Продуктите на Bourjois

  • 33 954
  • 359
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 957
Тази първата я видях..ама не помня къде. Защото всеки ден разглеждам гримчетата им.

# 346
  • Мнения: 2 414
Супер. Grinning
Тези дни ще разгледам в Бонжур,че иначе не знам къде може да я има..... Rolling Eyes

# 347
  • Мнения: 681
Аз мисля,че продуктите са добри  Peace Ползвам спирали почти само на Боржуа,също много съм доволна от прахообразните им сенки,руж и гланцовете  Peace

# 348
  • Мнения: 31 206
Втората показана пудра е новата бронзираща в България. Другата не съм я виждала.

# 349
  • Мнения: 3 641
Момичета, някъде в София дал имога да си намеря фон дьо тен happy lights, май е спрян от производство newsm78
Надявам се някъде да има останал Praynig

# 350
  • Мнения: 2 414
Втората показана пудра е новата бронзираща в България. Другата не съм я виждала.
Мерси.  bouquet
А къде я гледа и имаш ли представа каква е разликата и със шоколадовата пудра?

# 351
  • Мнения: 557
Да не повярваш newsm78 ,в Мола наистина имало щанд на Боржуа, тази втората пудра я имаше.

# 352
  • Мнения: 65
Да знаете колко работи си накупих напоследък WhistlingЗначи тази спиралка е средна работа,незнам,аз от техните спирали не съм кой знае колко доволна.Компактна пудра-тя е добра и фтд--много съм доволна Heart Eyes.Имам и още един фтд ,ма не мога да намеря снимка LaughingСтранно.Сега ще си взимам руж

# 353
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Втората показана пудра е новата бронзираща в България. Другата не съм я виждала.
Мерси.  bouquet
А къде я гледа и имаш ли представа каква е разликата и със шоколадовата пудра?
тАЗИ шоколадова пудра е доста покривна и не върви за всяка кожа. Докато тази новата с пухчето върви и за светла кожа (те са две разцветки), може би защото е прахообразна, нз, но никак не е покривна, а по скоро придава блясък. Много е готина.

# 354
  • Мнения: 32
Обожавам фдт-ните им! Страшно ми се сливат с кожата, не лъщят, абе много съм доволна   bouquet

# 355
  • Мнения: 4 447
В Бонжура на Славейков видях две пурди.
Едната бяла, а другата бронзова. 23 или 26лв
беше щената. Някой ползвал ли е брозновата.
Да уточня. че тя не е като тази, която сте
показали малко по-горе... а е това:

http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/960/product-6609960.jpg

# 356
  • Мнения: 65
Някой би ли ме имформирал,колко струват ружовете и червилата им в момента Praynig

# 357
  • Мнения: 1 224
Ружетата са към 15лв  Peace

# 358
  • Мнения: 65
Новите сенки са невероятни просто,ндминаха очкванията ми.Цветовете са много наситени и имат съвсем лек блясък,точно каквито обичам.Взех си в черно Heart Eyes

# 359
  • Мнения: 630
В Бонжура на Славейков видях две пурди.
Едната бяла, а другата бронзова. 23 или 26лв
беше щената. Някой ползвал ли е брозновата.
Да уточня. че тя не е като тази, която сте
показали малко по-горе... а е това:

http://images.ciao.com/iuk/images/products/normal/960/product-6609960.jpg
Ами тя половината тема е за тази пудра. Аз не съм я ползвала, но казват, че е хубава, стои като златен прашец на лицето

Общи условия

Активация на акаунт