Лунна диета - 21.02-05:30ч.

  • 6 901
  • 217
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 176
                                                                                ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА!
                                                                                         
                                                                                  ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА:
                                                                                                      21.02-05:30ч.
                                                                                                  И СВЪРШВА НА:
                                                                                                      22.02-05:30ч.
Според учените лунната диета влияе не само върху приливите и отливите, но и върху различни процеси в човешкото тяло. И това е  така поради факта, че голяма част от организма ни е съставен от вода. Затова много диетолози препоръчват регулация на теглото, според фазите на луната.

 Диетата трябва да се започне в момента, в който Луната навлезе в една от четирите си фази и да завърши след едно денонощие, но половин час по-късно. В този период трябва да се пият само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода. Поемането на повече течности оказва многостранно и благотворно влияние върху тонуса, самочувствието и здравето ни: стимулира бъбречната дейност, изчиства организма и укрепва имунната система. Наред с това най-много до месец, може да се свалят от 1 до 3 килограма, без никакъв риск за здравето.

Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.

Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Примерно меню за лунна диета
Тридневната течна диета е съобразена с лунните фази и се прави само веднуж в месеца. Позволява да се свалят 3-4 килограма. Тази диета е от личен опит и я правя 1 път в месеца преди лунната фаза - подготовка за самия ден на лунната диета, к’ се явява 4 ден.

Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

Втори ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билковчай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

Трети ден

При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билковчай с лъжичка мед.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара.
Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол.
Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.

Не забравяйте през всичките тези три дни да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

За кафето, ако можете поне опитайте без него през тези три дни.
За разнонобразие пийте различни видове билкове чай, студен ментов чай и прясно изцедена цитронада, а зщо не и чаша топла вода с парченце лимон и лъжичка мед.                                                                                                         
                                                            ФАЗАТА Е ПЪЛНОЛУНИЕ,ЛУННО ЗАТЪМНЕНИЕ
                                                                                                 
                                                                                                    УСПЕХ!!!!!!Peace
                                                                                                                                                                                                                                                              Стара тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264552.0                            

# 1
  • Мнения: 229
Благодаря ти Кити за новата темичка!  smile3501
Аз отсега се записвам за 21 февруари и да се похваля. Зарибих и една комшийка и вече два пъти и тя лунува с мен. Сериозна излезе. Така, че и от нейно име на 21 - водичка, чайче и фреш.
Успех на всички!  Hug

# 2
  • Мнения: 276
Запис още от сега, и аз ще съм на линия. Hug

# 3
  • Мнения: 488
Записче...

# 4
# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте записвам се и аз .На 14 успешно лунувах само с чаша червено вино за празника 1dating

# 6
  • София, България
  • Мнения: 2 222
еми запис, ко да праим ще лунуваме  newsm78

# 7
  • Мнения: 3 376
Бройте ме и мен,че положението съвсем излезе от контрол  Close

# 8
  • Мнения: 488
И от мен запис. Надявам се да успея. За първи път ми е. С ваша помощ разбира се.   bouquet

# 9
  • Мнения: 306
и аз ще пробвам  Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, фазата е пълнолуние, нали?  newsm78 kiticat, ще я допълниш ли? Praynig

# 11
# 12
  • Мнения: 4 176
Момичета, фазата е пълнолуние, нали?  newsm78 kiticat, ще я допълниш ли? Praynig
Да,допълнила съм я,виж хубаво. Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, фазата е пълнолуние, нали?  newsm78 kiticat, ще я допълниш ли? Praynig
Да,допълнила съм я,виж хубаво. Rolling Eyes

Опс, видях! Embarassed Аз съм гледала само най-отгоре, тези снимки долу ме комплексират! Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 1 950
  kiticat  newsm51 благодаря за новата тема - супер е! И само заради тези снимки да му се долунува на човек!  smile3521
 И аз съм на линия за един ден !
Успех на всички чаровни лунички!  newsm10

# 15
  • Мнения: 2 199
Новата тема е страхотна, аз лунувам също   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 655
Вече и аз се включвам в лунуването.

# 17
  • Мнения: 75
Записвам се за 21.02...макар,че в последните две фази се изложих много Blush
Обаче ще опитам пак да започна  и то сериозно и постоянно.

# 18
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Запис! Peaceминалия път се изложих,но сега не смятам!!!

# 19
  • Мнения: 1 092
ооо, щом е пълнолуние ще лунувам задължително Peace

# 20
  • Мнения: 6 958
Ау пълнолуние, требва да го изкарам и аз значи  Flutter

китикат   bouquet

# 21
  • Мнения: 799
Втори опит за тази година, дано да е успешен  Peace

# 22
  • Мнения: 63
Този път и аз съм с вас!Надявам се с ваша помощ да издържа.УСПЕХ!

# 23
  • Мнения: 1 329
И аз съм в кюпа Mr. Green
На 14-ти свалих -1 кг, сега ще видим дали ще мръдна още малко Peace

# 24
  • Мнения: 327
Записвам се при вас Wink  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 908
Включвам се и аз.Ще съм новобранка за пръв път,чудих се дали да пробвам за 36 часа,но като за начало реших да е за 24 часа-така,че пожелавам успех на всички и -килца!!!!

# 26
  • Мнения: 235
ей ме на и мене, пробвал асъм ного неща, ама ще лунувам за първи път и да видим какво ще стане...

# 27
  • у нас
  • Мнения: 443
И аз се записвам при вас, за първи път тази година.Всяка зима се освинвам и всяка пролет гладувам.

