ЛЮЛИНските малки слънчица вече чакат пролетта

  • 14 271
  • 310
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 541
  В Мечо Пух е хубаво ,но ни одрусаха много яко. В пицария "Кери" На втория етаж може да се организира частно парти с възможност за дискотечка ,но DJ вероятно трябва да е тати /да речем/.
Ми то и на нас много ни излезе, ама и децата бяха много, а то се плаща за всяко дете, отделно тортата и консумацията Rolling Eyes, но пък беше много хубаво и весело Peace
Това за пицарията не го знаех, вече ще го имаме впредвид. Благодаря  Peace

# 301
  • София
  • Мнения: 2 530
Два нови клуба– " Калпазани" на спирката на 33 у-ще, до заложната къща и " Щуроландия" на сп. Люлин на метрото. И двата са проверени и са страхотни  Peace.

# 302
  • София
  • Мнения: 541
Моля те да разясниш за Щуроландия - къде точно се намира?
Вече от няколко места чувам за него, а така и не разбрах къде е  Embarassed

# 303
  • София
  • Мнения: 2 530
От центъра посока Била, от лявата страна след Киров и Бош има нова кооперация, в нея е. На отсрещната страна има строеж, чията ограда е боядисана в цветовете на знамето ни.Точният адрес е ул. " Добри Немиров" № 5, а тел. 0887349839 и 0898776421.

# 304
  • София
  • Мнения: 541
Специални благодарности!   bouquet

# 305
  • София
  • Мнения: 2 437
За Щуроландия два пъти се каня да ходя  с една приятелка и нейното дете и двата пъти е затворено! Така че преди да отидете звънкайте на телефона, за да проверите дали работят! Ние поне вторият път така си спестихме разкарването.

# 306
  • Мнения: 344
Здравейте!
Виждам, че за детски клубчета говорите.Мен ме устройва повече този където е при 33-то училище.Не съм го посещавала, но скоро може и да заведа малката.Ако има желаещи може да се уговориме.
Иначе искате ли другата седмица да чукнеме някоя срещичка?Вече на вън е лято.

# 307
  • Мнения: 673
  Аз почти всеки ден съм на кафетата зад мебелната около обяд,... ама като не мога да ви индентифицирам... Сложете по един бадж с ника си като ходите на пясъчника. Laughing

# 308
  • Мнения: 67
Здравейте,поизгубихме се от хоризонта но все сме навън.Дайте идеи за заглавие на новата тема... newsm78
И ние всеки ден сме в кафетата на пясъчника.само  дето на обяд си спим в къщи и после пак сме навън,вече ходим и е лудница #Crazy

# 309
  • Мнения: 2 989
Вaby 188, аз също съм навита да заведем дечица на клубче, като и на мен това до 33-то ми е удобно, не сме ходили, но там има и друго - при магазините отсреща, на мястото на "Холимага", но е грехота в това хубаво време да ги затворим вътре, така че ако искате, ако е дъждовно и/или ветровито някой ден. А иначе трябва да свиква с деца, особено ако я давам на ясла.
Деската и ние сме така - на обяд три часа сън вкъщи, но то е нормално да е вече на такъв режим. Имам предложение за име на темата - Люлинското мъничко дете иска много игри, пясък и може би море.
Много ще се радвам, ако ни включите при вас, има снимки, които съм качила по-горе, но не знам как да ги намаля и дали стават. Иначе аз съм Мира, но си избрах ника така, първо защото като дете съм изпускала "р"-то докато се науча, та съм си казвала Миа, и после за благозвучие с името на принцесата ми - Ния. Ния е родена на 08.03.2007г., та сме наборчета. Не обича да стои в количката, ние също ходим и затова ни е далечко до Мебелната, освен на следобедната разходка, след 16.00, 16.30, още повече че преди обяд взимаме детска кухня на "Мони", но ще се радвам да се видим там. Ще пуска пак линк съм албумчето, та който иска да ни познае по момата. Simple Smile
А това са снимките от прощапулника - първо си взе музикален СД, май ще е певица, макар да няма на кого да прилича в това отношение, но да видим.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226761&photo=27
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226761&photo=26
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226761&photo=28

# 310
  • Мнения: 912
Момичета, малко извън темата, но утре някоя от вас ще ходи ли на концерта на Кайли на стадион Локомотив да се организираме нещо с транспорта?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт