг път съм го разказвала тук... След хванати любовни СМСи, извънредна "работа", плакане цяла седмица и т.н. в една зимна сутрин...цялата треперейки държейки бебето, казах - ТОВА Е КРАЯ  и излязах от стаята.
   Дойде при мен прегърна ме заднишком и каза : ТИ СИ В ЦИКЪЛ, НАЛИ? НАИШ КВИ ХУБАВИ СВИНСКИ ГЪРДИЧКИ КУПИХ, ЩЕ ТИ ГИ СГОТВЯ ДОВЕЧЕРА....

# 23
  • Мнения: 157
Обичам ви. Така ме развеселихте, с глас съм се смяла.
И аз да се разпиша с един бисер на бившия ми мъж - " Аз пари за детето няма да ти давам, защото ще си купиш дрехи"... и пета година си държи на думата!!!

Иначе "Харесва ми как чистиш" е уникално

# 24
  • Мнения: X
Сияйна, това е от серията 'жестоки', мила.
Хич не ми е смешно.

# 25
  • Мнения: 2 274
Едно единствено се сещам- просто след него всичко друго е цвете:
"Не искам да правиш аборт, но и не искам да го раждаш!"
 bowuu bowuu bowuu

# 26
  • Мнения: 2 336
Аз не изказах мнение до сега, но БНД-то на Годзила за мен бие всичко...  Joy Joy Joy
Годзила, що не го държа детето в коремчето да се натути татко му да реши какво иска всъщност.
Предполагам, че хич не ти е било смешно, де...  Tired

# 27
  • Мнения: 73
Е мили дами аз имам едно култуво ама то не е от БНД, а от мен тази сутрин. Защото снощи ни удостоиха с честа да спят при нас, та тази сутрин на тръгване аз му казах директно, че предполагам че тази вечер няма да се прибере. Последваха опити за прегръдки и целувки(бърррр като се сетя, че снощи е пипал онова нещо), които бяха пък последвани от груби отблъсквания от моя страна. Та моето изпълнение накря беше "Приятно прекрарване на празника на влбените, ти нали си влюбен". Странно що ли ме изгледа така сякаш съм му бръкнала на едно място дето слънце не изгрява  Joy

# 28
  • Popovo
  • Мнения: 571

*абе, Кокетка, мама - как точно чистиш бе мила, че опашка ще стане тука за тебе - да видиш женски бой ...

Не знам Каси, да взема да му се обадя да питам,кое точно е хубавото, че да отворя едно училище за чистачки, барем пари да изкарам от тази дейност.

  party023 Черпя ви по една тортичка, сина ми Марти днес става на 11 год.

# 29
  • Мнения: 903
koketka, да ти е живо и здраво момчето! И да порастне красив, умен и добър мъж!  bouquet /тъй се надяваме ние женските майки - дъщерите ни да не попаднат на същите самсунеци, на каквито сме се натресли ние Mr. Green/

Общи условия

Активация на акаунт