# 28
  • Мнения: 5 001
Здравейте и от мен в новата темичка .И аз съм с вас на 21-ви....
Кити,   bouquet   bouquet   bouquet

# 29
  • Мнения: 5 647
Този път ще се постарая да съм сериозна в изпълнението на диетата.  Crazy

# 30
  • у дома
  • Мнения: 965
Здравейте и от мен, от един месец съм на диета. Свалих само в началото 3 кг и след това нищо. Но не се отчайвам, реших да включа и лунната. Искам да ви питам, четох, че трябва да се прави само когато, луната намалява, не и когато се увеличава? Вярно ли е това? И сега на 21-ви намаля или не?
Моля за снизходителен отговор, все още се образовам  Embarassed

# 31
  • Мнения: 5 001
Здравейте и от мен, от един месец съм на диета. Свалих само в началото 3 кг и след това нищо. Но не се отчайвам, реших да включа и лунната. Искам да ви питам, четох, че трябва да се прави само когато, луната намалява, не и когато се увеличава? Вярно ли е това? И сега на 21-ви намаля или не?
Моля за снизходителен отговор, все още се образовам  Embarassed
Диетата се прави 4 пъти в месеца(на всяка фаза на луната).Тази седмица ще е пълнолуние....

# 32
  • Мнения: 231
Запис и от мен за 21-ви.
Успех на всички!
Пожелавам ви усмихната и успешна седмица!   bouquet

# 33
  • у дома
  • Мнения: 965
Диетата се прави 4 пъти в месеца(на всяка фаза на луната).Тази седмица ще е пълнолуние....
Благодаря. Ще с пробвам за 21-ви и аз.

# 34
  • Мнения: 171
Запис4е и от мен, 4е на 14-ти цял ден стриктен глад и ве4ерта се освиних, голям сраммм  Tired ooooh!

# 35
  • Мнения: 5 001
Запис4е и от мен, 4е на 14-ти цял ден стриктен глад и ве4ерта се освиних, голям сраммм  Tired ooooh!
Хммм,кат' мене..... hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha

# 36
  • Мнения: 3 241
Здравейте момичета,
явно на 14ти не ни е било писано да отслабваме  Rolling Eyes
Аз също цял ден не ядох, ама вечерта реших да хапна малко, щото не се чувствах много добре.

Е в крайна сметка май нямаше този път голям резултат, но ето го четвъртъкът пак идва Simple Smile
Пък пълнолунието е често добър помощник! А и на мен лично най-добре ми влияе, когато си е глад цял ден, а не почване от следобед и свършване другия следобед Simple Smile

# 37
  • Мнения: 229
Запис4е и от мен, 4е на 14-ти цял ден стриктен глад и ве4ерта се освиних, голям сраммм  Tired ooooh!
Хммм,кат' мене..... hahaha  hahaha  hahaha  hahaha  hahaha
И аз така. Обаче съм много горда, че поне успях да запазя свалените килограми от предишните две лунувания. А те никак не са малко.

# 38
  • Мнения: 332
Здравейте и от мен момичета! Simple Smile
Хайде успех в четвъртък на всички ни.Само да кажа,че съм на лунната диета от първия ден на януари и не съм прпускала,но за съжеление си варирам в същите килограми-от 50 до 52. newsm78 newsm78
Е докога така?

# 39
  • Мнения: 1 092
mickymarij , нали знаеш , че колкото по-малко излишни кг имаш - толкова по-трудно се свалят Mr. Green.................така ме ИМАЙ ТЪРПЕНИЕ  bouquet

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте момичета.Ох аз пак да питам сега като е пълнолуние кои точно дни трябва да се гладува?

# 41
  • Мнения: 1 655
всеки различно, аз само 24 часа съм на течности
ти си решаваш

# 42
  • Мнения: 332
mickymarij , нали знаеш , че колкото по-малко излишни кг имаш - толкова по-трудно се свалят Mr. Green.................така ме ИМАЙ ТЪРПЕНИЕ  bouquet

да така е,но все пак...егати,някакви си 3 кила да не мога да ги смъкна толкова време...Simple Smile
ще видим сега на пълнолунието  Praynig

# 43
  • Мнения: 127
айде и аз да се запиша,че от доста време не съм диетувала и лунувала. цялата къща сме болни от един гаден грип,ма се надявам до 21 да се оправя.най хубавото от всичко е че януари свалих 7-8кг  този месец не съм правила диети а си задържах килцата. като не съм се ограничавала.
успех на всички.  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 631
mickymarij , нали знаеш , че колкото по-малко излишни кг имаш - толкова по-трудно се свалят Mr. Green.................така ме ИМАЙ ТЪРПЕНИЕ  bouquet

да така е,но все пак...егати,някакви си 3 кила да не мога да ги смъкна толкова време...Simple Smile
ще видим сега на пълнолунието  Praynig

И аз съм като теб с пустите последни 3 килограма  Tired
Правила съм лунни диети преди, но дълготрайни ефекти не съм видяла.
Може би ще карам на вода, кафе и инстантни супички за чаша...
Дано да имам волята, като знам резултатите  Tired

# 45
  • Мнения: 326
Момичета аз я започнах от днес. Решила съм да направя 3 дневния цикъл. За сега съм стриктна.  Flutter Дано устискам фронта до петък сутринта  Whistling

# 46
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Момичета аз я започнах от днес. Решила съм да направя 3 дневния цикъл. За сега съм стриктна.  Flutter Дано устискам фронта до петък сутринта  Whistling
Тридневната диета не е ли един ден преди фазата и един ден след нея  newsm78
демек - от утре в 5.30 до събота сутринта в 5.30.  Така ми се струва?!?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И аз така разбрах от прочетеното, newsm78 ама за всеки случай да питам

# 48
# 49
  • Мнения: 326
Така е но реших да започна сега, че в петък вечерта ще имаме гости. По добре да си ги изкарам от днес. (поне според мен).  Hug А пък и така ще съм с един ден преднина и ще се радвам че ми остава по малко  hahaha

# 50
  • Мнения: 1 130
Айде и аз да се запиша офиСиално - ще се пробвам 3 дни па да видим  newsm78 Успех на всички  Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета, записвам се и аз, дано успея!

