ФОТОГРАФски КОНКУРСИ - 2 -

  • 5 230
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 915
Фрито имаше желание да участва, и снимка има, но не успя да я качи. Едното диване на Великден си разцепи главата на ръб, ходихме да я лепят, и оттам изчезна и желанието, и времето за конкурси.

Предполагам, че по празниците хората повече празнуват, а не мислят снимки; всъщност, очаквах слабо участие. Може би трябваше по-дълъг срок.  Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 1 909
Фрито имаше желание да участва, и снимка има, но не успя да я качи. Едното диване на Великден си разцепи главата на ръб, ходихме да я лепят, и оттам изчезна и желанието, и времето за конкурси.

Предполагам, че по празниците хората повече празнуват, а не мислят снимки; всъщност, очаквах слабо участие. Може би трябваше по-дълъг срок.  Rolling Eyes

O, дано не й остане белег. Сара си цъфна челото и го лепихме, засега белегът червенее още..  Confused, но усилено го мажа с крем против белези!

# 92
  • Мнения: 11 316
Тези белези зарастват почти незабележимо, ако се мажат с невенова мас. Вижте по аптеките би трябвало да има.  Не знам сега дали се внася подобни мазила в България. Фрий, ако намериш на Веледа, те имат с невен серия.

# 93
  • Мнения: 4 915
Мерси, момичета.  Heart Eyes Пострадалата е Сияна. За късмет, не се наложи да й правим и рентген, както първоначално помислих, че ще трябва, защото не видях как е паднала, а я намерих просната по гръб и реших, че с цялата си тежест се е стоварила върху един ръб от перваз в коридора. И кръв шуртеше бая.  Crazy Но Мариела ми обясни как е станало, та се занесохме в Пирогов за инжекция тетанус и да я лепнат, но тетанус решиха да не слагат. Удареното е на тила, и няма да се вижда белег. Малко я поофъкаха да я почистят и сега прическата е на обратната страна.  Laughing
Вечи, ще проверя за тази Веледа, няма да остане неизползвана.  Tired  Wink

# 94
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ох, ужас, направо ми призля като го прочетох Sad, и на 20 да си отваряш очитем пак стават белите. Да зараства бързо и да са ти живи и здрави момичетата, Free Hug

# 95
  • Мнения: 2 109
dano da i mine byrzo na mariela.

az syshto imam snimka za konkursa no byahme v ohrid i bez internet. ot vchera sme v skopje Simple Smile
celuvki

# 96
  • Мнения: 11 316
Знам, че прескочих срока на последния конкурс,но участвах колкото да не е без хич.
Моля админите (без Фрий, нали подаде оставка), да пуснат тема за гласуване или да напишат как ще се процедира сега.

# 97
  • Мнения: 2 109
ми дайте да решим... колко отпуска искате? или закриваме групата?

# 98
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз не бих искала да я закриваме  Sad Не, че напоследък съм се включвала, но гледам редовно и това е сякаш едно от нещата които би ме накарало да мисля, за да направя нещо по-различно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт