Кажете как отказахте цигарите

  • 12 765
  • 144
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 271
Забременях и ги отказах - така е най-лесно. Преди това съм пробвала, но не се получи...

# 136
  • Мнения: 2 005
Всичко е на психична основа  Peace Спираш да мислиш за тях и съответно - спираш да пушиш  Joy

# 137
  • Мнения: 1 523
Първия път спрях цигарите,когато разбрах,че съм бременна с голямата.Като спрях да я кърмя пак започнах да пуша.
Втория път цялата ни компания бяхме у дома за посрещането на 2005 година и решихме от 01.01. да не пушим.От тогава съм чиста Laughing,помогна ми и Табекс.

# 138
  • Мнения: 827
Спрях цигарите малко преди да разбера че съм бременна (преди година и два три месеца).И аз както много от тук ги спрях от раз, заедно с мъжа ми.Просто решихме че да даваме по 5 лева (дори и повече) на ден за цигари е грехота.За това си направихме една касичка и събирахме парите от цигарите там.След няма и година си купихме много як цифров апарат със събраните пари.Просто човек трябва да помисли къде най много го удря това че пуши, едни заради здравето, други заради парите, трети защото смятат че жена с цигара е грозно.Ако си направи човек такава равносметка ще ги откаже 100%.И да ви кажа че щом не пропуших след загубата на бебенцето ми значи твърдо няма да пропуша Naughty Забравих да кажа че бях пушачка активна от 8 години някъде и пушех по кутия две на ден.
Както казват в "Сблъсък" - Няма не възможни неща!!!

# 139
  • varna
  • Мнения: 676
Отказах ги"от раз".Пушех от осми клас,а като студентка по две кутии на ден.Не можех да си представя живота без цигари.Но когато забременях,макар и да не ми е ставало лошо,ги спрях на момента.И вече 8 години не пуша.Сега много рядко мога да запаля по цигара,но това се случва инцидентно.Събира ми се по кутия на година.Представете си...

# 140
  • Мнения: 118
Последният път- трудно.Надявам се следващия" от раз "с успех.

# 141
  • Мнения: 446
Забременях и ги отказах, иначе пушех от 10 клас, а като студентка по 2 кутии на ден.
След като родих и спрях кърменето реших да запаля , но толкова лошо ми стана, че не повторих. И наистина не понасям зимата да ходя по кафета и заведения с лоша вентилация, че като задимят всички Sick
 Но пък в малките часове след купон с приятели, си палиме едно наргиленце и се кефя Laughing

# 142
  • Мнения: 183
С мъжа ми ги спряхме заедно.Дори той беше инициатора.Винаги съм искала да ги спра, но нямах достатъчно воля.А по този начин не можех да си представя аз да се издъня. И така две години  Simple Smile .Много съм горда с постижението си щото все си се представях като съсухрена бабичка с цигара в ръка  Sick Ужас !

# 143
  • Мнения: 16
Аз не пуша от 1 месец и 1 седмица,много съм горда със себе си. Съпругът ми пуши все още, но покрай мен ги намали малко поне вечер. Отказах ги лесно - от тази вечер за утре. Успех и на други които опитват.

# 144
  • Мнения: 1 967
внезапно /не съм намалявала цигарите/
без компромиси /и с много мерак/

+ направихме го заедно с мъжа ми, щото от няколко поединични опита нищо не постигнахме - все се дразнехме от другия и пак пропушвахме

а иначе ги спрях малко след една нова година, след като изпуших мноогоо цигари... просто си допушихме последните с мъжа ми и решихме дружно да спрем  Heart Eyes  /имах и силен стимул - искахме да си имаме детенце вече/  baby_neutral

не знам колко години минаха от тогава  newsm78 не помня, не съм броила...

но да ти кажа сега съм по-непушачка и от тези които никога не са пушили  Joy
ужасно ме дразни дима, ядосвам се на хората които не се съобразяват и пушат в затворени обществени помещения /асансьора например-най-редовно #2gunfire/, на шофьорите на автобуси, на работното място колеги.... та така

Общи условия

Активация на акаунт