# 52
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Момичета да ви се оплача, лунувам от нова година - до скоро нямах никакви ядове. Лесно ми минаваха лунните дни, през останалото време хапвах намалени количества ... обаче тука от едно известно време ме гони зверски глад и уж се старая да не се тъпча, пък все се натъпквам ... Не знам колко съм свалила, не съм се мерила въобще откакто почнах, разчитах да позная по дрехите - и те по едно време наистина се поразшириха, но сега с тва тъпкане пак ми се стесниха  newsm78
на какво ли се дължи тва ...

мислите ли, че има един такъв момент, в който организма вече свиква с лунуването и диетата спира да му действа  newsm78

аз пак ще пробвам де

# 53
  • Мнения: 219
Радос, наистина организма свиква с по-малко количество храна,  но не губи вяра и продължавай да лунуваш, ефект има винаги.успех

# 54
  • Мнения: 406
Ух, аз все се каня и само с каненето си оставам, но този път май най-накрая ще се стегна... За утре така или иначе съм си приготвила кисело млекце и плодове... Така че ще направя опит този път да лунувам стриктно... Утре и на 22-ри на млекце и фрешчета, а на 21-ви водичка...

Ама да не се каня само де...

# 55
  • Мнения: 371
И аз съм с вас! Peace  Успех на всички!

# 56
  • Мнения: 149
момичета  от днес съм и аз със вас. да видим да ли ще устискам фронта 3 дни. отдавна не съм правила  Лунна диета   така че ще ми е малко трудно.
успех на всички.

# 57
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз се записвам, ама в момента не съм в Бг и незнам дали часовете на лунуване са същите newsm78

# 58
  • Мнения: 1 655
И аз се записвам за лунуването!
На диета съм,но не мога да спазвам стриктни графици!Винаги ми се яде това което е забранено!
Ходя и на фитнес но не съм лунувала тази година!На мен най много ми се отразява когато нямам движение, мног бързо качвам!А движа ли се мога да ям и да слабея!
Хайде да си ходи тази зима вече!
Искам да питам, нали може да започна 3 дневното лунуване от днес и да го свърша в петък!Но при мен кръвното ми пада когато не ям и започва да ми се вие свят, какво да правя в такава ситуация?

# 59
  • Мнения: 314
И аз да се запиша ,на 14 нищо не направих ,цял ден гладувах и накрая развалих работата. Успех на всички ,наистина човек като знае че не е сам издържа .

# 60
  • Мнения: 2 631
Уф... аз малко се чудя дали да я захвана, че съм решила малко с кардио да се позанимавам (велоергометър и видео аеробика в къщи) и не знам как ще ми се отрази...  Thinking

# 61
  • Мнения: 1 130
denne само ние ли сме тридневките  newsm78 Laughing Айде тогава да действаме с водите и чайовете - ако има и други с по 3 дни да се явяват ей , а на останалите - ще ви чакаме утре да се включите подобаващо  Peace

# 62
  • Мнения: 3 241
Kafe, не разбрах за диетата по принцип ли питаш или конкретно за един ден от нея?

Аз от средата на януари лунувам и успоредно с това правя кардио - 2 пъти седмично плуване и всеки ден по 1 час ходене. Мисля, че не пречи изобщо, дори помага. Само внимавай в дните, в които не ядеш, да не се претоварваш - на половина ако намалиш тренировките мисля, че ще е ОК. Защото иначе може да ти стане доста лошо. Успех  Peace

# 63
  • Мнения: 2 631
Kafe, не разбрах за диетата по принцип ли питаш или конкретно за един ден от нея?

Аз от средата на януари лунувам и успоредно с това правя кардио - 2 пъти седмично плуване и всеки ден по 1 час ходене. Мисля, че не пречи изобщо, дори помага. Само внимавай в дните, в които не ядеш, да не се претоварваш - на половина ако намалиш тренировките мисля, че ще е ОК. Защото иначе може да ти стане доста лошо. Успех  Peace

За утре питах конкретно... Защото едва ли скоро пак ще ми дойде на акъла да лунувам...
Не стига, че ще правя кардио, ами и съм хремава още и ми е трудно дишането... Ако спра съвсем яденето, ще се забатача хептен! (Че и ще ми дойде днес  Tired)
Мисля да карам с вас утре, но ще си помагам със сокове и фалшиви супички, за да се поддържам енергийно...

# 64
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз мисля да лунувам, но на 21-ви, инъче съм на кремълската диета Wink

# 65
  • Мнения: 3 241
Kafe, eми да, това е вариант!
Но ако се чувстваш болна не се тормози и със спорт и с глад, защото ще затрудниш много организма Simple Smile

Бързо оздравяване   bouquet

# 66
  • Мнения: 2 631
Благодаря!  Hug
При всички случаи ще съм тук с вас  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 6 260
И аз мисля да лунувам, но на 21-ви, инъче съм на кремълската диета Wink

Дай, моля, някакъв линк към тази диета, че не съм я чувала.  Praynig

# 68
  • Мнения: 153
Записче!

 Миналя път се излпжих като кифладжия... Embarassed та за това не съм ви писала за резултати!

# 69
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте всички!Преди 2 години правех редовно лунната диета и имаше страхотен ефект!Сега се отпуснах и на шишкавях.Присъединявам се към всички вас с надеждата да възвърна предишната си форма.Моля някой ако има фазите на луната до края на годината или поне за другия месец,да ги публикува!Успех на всички!

