Какъв цвят стени в спалнята?

  • 18 743
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Моята ще е тъмно червена. Изобщо не съм почитател на пастелните цветове - може би единствено за детска. Ето за това става въпрос. Само че декорацията ще е стил "Далечен изток".

http://www.lostmountainlodge.com/_images/summerhouse/sh-red-bedroom.jpg

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Нашата спалня първоначално беше светло лилава /цвят люляк/, а сега е светло зелена. И двата цвята ми допадат.

# 17
  • Мнения: 2 926
Стените в спалнята ни са червени,а мебелите ми са в бяло и черно.
Аз лично много харесвам тази комбинация.

# 18
  • София
  • Мнения: 607
Нашата е в жълто, мебелите са цвят елша, паркета - също.

# 19
  • Мнения: 1 715
нашата е светло синя
И нашата

# 20
  • Мнения: 1 897
Нашата е в оранжево - много е уютна!  Peace

Моля за снимки!  bouquet
Решила съм бъдещата ни спалня да е в оранжево и събирам идеи.

# 21
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Стените в спалнята ни са червени,а мебелите ми са в бяло и черно.
Аз лично много харесвам тази комбинация.

Много те моля, дай някоя снимчица!И моята спалня ще е венге+пясъчен дъб, а стените все още ги мисля... Исками се едната стена-над леглото да е тъмно червена, а другите заедно с тавана да са нещо светло праскова или охра. Моля те, дай да видим нещо, поне малко да си онагледя идеите, че да няма после  doh

# 22
  • Мнения: 1 427
Виж тук http://www.orgachim.bg/index.php?location=virtual1 можеш да пробваш различни комбинации в зависимост от мебелите

# 23
  • Варна
  • Мнения: 692
Нашата спалня е в пастелно оранжево, но не е довършена още. Иска ми се да използвам по-силни цветове за пердета, картини и т.н. Също така съм твърдо решила на едната стена да сложа хубав тапет.  Peace  Така че и аз търся идеи...

# 24
  • Мнения: 4 292
Предварително се извинявам на авторката, че ще използвам темата и, но не искам да пускам нова.  Embarassed
В момента ремонтирваме нов апартамент и спалнята ми е проблем. Имаме много хубав гардероб с плъзгащи врати, цвета е светъл, май се водеше избелен бук, може и да беше светъл дъб. Не съм много сигурна.  Blush Тъй като ми е новичък, от миналата година, изобщо нямам намерение да го сменям с друг. Да, обаче сега и спалнята и тоалетката ще трябва да ги съобразя с него. То хубаво, ама искам да сложа тъмен ламинат, влюбих се в един цвят, води се венге, но е мааалко по-светло. Много се колебая, светли мебели и тъмна настилка... Не знам дали е подходящо, почти съм сигурна, че не е.  Tired Пък и стените са ми проблем, не мога да реша на какъв цвят да се спра. Стаята е малка и ясвно ще трябва да е нещо светло, за да изглежда по-просторна.
Така че много моля за съвет.  Hug

# 25
# 26
  • Мнения: 78
Nikita.....лилаво и зелено зву4и интересно. Дай снимка моля
[/quote]

teedi   С удоволствие ще пусна когато е готова но в момента сме се захванали с хола така че няма да е много скоро 
Виж това което ти е пратила eli-pate   мисля че ще ти помогне да се ориентираш в избора на цветове
Успех

# 27
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Нашата  спалня е в жълто и синьо,но цветовете не са ярки съобразени са с ламината и цвета на мебелите.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 679
Светло зелени  Peace

В последния брой на "Къща и градина" има много интересни идеи.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
За спалня харесвам цвят шампанско.

Общи условия

Активация на акаунт