Ний Дюканството владеем и с бързи темпове слабеем - 78 тема

  • 24 177
  • 827
  •   1
Отговори
# 810
  • Пловдив
  • Мнения: 14 084
Една дама, която не пише при нас ми писа ЛС, че тя и съпругът и са на Дюкан и имат доста свалени килца. Искам да я помоля да си разчисти малко пощата, защото е препълнена и не мога да и отговоря.

# 811
# 812
  • Мнения: 1 502
Птривет от мен! Hug
Тази тема успявам да я следя, колкото и да ми е трудно.  ooooh! Аз изкарах първия ден от ПЗ, сравнително добре, хапнах салатка с тунг-риба, яйца, и за сосче от кисело мляко и копър, сготвих си и зелено бобче, пих много вода, извара хапнах, в общи линии не стоях гладна. Все още съм само -1кг., но не се отчайвам. Аз реших да си сменя целта на 65кг, както ми дава калкулатора, а пък като ги достигна, ще видя как изглеждам и ако трябва ще продължа. Моя мъж ме майтапи, че разпродажбите вече свършили и аз пак щяла да съм го вкарвала в разходи с нови дрехи, защото старите ми били вече като торби.  Joy Най-после и той да забележи разликата.  #2gunfire
Зелено човече, дадоха ми един датски сайт за диетични храни, евентуално ще си поръчам от там.
1. Аз имам питанка, понеже тук няма степчете, които виждам, че вие много често ползвате за десертчета, мога ли да ползвам концетрати за сок, които са за диабетици, пише, че са без захар, с някакъв подсладител. newsm78
2. Мога ли да дъвча дъвки-sugarfree? Пуснах в търсачката, но явно не е коментирано, та за това питам.  Rolling Eyes
3. Кремчето,което го наричате Дюкански крем, това ли е рецептата?

Много ще съм ви благодарня за отговорите!  bouquet

# 813
# 814
  • Мнения: 1 027
здравейте отново в този гаден и ужасно студен понеделнишки ден... кажете ми,моля ви,колко приблизително са тежките дни в началото ( 3-4???)

# 815
# 816
  • Мнения: 111
Здравейте от нас !
 ние сме сем. Иванови
От днес с мажа ми сме започнали тази диета - аз съм 77,600 и и искам да сваля 20 кг , които имам от първата бременност. От второто нямам и грам - молех през цялата бременност Господ да ми помогне и да не дебелея още и Той ми помогна.
Сега тр да Сваля тези 20 кг. В събота научих от една жена за тази диета и и тъй като не мога да издържам на глад тази ми се видя поносима. Не си гладен и и маш сили да се грижиш за децата.
Имам въпрос Мами:
 - Като сваляте как прибирате корема или той сам се прибира- аз съм с корем като за 7 м бременност и колани нося но не се прибира много. Ако някой има опит да ми пише - кожата отпуска ли си как се справяте с това?
благодарим Ви!

Успех на всички като нас!

# 817
# 818
  • Мнения: 111
мерси
и как да си сложа снимка нещо не се оправям

# 819
  • Мнения: 281
Здравейте и от мен! Моя приятелка отслабна с Дюкан над 20кг преди 1г и тази сутрин се събудих с мисълта  да се присъедина към вас!Браво на всички Вас! Поздравления за резултатите!  bouquet

# 820
  • Мнения: 123
Здравейте,
Да се запиша и аз сред вашите редици.
От събота започнах диетата и до сега удържам геройски фронта. Първият ден ми беше най-трдно -  децата ядат баница и бисквитки, а аз гледам отстрани и преглъщам варени яйца.
Да си кажа диетата, специалистите да кажат дали не бъркам някъде  - събота: закуска - 2 сварени яйца и малко кисело мляко Герма 0.1% , на обяд две пилешки пържоли от гърди на скара; в 4 часа - пак кисело мляко Герма, за вечеря - консерва риба тон в собствен сос.  В неделя - закуска - омлет от 2 яйца и малко сирене;а обяд две пилешки пържоли, в 4 кисело мляко Верея 0.1 % а ленено семе и пшеничени зародиши (не успях да намеря овесени трици, но следващият път ще взема такива). за вечеря - консерва риба тон и малко рибна салата. В салата обаче имаше майонеза - аз не видях никъде може ли да се яде млечна майонеза или не може.
Понеделник - закуска едно сварено яйце, мляко с пшеничени зародиши и ленено семе, малко сирене.
Пия кафе без захар и зелен чай също без захар. Не видях някои да ги забранява.