# 70
  • Мнения: 1 130
До тук съм ударила 1.600 л течности, а е едва обяд - ако продължа с това темпо за 3 дни ще изпия бидончето с мин. вода в офиса  и ще оставя колегите на сухо в буквалния смисъл на думата Crazy Crazy Crazy

# 71
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз мисля да лунувам, но на 21-ви, инъче съм на кремълската диета Wink

Дай, моля, някакъв линк към тази диета, че не съм я чувала.  Praynig

Влез в темата за глиганките Laughing Там съм я описала подробно Peace

# 72
  • Мнения: 2 631
До тук съм ударила 1.600 л течности, а е едва обяд - ако продължа с това темпо за 3 дни ще изпия бидончето с мин. вода в офиса  и ще оставя колегите на сухо в буквалния смисъл на думата Crazy Crazy Crazy

Аз имам още по - голяма преднина!
С кафето, супата и млякото, + водата...., значи вече съм на поне 2 литра и нещо!
Само така!
Колкото повече вода, толкова повече полза!  Peace

# 73
  • Мнения: 1 130
Аз кайвенцето не го броя  Laughing само водата и чая  Peace Ама по принцип следобед пия повече вода, щтото тогава съм Апнала де - сега не зная от що може да ожаднея - то в шкембето нема никой  Mr. Green Миналата година над 20 пъти си лунувах ей тъй - тая година няколко пъти се канех и останах на фаза канене или го докарвах само до някъде, сега обаче съм много сЮрьозна и съм решила - борба до край  Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 2 631
Аз кайвенцето не го броя  Laughing само водата и чая  Peace Ама по принцип следобед пия повече вода, щтото тогава съм Апнала де - сега не зная от що може да ожаднея - то в шкембето нема никой  Mr. Green Миналата година над 20 пъти си лунувах ей тъй - тая година няколко пъти се канех и останах на фаза канене или го докарвах само до някъде, сега обаче съм много сЮрьозна и съм решила - борба до край  Joy Joy Joy

Виждам, че си член на дневническата дружина! Значи си и на друг режим, не само на луната  Wink

# 75
  • Мнения: 35
Дъщеря ми е на 46 дни и я кърмя на всеки 3 часа. Кажете дали бих могла и аз да направя тази лунна диета без това да се отрази на качеството на кърмата.

# 76
  • Мнения: 413
Момичета и аз съм с Вас. От тази вечер само на течности докато издържа. Засега мисля и 22 да изкарам докъм 17.30. newsm10

# 77
  • Мнения: 5 001
Альоу, Лунуващите ....тука ли сте бей?Минавам за по едно чайче с вас .Утре съм на линия и аз.



ekaterina ,при нас има и кърмачки,ама нека те да се включат за по-подробни обяснения...

# 78
  • Мнения: 1 130
kafe вярно и други режими "упражнявам"  Mr. Green Но много бях доволна от лунната преди, защото ми помагаше да задържам сваленото, което при мен става баааааавно и труууудно ама какво да се прави организъм  Crazy Crazy Crazy
ekaterina не мога да дам съвет  Thinking
TheNMaster днес заггрявка а?  Laughing

# 79
  • Мнения: 332
Ехооооу,и аз съм в кюпа. Simple Smile
Браво на започналите от днес,аз ще съм от довечера.Хаиде успех на всички

# 80
  • Мнения: 5 001
[:
TheNMaster днес заггрявка а?  Laughing

Ъхъм  hahaha  hahaha  hahaha ,ама от довечера и аз ще съм в кюпа....

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И аз от тази сутрин лунувам.Смятам да изкарам и 22-ри,но да видим дали ще успея,че то покрай децата вкъщи все нещо ми се прияжда.Ама съм решила да съм сериозна.Успех на всички.

# 82
  • Мнения: 229
Браво на всички лунуващи по три дена!
Не знам направо как успявате! Възхищавам ви се! Аз едвам 24 часа издържам, а когато се опитах за по дълго така се увълчих, че направо изядох де що ми се мерна пред погледа!
Успех! И аз съм с вас на 21!   bouquet

# 83
  • Мнения: 1 130
Galia G. то дали ще успеем ще си проличи после  Whistling Whistling Whistling

# 84
  • Мнения: 276
Хайде, за утре и аз съм на линия. Успех на всички по-упорити!  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 655
Здравейте пак от мен!
Аз уж от утре щях да лунувам, но днес не ядох, само на едно кафе и една чаша сок съм!+,500л вода
Лошото е че не мога да се наливам с много течности!
Но до довечера ще ги направя 2л, че вече стомаха ми взе да свири! Whistling
Успех на всички лунуващи!
Досега все се каня и вечер винаги не издържам!
Искам да питам може ли 1ч айрян да изпия?

# 86
  • Мнения: 5 001
Искам да питам може ли 1ч айрян да изпия?
Днес може айрян.Утре вече не е препоръчително...  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 130
Остана ли някой тук по ракиено време а? Laughing Май няма никой - нищо ще си давам сама кураж - до сега издържах - браво на мен! Само така!  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 406
И аз държа още фронта, Скорпе...
До тук го раздавам много упорито. Почти 2 литра вода, 2 кафета, фреш и една кофичка кисело мляко... За сега старателно отбягвам масата, ама ще видим до къде ще я докарам...

# 89
  • Мнения: 1 130
Smile! вземи си някоя готина книга и чезни в стаята си - аз поне така смятам да направя като им сложа масата за вечеря  Laughing И аз задминах 2-та литра отдавна - това си е цял подвиг да изпием толкоз течности посред зима  Crazy Като се има предвид че аз съм си жаба поначало и това литъра го нямам за нищо. Айде то от днешни ден почти нищо не остана - утре ще сме с преднина в литража пред останалите  Peace

# 90
  • Мнения: 3 241
Браво момичета, аз се подготвям психически за утре!
Къш-къш килограми Simple Smile

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 481
На мен ми е ужасно трудно.Децата искаха пица за  вечеря едвам се сдържах докато ги нахраня да не излапам едно парче,но.....................успях дя не ям.залъгах се с доматено сокче от моите бурканчета.

# 92
  • Мнения: 406
Smile! вземи си някоя готина книга и чезни в стаята си...

Не`ам стая... В тази квартира се помещавам в хола, точно до масата. Щипнах аз две вилички миш-маш колкото да си кусам  Blush Ама няма да ям повече... Обещавам!

