Лунна диета - 21.02-05:30ч.

  • 6 918
  • 217
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 631
И на мен вечерта ми е най -  страшна...  Twisted Evil

# 151
  • Мнения: 2 908
Здравейте и от мен!
До сега устоявам и карам на вода и повече  липов чай с мед и лимон.Сутринта ударих само едно кафе.Преди малко кантара отчете:-0.800г,ще видим крайният резултат,понеже аз вече мисля и утре да откарам на чай, вода и фрешове,понеже днес за моя огромна изненада не умрях от глад,а не чувствам нищо-добре ми е.Това е мнооого учудващо,понеже при такива диети стомаха ми започва да стърже на 5-тата минута,и не издържам ,а сега -нищо.Аз така и не разбрах може ли айрянче?

# 152
  • Мнения: 2 631
Кафето отнема ли много вода?
По време на диета не искам да се отказвам от кафето. Отнема ли наистина толкова много вода?
Кофеинът води до това, че се отделя повече течност, а с това ценни минерални вещества. Изследванията обаче показват, че загубата на течности е различна за различните хора. Съвет: С всяка чаша кафе пийте по една чаша вода.

Само това открих интересно засега за кафето...

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Искам да питам,за утре как стоят нещата.Докога точно трябва да се спазва гладуването?

# 154
  • Мнения: 2 631
Искам да питам,за утре как стоят нещата.Докога точно трябва да се спазва гладуването?

Ми по принцип е до тази сутрин в 5 и 30.

Аз вече почнах да се увълчвам и да мисля за храна  Twisted Evil
В нас не знам какво ще правя!!
Ще  Praynig

# 155
  • Мнения: 5 001
Искам да питам,за утре как стоят нещата.Докога точно трябва да се спазва гладуването?
Утре в 5:30 лунната фаза приклчва.Който иска обаче си кара и утрешния ден.
Ама аз не съм от тях..... hahaha  hahaha  hahaha

# 156
  • Мнения: 640
До 16ч издържам без проблем и оттогава се почва едно главоболие и виене на свят. И пак не устисках Sad Cry ooooh!Май ще изоставя прекрасната ви компания Sad

# 157
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравейте и от мен!
До сега устоявам и карам на вода и повече  липов чай с мед и лимон.Сутринта ударих само едно кафе.Преди малко кантара отчете:-0.800г,ще видим крайният резултат,понеже аз вече мисля и утре да откарам на чай, вода и фрешове,понеже днес за моя огромна изненада не умрях от глад,а не чувствам нищо-добре ми е.Това е мнооого учудващо,понеже при такива диети стомаха ми започва да стърже на 5-тата минута,и не издържам ,а сега -нищо.Аз така и не разбрах може ли айрянче?

ми не е препоръчително. щом си се хванала, го направи както трябва  Wink

# 158
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз държа фронта Simple Smile

# 159
  • Мнения: 2 908
Държа фронта,ама корема стърже безобразно SadМислех ,че с айрянче мога да го залъжа,ама като не требе-няма да пия,ще стискам....ще пия друго. PraynigОпределено и аз няма да карам утре на диетата.

# 160
  • Мнения: 278
И аз се устисках до сега ама доста взех да мисля за хапване ...а и тука в общежитието целия коридор мирише на нещо вкусничко...ама няма Simple Smile наливам се и аз с течности и тва....чакам си закуската утре Simple Smile

# 161
  • Мнения: 3 241
Момичета, настъпва най-трудната част от деня - вечерта.
Сега почват всички наоколо да ядат безобразно Simple Smile

Ние не сме такива - ние сме винаги жадни Laughing
Успех с тази част от диетата и никакво предаване Hug

# 162
  • Мнения: 2 631
Писна ми само от вода и си купих един двулитров сок от червен портокал.
Сега пих ревалида и си направих инстантна чеснова супичка.....
След малко мисля да се яхна на велоергометъра малко.....  Thinking

# 163
  • Мнения: 406
Аз си признавам без бой, че хапнах малко миш-маш... Вярно, мъничко и без хляб, но все пак ядене  Tired

Не правете като мен! Naughty

Вече се чувствам много гузна. Но не смятам да се отказвам, а да си изкарам и утрешния ден както си го бях запланувала. Режима ми напоследък никакъв го няма именно заради това - като прегреша и се отказвам от диета. За утре пак съм си приготвила само едно кисело млекце за цял ден и се надявам да успея да го спазя като вчера...

И малко офтопик, но все пак донякъде свързано с темата... Някой снощи гледа ли лунното затъмнение? Аз бях будна по това време, но не знаех, че ще има такова и го пропуснах...  Crossing Arms

# 164
  • Мнения: 278
кафе, я дай рецептата за тая чеснова супичка? как си я приготвяш?

Общи условия

Активация на акаунт