сега малко ТТ данни :
В петък сутринта тежах 63 кг. висока съм 168 см и искам да стана 53-55 кг. (Ех мечти, мечти, толкова бях на 18 год  Laughing)
тази сутрин кантара показа 61 кг. Но смятам да си купя кантар които мери с точност 100 гр , че моят е един много допотопен и децата го ползват за трамплин. Може да си представите колко е верен.
Мисля да изкарам 5 дни с ударния етап и после да мина на схема 2/8.
 И и да питам с вас така ли е - след като се нахраня и ми държи сито то4но 3,5 часа. след това почвам да усещам глад и ако случайно се забавя с храненето повече от час  и много ми пригладнява. Вие така ли се чувствате когато сте само на протеинов ден ?

# 821
# 822
  • Мнения: 2 214
Момичета не мога да смогна да ви чета, та вие само от цъкането по клавиатурата трябва да сте отслабнали Mr. Green
Днес съм първия ден на ПЗ (вече се гордея че знам абревиатурата) имам пак тъп въпрос, съжалявам че не мога да изчета всички теми назад, направиха ми лазерна корекция на очите и не ми дават много да вися в нета, затова ще се наложи да питам.
Рулца от раци разбрах че може, само не разбрах за какъв портал и дали трябва да се специални?
Благодаря!

# 823
Здравейте момичета!
От днес започнах тази диета, но имам няколко въпроса. Моля за помощ!
1. Ако сваля 5 кг в ударния и смесения етап това означава ли, че третия етап трябва да продължи 50 дни /"по 10 дни за всеки свален килограм"/
2. При смесен етап в съотношение 3/7 или 2/8 дни трябва 3 /съответно 2/ дни да са ПЗ, а повечето - 7 /съответно 8/ дни да са само протеинови, така ли?
3. От къде да намеря сирене Маджаров лайт? Знам за такова краве, овче, смес, козе, но лайт не съм срещала, специално такова ли има?
Предварително благодаря за отговора ви

# 824
Здравейте момичета!
Аз съм нова тук, за първи път се включвам.
Много се радвам, че толкова много момичета са започнали тази диета!
Не се отказвайте, има страхотен ефект. Нямам много време сега, но аз я карам от 10 месеца и съм свалила 29 кг. Цял живот съм била на диети  Embarassed но за първи път не гладувам. При Дюкан няма ограничение в количеството на разрешените неща. Само не излизайте извън тях. Аз още съм на втория етап - искам да сваля още 7 - 8 кг. Започнах от 113, сега съм 84, искам да стана 76-77. Мога много да ви разкажа, питайте. Аз на ударния етап за 7 дни свалих 7 кг. После преминах на смесен режим и така до днес.
Лоринда, на първия ти въпрос - Да. Ако общо си свалила 5 кг. периода ти на задържане е 50 дни. на втория ти въпрос: Моят смесен етап е в равни съотношения 5:5. Ако си спомням правилно, това беше най-лесно поносимия ритъм - за тялото и от психологическа гледна точка. Освен това, при тези комбинации, които ти предлагаш, мисля че няма значение, защото Дюкан казва, че и в дните със зеленчуци пак се отслабва, но понеже със зеленчуците се внася вода, която влиза в клетките, ефекта не е толкова видим.
Трябва да бягам. Пишете момичета, ще се радвам ако мога да помогна.

Общи условия

Активация на акаунт