Все пак днешния ден ми е много успешен... Доволна съм от себе си и набрах сили за утре. Щом се разминах само с толкова днес, утре ще устискам задължително  Peace

# 93
  • Мнения: 235
аре и от мене успешен първи ден, на фреш от портикал, две кафета , витамини и вода и сега ще си направя фреш от грейпфрут. Да споделя,  открих формулата да не ям додето съм на масата. Значи, като седнем с половинката, докато той хапва сладко аз разчленявам един грейпфрут, ама много старателно. И докато се суетя около люспичките, той вече се е наял и прибираме масатаааа...
И още нещо, пия vitax slim program-ервеното чайче, То не помага особено, ама с него сладко не ми се яде, че аз за сладко умирам направо. Та това ми е ползата от него. Пия и регулавит 2 ама от него съм си много доволна.
Айде лека и у петък-резултатите...

# 94
  • Мнения: 4 176
От утре започвам,пък дано издържа. Praynig Praynig Praynig

# 95
  • Мнения: 857
Ще се пробвам и аз този път Simple Smile

# 96
  • Мнения: 162
И аз съм с вас утре Simple Smile на НВХ съм и се надявам да се улесня със свалянето чрез лунуване.Само на чай,вода и кафе ще съм.Успех на всички утре Hug

# 97
  • Мнения: 1 149
И аз съм с вас момичета.Желая на всички много минусчета.Успех  bouquet

# 98
  • Мнения: 278
Айде момичета дръжте се Simple Smile и аз съм с вас...Това ще ми е седмия пореден път и вече не ми е толкова трудно като гладувам. Определено се чувствам по-добре и с по-голямо самочувствие !!!

# 99
  • Мнения: 4 176
Айде момичета дръжте се Simple Smile и аз съм с вас...Това ще ми е седмия пореден път и вече не ми е толкова трудно като гладувам. Определено се чувствам по-добре и с по-голямо самочувствие !!!
А с килата как си? ЕфектИ?

при мен само зрителна измама..... Mr. Green

# 100
  • Мнения: 5 001
от мен.Тука съм и вече съм на 2 фреша и 600мл. вода.Като се посъберем ще пием ли чайче?
Успехи на всички!   bouquet    bouquet

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 08:37 от TheNMaster

# 101
  • Мнения: 41
Добро утро и от мен!Включвам се  в това лунуване,но само за един ден,защото на предното така хубаво се бях заканила и то за 3 дни,че накрая нищо... Banghead  Чао за сега и много,ама много успехи   Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 130
Добро утро мили лунатиченца  Heart Eyes
Айде ставайте, че нема време - требе да се пие вода  Whistling Whistling Whistling Laughing
Smile! абе то и аз боднах от оризчето да опитам - ама само опитах наистина и днес резултатът ми е -0.700 гр.  Peace При теб как е ? Днес продължаваме  Sunglasses
gin4e32 браво - само така !!!!!!
mimik и аз го правя тоя номер, само че в допълнение беля портокал и на щерката и докато се справя със всичко те вече стигнали на десерта  Crazy
TheNMaster , Iventse, kiticat, Just_VANIA, aquahris, viktori, InDreams къде сте ? Айде че нема а остане чай за вас  Joy Joy Joy Joy
Тъкмо да се постна и опаааа TheNMaster ме изпреварила  - чевръстото си е чевръсто Laughing   bouquet

# 103
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Айде наздраве! Успех!

# 104
  • Мнения: 5 001

TheNMaster ,  къде сте ? Айде че нема а остане чай за вас  Joy Joy Joy Joy
Тъкмо да се постна и опаааа TheNMaster ме изпреварила  - чевръстото си е чевръсто Laughing   bouquet

Ей ма на-тука съм бей!Къде без мен?А?Кой налива чая,че не разбрах? hahaha   hahaha  hahaha

# 105
  • Мнения: 35
Аз предлагам билков чай с мед и парченце лимон. Направенн е от букет билки, включително и "родопската виагра"-мурсалски чай. Трябва да сипя и на мъжа си. Така ефекта от диетата, ще е двоен Laughing

# 106
  • Мнения: 857
И аз съм будна и лунувам  Wink
Пила съм само вода и в момента кафенце....аз фрешове не мога да пия за съжаления,че съм на безвъглехидратна диета в момента Sad Тъй, че ще мина на много вода и кафе...

# 107
  • Мнения: 276
Добро утро момичета, желая ви лек и успешен ден в лунуването. Аз сега станах и веднага направих каната с чай. Днес твърдо ще издържа, че миналия път малко се разколебах, ама празник беше все пак.

# 108
  • Мнения: 2 631
Здравейте и от мен!
Застъпвам на смяна, но с леки отклонения от вас, тъй като пия Ревалид и ми се гади ако не съм яла нищо преди пиенето.
Вече съм на половин грайпфрут и чаша вода.
Сипах си кафето  Grinning

# 109
# 110
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Добро утро и от мен! Слагам чая... - мурсалски. И да попитам, вие как го правите тоя мурсалски чай?/ на мен ми казаха, като кипне водата, слагат се два стръка  и кисне 1/2 -1 час/ Успех на всички!

# 111
  • Мнения: 5 001
Хмммм,абе нещо много го пиете тоя мурсалски чай нещо....Родопска виагра......и т.н. Е,какво и аз ли да взема да варя от него?Да няма много трусове после с различни епицентри....

# 112
  • Мнения: 2 631
Добро утро и от мен! Слагам чая... - мурсалски. И да попитам, вие как го правите тоя мурсалски чай?/ на мен ми казаха, като кипне водата, слагат се два стръка  и кисне 1/2 -1 час/ Успех на всички!

Сори за спама, ама пак е по темата, де  Blush
Редовно минавам през Девин и Триград, но все не се наканвам да си купя Мурсалски чай. Какъв му е вкуса? Хубав ли е?

