Ангина и висока температура

  • 5 498
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Щом вдига температура не е добре да яде кисело мляко

Това защо  newsm78

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Това знам от личната ми лекарка. Когато детето е с висока температура да се избягват белтъчини, защото те предразполагали за вдигането на температурата.
Но ако детето има ниска температура и пие АБ е много подходящо да яде кисело мляко.

# 32
  • Мнения: 2 657
каза да го сменя с Флавамед,ама се чудя при условие,че му казах,че 2-ти съм му дала от него в четвъртак,преди да отидем в петък при него,защо ни изсписа този незнам ooooh!

# 33
  • Мнения: 2 657
офффффффффффффффффф
втори ден сме с ужасно разстройство ooooh!нищо не ядем и дали ни се събират 200мл течности Sickвчера е спал цял ден,а днес е много отпаднал ooooh!

# 34
  • София
  • Мнения: 4 578
Даваш ли ентерол? Рингер? На нас много добре от бабините ни действа чай от кора на нар. Разтройството ви е от аугментина. Още пиете ли?

# 35
  • Мнения: 2 657
днес го спрях Peaceдавам,но ефект няма.......ще търся нар днес и с това ще пробвам Peaceсамо кажи как го правиш Embarassed

# 36
  • София
  • Мнения: 4 578
Изрязвам кора от нара, около 2 см и я слагам в 200 мл вода, като заври махам от котлона и оставям 10-15 мин да се задуши. Давам го като вода, без захар, мед и захарин. С две чаши при нас се оправя. Иначе вземам банка рингер и пием със спринцовка; за да не стигнем до венозни заради обезводняване.

# 37
  • Мнения: 2 657
а по колко даваш от този рингер newsm78
питам те,защото детето само лежи и ме е страх,че можем да стигнем до болницата,а сам сама,никой няма покрай мен,а и на работа ходя ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 4 578
Ами 1 път се наложи да му го дават венозно, бодоха го и той все вадеше абоката. Накрая ми писна, казах, че няма да се учат на моето дете /беше на 1 год/, взех си детето и изчезнах. Казаха ми, че трябва да изпием банката за няколко часа. Успяхме за 6 часа.

# 39
  • Мнения: 2 657
 Peaceще ходя да го взимам и ще питам аптекарката,ако не ще се обадя на докито да го питам Peaceхич няма да чакам до утре,до като дойде време за прегледа ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 4 578
Йо, бях на работа....как сте следобяда?

# 41
  • Мнения: 2 657
5-та перална въртя в момента,взех си болничен до петък,но същевременно ще си работя,ако намеря някой да стой с малкия,ако не ще бачкам в събота и неделя да наваксвам...
Взех хидрасек и попитах аптекарката за тази банка,но тя ми каза да взема
Хидратин алфа-пак някакви прахчета и да му давам по литър на ден от тях Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 4 578
Тях не сме ги пробвали, но каквото и да е, успех.   bouquet

# 43
  • Мнения: 2 657
Тях не сме ги пробвали, но каквото и да е, успех.   bouquet
мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт