четвъртокласнички раждат в Сливен

  • 4 633
  • 91
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 277
смешно е да се карате за пунктуацията.
на всеки се случва да сбърка ,бързайки или от незнание.
това не означава ,че не обича българския език.
следобедните закуски в занималнята само за по-мургавите ,но привилегированите деца е ЧИСТА ДИСКРИМИНАЦИЯ!
за такова нещо можете да сигнализирате Комисията за защита от дискриминация писмено.
ако не се лъжа, председател и е Кемал Еюб/с турски произход,от ДПС/.
той и другите от комисията ще разгледат жалбата ви, и трябва да излязат със становище.
ако не , като последен изход може да се пробва да се подаде сигнал в Нова ТВ, в новините или в <<Господари на ефира>>.
а сега конкретно по темата.
Димитър Стоянов от ,,Атака,, беше подал сигнал в европейския парламент за купуване и продаването на момичета ,и женитбите на малолетните ,, детски булки,,.
помня,че в България по медиите го изкараха най-лошия щото ,разбирате ли ,повдига един крайно ,,деликатен,, въпрос за един крайно,,чувствителен,, етнос,който от край време не желае да спазва  законите в БГ. #Crazy
и агенцията за ,,защита ,,на детето,съответно е глуха и няма за тези деца.

това е БОМБА СЪС ЗАКЪСНИТЕЛ,която цъка и резултатите са освен лавинообразното нарастване на този етнос ,също така и НЕГРАМОТНОСТТА МУ, и най-вече това е поколението на ,което ще разчитаме утре да работи,да внася осигуровки,а ние да взимаме пенсии.
и за капак се нарушават законите на Република България./блудство с малолетни/.предвидено е и лишаване от свобода за това.нооооооооооооо,така ли е наистина newsm78

# 76
  • София
  • Мнения: 62 595
Ранните женитби в някои етноси са неотменна част от културата им. Съмнявам се дали ще може да се направи нещо, защото съпротивата ще е огромна. Никой не иска да си слага такъв таралеж в гащите.

# 77
  • Мнения: 3 216
Може малко грубо да прозвучи и кьм никого нищо лични,но според мен има едно решение- Да им се предлага пожелание и безплатно да им вьрзват трьбите.

# 78
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Може малко грубо да прозвучи и кьм никого нищо лични,но според мен има едно решение- Да им се предлага пожелание и безплатно да им вьрзват трьбите.
Shocked Shocked Shocked
А Вие запозната ли сте какво означава това за една жена newsm78Особено за млада жена Shocked

# 79
  • Мнения: 3 216
Може малко грубо да прозвучи и кьм никого нищо лични,но според мен има едно решение- Да им се предлага пожелание и безплатно да им вьрзват трьбите.
Shocked Shocked Shocked
А Вие запозната ли сте какво означава това за една жена newsm78Особено за млада жена Shocked

Много добре сьм запозната. За това казвам,че трябва да е пожелание.

А Вие явно живеете далеч от кварталите на вьпросните ни сьграждани.

# 80
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Може малко грубо да прозвучи и кьм никого нищо лични,но според мен има едно решение- Да им се предлага пожелание и безплатно да им вьрзват трьбите.
Shocked Shocked Shocked
А Вие запозната ли сте какво означава това за една жена newsm78Особено за млада жена Shocked

Много добре сьм запозната. За това казвам,че трябва да е пожелание.

А Вие явно живеете далеч от кварталите на вьпросните ни сьграждани.
За мое съжаление, квартала, в който живея е квартал до цигански квартал Confused
И въпросът ми е - ако знаете, какви са последиците от връзване на тръбите, смятате ли, че жена, която не е умопобъркана или над 50 години, би се съгласила доброволно на такава процедура newsm78

# 81
  • Мнения: 3 216
Може малко грубо да прозвучи и кьм никого нищо лични,но според мен има едно решение- Да им се предлага пожелание и безплатно да им вьрзват трьбите.
Shocked Shocked Shocked
А Вие запозната ли сте какво означава това за една жена newsm78Особено за млада жена Shocked

Много добре сьм запозната. За това казвам,че трябва да е пожелание.

А Вие явно живеете далеч от кварталите на вьпросните ни сьграждани.
За мое съжаление, квартала, в който живея е квартал до цигански квартал Confused
И въпросът ми е - ако знаете, какви са последиците от връзване на тръбите, смятате ли, че жена, която не е умопобъркана или над 50 години, би се съгласила доброволно на такава процедура newsm78

А моят вьпрос е дали жена,която не е умопобьркана или над 50 години би родила N-се деца и би ги оставила гладни, голи, боси и без образование?!

# 82
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Може малко грубо да прозвучи и кьм никого нищо лични,но според мен има едно решение- Да им се предлага пожелание и безплатно да им вьрзват трьбите.
Shocked Shocked Shocked
А Вие запозната ли сте какво означава това за една жена newsm78Особено за млада жена Shocked

Много добре сьм запозната. За това казвам,че трябва да е пожелание.

А Вие явно живеете далеч от кварталите на вьпросните ни сьграждани.
За мое съжаление, квартала, в който живея е квартал до цигански квартал Confused
И въпросът ми е - ако знаете, какви са последиците от връзване на тръбите, смятате ли, че жена, която не е умопобъркана или над 50 години, би се съгласила доброволно на такава процедура newsm78

А моят вьпрос е дали жена,която не е умопобьркана или над 50 години би родила N-се деца и би ги оставила гладни, голи, боси и без образование?!
Ами намерете такава жена и попитайте за нейното обяснение.Аз отговор нямам, а да гадая не искам.За някой хора сигурно е въпрос на чест или знам ли и аз newsm78 За други - в случая ромите, вероятно традиция Confused

# 83
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
bloodywhite, аз имам две деца, след 10 дни, дай Боже, всичко да е наред, ще имам и трето. Мисля да се подложа на такава манипулация по връзване на тръбите, защото не желая да правя аборти.
Какво й е страшното на тази процедура - нито предизвиква ранна критическа, нито уврежда организма...

# 84
  • София
  • Мнения: 62 595
За мен такава процедура е осакатяваща. Не мога да си представя една млада и права жена да си го причини, пък ако ще да е родила 20 деца. Има много други методи за предпазване от бременност. От връзването на тръбите няма връщане назад.

# 85
  • Мнения: 3 216
За мен такава процедура е осакатяваща. Не мога да си представя една млада и права жена да си го причини, пък ако ще да е родила 20 деца. Има много други методи за предпазване от бременност. От връзването на тръбите няма връщане назад.

Осакатяваща казваш Thinking А не е ли осакатяващо да раждаш деца и да ги оставяш по домовете ??? Или пьк на улицата???

# 86
  • София
  • Мнения: 62 595
От гледна точка на еволюцията раждането на много деца не е проблем. А това, че ние от висотата на нашата цивилизация си мислим, че раждането на много деца и оставянето им в домовете е осакатяващо е съвсем друга работа.

# 87
  • Мнения: 4 458
kremena, идеята за тръбите не е абсурдна. За съжеление е неприложима за 14 годишни или не раждали. Аз за това казах, че е хубаво да се започне с образоването на тези хора.

Връзването на тръбите или по-скоро рязането им не е нещо осакатяващо. Познавам много жени които са избрали точно това решение и нито са невменяеми, нито на 50. Всъщност на 50 и да искаш не можеш да родиш, но това е друг въпрос  Grinning
Единствено трябва да си 100% сигурна че не искаш повече деца понеже връщане на зад няма. Не знам до колко е възможно да се приложи инвитро, но една позната се помъчи известно време и така и не забременя т.е. не задържа бебето.

# 88
  • София
  • Мнения: 62 595
Стига се тези тръби, че тръпки ме побиват. Преди 70 години в Германия така са преценявали кого да стерилизират. И пак е било от социално-приемливи подбуди, за благото на нацията и обществото.

# 89
  • Мнения: 4 458
Стига се тези тръби, че тръпки ме побиват. Преди 70 години в Германия така са преценявали кого да стерилизират. И пак е било от социално-приемливи подбуди, за благото на нацията и обществото.

А имало ли е ефект?  Mr. Green

Все си мисля, че нещата не бива да се правят на сила. Добре е да има варианти и избор. Така както някои знаят за аборта, презерватива и хапчетата би трябвало да знаят и за вредите от ранното раждане..

Общи условия

Активация на акаунт