# 113
  • Мнения: 314
Здравейте и от мен , на кафе и чаша вода съм за сега .Много минусчета на всички

# 114
  • Мнения: 1 092
Здравейте лунни красавици !
И аз съм тук с вас  - за сега съм на едно кафенце....желая ви леко лунуване и много минусчета  bouquet

# 115
  • Мнения: 1 655
Тук съм и аз с вас днес, твърдо. Снощи хапнах само зелена салатка и сега вече съм гладна.
От сутринта съм на чай и вода. Заредила съм се с продукти за фреш и след малко ще пийна и него.
Дано издържа този път.

# 116
  • Мнения: 3 880
Здравейте,
и аз онзи ден случайно открих темата ви и реших да участвам, да видим дали ще успея. Гладът ме прави много зла и с кофти настроение, абе като цяло не се чувствам добре като трябва да не ям, но няма начин. Да не говорим, че и на стомаха ми не му се харесват такива тактики-започва да ме боли по някое време (това ми е наследство от ученическите години, когато не смятах за нужно да губя време с ядене). Ще стискам зъби, поне веднъж, да видя поне дали си струва. Успех на всички  Hug

# 117
  • Мнения: 5 001
Здравейте,
и аз онзи ден случайно открих темата ви и реших да участвам, да видим дали ще успея. Гладът ме прави много зла и с кофти настроение, абе като цяло не се чувствам добре като трябва да не ям, но няма начин. Да не говорим, че и на стомаха ми не му се харесват такива тактики-започва да ме боли по някое време (това ми е наследство от ученическите години, когато не смятах за нужно да губя време с ядене). Ще стискам зъби, поне веднъж, да видя поне дали си струва. Успех на всички  Hug
Aaaa и ние освирепяваме от глед,ама тука си се поддържаме и минава по-леко.Като ти застърже- пий вода.Мдааа.... днес пак ще се климбука в коремчето ми....  hahaha  hahaha 

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте и от мен.как сте? Днес поне времето ще е хубаво ако огладнеете много излезте,разходете се,представете си как ще изглеждате в някоя ефирнарокличка или по-секси панталонки и надявам се гладът да отмине.А за тези,които са на работа нека си  представят лято.....,плаж........море................Оф божке кви щуротии написах ама глад кво да праиш.Айде успешно лунуване днес.

# 119
  • Мнения: 3 880
Не ми се мисли как ще устискам на обяд като си дойде детето. Тя не е много по яденето ама не върви да не й дам нищо (тя няма да има нищо против да прескочим обяда, искам да кажа, направо й завиждам на липсващия апетит) нарочно оставих от снощи малко ядене, за да може само да го стопля, а не да се подлагам на мазохизъм с готвене Laughing.
А доматен сок от кутия може ли? Не ми се прави фреш от домати Wink

# 120
  • Мнения: 278
Айде добро утро и от мен. И аз съм за ся на кафенце и водичка Simple Smile Успех на всички гладуващи Simple Smile

# 121
  • Мнения: 3 241
Добрутро и от мен Wink

Наздраве на всички пиещи течности без спир Simple Smile
Аз вече изпих половин литър вода и няколко чая. Наточила съм се да видя двойка на кантара утре Simple Smile

# 122
  • Мнения: 35
Мурсалският чай е с изключително силен, но много приятен аромат. Когато го правя чист слагам само две стръкчета на 1 литър вода. След като кипне и го отстранявам от огъня и си сипвам чайче веднага. Иначе си правя букет от всички билки, които ми се намират- мащерка, риган, липа, лайка, мента , маточина, жълт кантарьон, мурсалски чай слагам и шипка ако имам. Нарязвам ги с ножица и слагам една  шепичка на литър вода. Чая е превъзходен с малко мед и лимон Simple Smile

# 123
  • Мнения: 5 001
А доматен сок от кутия може ли? Не ми се прави фреш от домати Wink
Абе няма да е кой знае какво престъпление да е от кутия,но гледай да избягваш готовите сокове,че са пълни с химия,а организма ти се чисти в тоя ден.......

# 124
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Цитат
Сори за спама, ама пак е по темата, де 
Редовно минавам през Девин и Триград, но все не се наканвам да си купя Мурсалски чай. Какъв му е вкуса? Хубав ли е?
Аз също слагам 2 стръка в литър вода. На мен не ми е силен като аромат, вкусен е да. Даже го обичам без мед и лимон, да му усещам вкуса/ама аз и другите чайове ги пия така/.

Цитат
Хмммм,абе нещо много го пиете тоя мурсалски чай нещо....Родопска виагра......и т.н. Е,какво и аз ли да взема да варя от него?Да няма много трусове после с различни епицентри....
Де късмет де, мъж ми ще те черпи,че нещо напоследък съм в хормонален спад...

Айде момичета, дайте нещо да се поразвеселим, че наближава обядааааааааа...

# 125
  • Мнения: 5 001
Обяда е сервиран дами....
 

# 126
  • София, България
  • Мнения: 2 222
За мурсалския чай - аз го купих от Бачковския манастир и си имаше указания. Две лъжички (нарязах стръковете) на .... абе не си спомням на колко вода (май 200 гр беше). Пише да се пие три пъти на ден по 50мл преди хранене. Много ми е сложна схемата, затва го зарязах ... но може да го подновя пак.

# 127
  • Мнения: 2 631
На колегите ми им дойдоха пици и сандвичи  #Cussing out
А аз си сготвих една инстантна доматена супичка, че трябва да пия Ревалида  Blush
(Вече съм на 5 големи чаши вода, почвам шестата  Crazy)
Приятен обяд на всички  Party

# 128
  • Мнения: 332
Обяда е сервиран дами....
 


МЕРСИ направис си го.  Simple Smile

# 129
  • Мнения: 406
Здравейте сладурки!

Държите ли фронта? Аз след вчера съм -500гр. Днес слабия момент ми е водата. До сега съм изпила само 1-2 чаши, но се надявам да си наваксам...

# 130
  • Мнения: 3 241
Според мен с пиенето на вода се свиква.
Аз колкото повече пия, толкова повече съм жадна, не знам защо се получава така Simple Smile

Моят обяд е чай с мед  Wink

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 481
А моят обяд е домашно консервирано доматено сокче.Бон апети!

# 132
  • Мнения: 276
Ето го и моят обяд. Който иска нека се присъедини. Има за всички...

# 133
  • Мнения: 406
Според мен с пиенето на вода се свиква.
Аз колкото повече пия, толкова повече съм жадна, не знам защо се получава така Simple Smile

Моят обяд е чай с мед  Wink

От както миналата година април месец започнах някакви режими си наложих да пия повече вода. Когато категорично спрях да пия газирани напитки, започнах да пия още повече вода. Сега по принцип пия поне по 3 литра вода на ден и затова ми е странно, че днес не съм жадна...  newsm78

# 134
  • Мнения: 5 001
Уф,аз минах вече 2 1/2 литра,ама само водата е толкова.Иначе пих 2 фреша и 3 чая....Голям зор ми е днес....И само манджи са ми в главата.... ooooh!

# 135
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз съм на 2 чая, 2 фреша и 2 чаши вода дотук - общо около 1.5л / за мен е доста, иначе пия по-малко/. Да попитам, а може ли кафенце? baby_neutral

# 136
  • Мнения: 3 241
Мисля, че може, поне аз досега все съм си пила по едно две на ден  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 3 880
Да попитам, а може ли кафенце?
Май някъде пишеше, че не бива, но аз пийнах вече 2, защото ако и него откажа съвсем ще ми отиде настроението Wink
Аз така или иначе го пия без всякакви добавки от рода на захар, сметана, мляко, така че едва ли ще е фатално за диетата....

# 138
  • Мнения: 1 130
Кайвенце и аз пия - голичко, стриптизьорче  Mr. Green т.е. без захар, мляко и каквато и да е добавка. Идеята е друга - по принцип кофеина пречи на отслабването - не че съвсем ще го спре, а пречи на разграждането на мазнините или по-бавно става цялата работа нещо такова ми е останало в главата. Затова хората казват като сте на диета пийте безкофеиново кафе - да ама с моето ниско кръвно съвсем ще изчезна ако и кайвенце не сърбам - тъй че си  пийвам кофеиново такова по 1-2 на ден  Peace

# 139
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Благодаря, момичета! Давате ми кураж!  bouquet

# 140
 Здравейте дами, да се включа и аз при вас днес съм на 2 чая и чаша вода и се чувствам СУПЕРРРРРРРРР дано и кантара мисли така утре сутрин Simple Smile

# 141
  • Мнения: 229
Обяда е сервиран дами....
 
Точно приключвам с обяда /позакъснях малко/ пък и бавно го консумирах, но беше точно същият като на картинката, само че към двата моркова турнах и две ябълки. Получи се страхотен фреш. Обаче искам нещо да споделя. Голямо клечене в WC пада от толкова консумация на течности ......  #Crazy
Ще устискаме, още малко остана!  Hug

# 142
  • Мнения: 814
Здравейте, лунни момичета Hug!
И аз съм с вас на едно кафе и много вода. Но като се е задала вечерта, а тогава съм най- податлива и пощелива Embarassed! А трябва и да приготя манджа за вечеря, няма как да запечатам хладилника и да не влизам в кухнята... Но ще споделя сокчето от моркови на TheNMdster   bouquet!
А рано сутринта видях лунното затъмнение, ще си мисля за него и за вас, пък  утре дано кантарът помръдне малко поне назад!

# 143
  • Мнения: 2 631
Аз вече 7-8 пъти бях в тоалетната  Laughing
Продължавам да устисквам положението и да пия вода.

А за кафето това не е вярно!
Точно с кофеин са бъкани всички кремове и гелове за отслабване.
И Вита Голд и още 100 продукта са със съдържание на кофеин.
Кафе може да се пие, но да е ЧИСТО! Без подсладители и добавки!

# 144
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Цитат
Голямо клечене в WC пада от толкова консумация на течности ......  
И аз съм така.... Има няма 1/2час и бягам натам.

Ще устискаме!
Цитат
а утре дано кантарът помръдне малко поне назад!
, аз искам поне 2 кила назад!

# 145
  • Мнения: 4 176
гладен съм! Ама стискам. Още малко и ще спим Simple Smile

# 146
  • Мнения: 5 001
. Но ще споделя сокчето от моркови на TheNMdster   bouquet!
А рано сутринта видях лунното затъмнение, ще си мисля за него и за вас, пък  утре дано кантарът помръдне малко поне назад!

Aри,да ти е сладко сокчето   bouquet
А утре,ако не помръдне кантара пак ще стреляме по него.....

# 147
  • Мнения: 814
Ох, милички, аз и малко да сваля ще се зарадвам...Защото, постигна ли го, оттам нататък инатът ще ми помага.
И няма да стрелям кантара, направо ще го метна в контейнера и ще си купя друг Wink!

# 148
  • Мнения: 3 880
Аз учудващо леко понасям до сега гладуването, но вечерта ми е най-страшна, тогава ставам като змей Wink
Ще гледам да си легна с детето тази вечер, към 8 Laughing

# 149
  • Мнения: 1 130
kafe не искам да споря с теб за кафето ни най-малко, ако не друго то поне аватарът ти ме респектира в тази насока  Laughing Вярно е, че всички гелове и разни мазила ползват кофеин като съставка - ама външно нали! И Вита Голд съм пила - мисля, че по-голямо значение за ефекта му имат другите съставки в него! Запомнила съм този факт, просто защото много обичам кафе особено нес и си го пийвам с кеф и ми правеше впечатление, че по време на какви ли не диети, които съм правила се препоръчва да се сведе до минимум солта и кафето - солта, защото задържа водата, а кафето, заради споменатия по-горе факт! Не държа да съм капацитет по въпроса, а само споделих какво си спомням. Ако попадна пак на статията задължително ще я цитирам тук   bouquet Ама нали знаете колкото хора, толкова мнения - може и грешното мнение да съм запомнила, което ще е много хубаво всъщност де - щтото наистина съм любителка на таз напитка  Wink
Водата до тук я докарах до 2-та литра, повече не ми се следи - колкото толкова. Да споделя друго за себе си - като лунувам един ден и съм гладна като звяр. Като реших за 3 дни и днес хич и не мисля за апване, щтото знам че и утре ще се наливам с чайове и води, тъй че явно е въпрос на психическа настройка. За мен критична ще бъде утре вечер, защото ще зная че е последно ограничение за тази лунна фаза  Mr. Green

# 150
  • Мнения: 2 631
И на мен вечерта ми е най -  страшна...  Twisted Evil

# 151
  • Мнения: 2 908
Здравейте и от мен!
До сега устоявам и карам на вода и повече  липов чай с мед и лимон.Сутринта ударих само едно кафе.Преди малко кантара отчете:-0.800г,ще видим крайният резултат,понеже аз вече мисля и утре да откарам на чай, вода и фрешове,понеже днес за моя огромна изненада не умрях от глад,а не чувствам нищо-добре ми е.Това е мнооого учудващо,понеже при такива диети стомаха ми започва да стърже на 5-тата минута,и не издържам ,а сега -нищо.Аз така и не разбрах може ли айрянче?

# 152
  • Мнения: 2 631
Кафето отнема ли много вода?
По време на диета не искам да се отказвам от кафето. Отнема ли наистина толкова много вода?
Кофеинът води до това, че се отделя повече течност, а с това ценни минерални вещества. Изследванията обаче показват, че загубата на течности е различна за различните хора. Съвет: С всяка чаша кафе пийте по една чаша вода.

Само това открих интересно засега за кафето...

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Искам да питам,за утре как стоят нещата.Докога точно трябва да се спазва гладуването?

# 154
  • Мнения: 2 631
Искам да питам,за утре как стоят нещата.Докога точно трябва да се спазва гладуването?

Ми по принцип е до тази сутрин в 5 и 30.

Аз вече почнах да се увълчвам и да мисля за храна  Twisted Evil
В нас не знам какво ще правя!!
Ще  Praynig

# 155
  • Мнения: 5 001
Искам да питам,за утре как стоят нещата.Докога точно трябва да се спазва гладуването?
Утре в 5:30 лунната фаза приклчва.Който иска обаче си кара и утрешния ден.
Ама аз не съм от тях..... hahaha  hahaha  hahaha

# 156
  • Мнения: 640
До 16ч издържам без проблем и оттогава се почва едно главоболие и виене на свят. И пак не устисках Sad Cry ooooh!Май ще изоставя прекрасната ви компания Sad

# 157
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравейте и от мен!
До сега устоявам и карам на вода и повече  липов чай с мед и лимон.Сутринта ударих само едно кафе.Преди малко кантара отчете:-0.800г,ще видим крайният резултат,понеже аз вече мисля и утре да откарам на чай, вода и фрешове,понеже днес за моя огромна изненада не умрях от глад,а не чувствам нищо-добре ми е.Това е мнооого учудващо,понеже при такива диети стомаха ми започва да стърже на 5-тата минута,и не издържам ,а сега -нищо.Аз така и не разбрах може ли айрянче?

ми не е препоръчително. щом си се хванала, го направи както трябва  Wink

# 158
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз държа фронта Simple Smile

# 159
  • Мнения: 2 908
Държа фронта,ама корема стърже безобразно SadМислех ,че с айрянче мога да го залъжа,ама като не требе-няма да пия,ще стискам....ще пия друго. PraynigОпределено и аз няма да карам утре на диетата.

# 160
  • Мнения: 278
И аз се устисках до сега ама доста взех да мисля за хапване ...а и тука в общежитието целия коридор мирише на нещо вкусничко...ама няма Simple Smile наливам се и аз с течности и тва....чакам си закуската утре Simple Smile

# 161
  • Мнения: 3 241
Момичета, настъпва най-трудната част от деня - вечерта.
Сега почват всички наоколо да ядат безобразно Simple Smile

Ние не сме такива - ние сме винаги жадни Laughing
Успех с тази част от диетата и никакво предаване Hug

# 162
  • Мнения: 2 631
Писна ми само от вода и си купих един двулитров сок от червен портокал.
Сега пих ревалида и си направих инстантна чеснова супичка.....
След малко мисля да се яхна на велоергометъра малко.....  Thinking

# 163
  • Мнения: 406
Аз си признавам без бой, че хапнах малко миш-маш... Вярно, мъничко и без хляб, но все пак ядене  Tired

Не правете като мен! Naughty

Вече се чувствам много гузна. Но не смятам да се отказвам, а да си изкарам и утрешния ден както си го бях запланувала. Режима ми напоследък никакъв го няма именно заради това - като прегреша и се отказвам от диета. За утре пак съм си приготвила само едно кисело млекце за цял ден и се надявам да успея да го спазя като вчера...

И малко офтопик, но все пак донякъде свързано с темата... Някой снощи гледа ли лунното затъмнение? Аз бях будна по това време, но не знаех, че ще има такова и го пропуснах...  Crossing Arms

# 164
  • Мнения: 278
кафе, я дай рецептата за тая чеснова супичка? как си я приготвяш?

# 165
  • Мнения: 3 880
Живи ли сте, лунатички? Wink
Аz направо съм учудена от себе си, гладът се търпи все оЩе, леко главоболие и леко коремоболие, но се търпи Wink. Детето ме помоли да направя спагети, представяте ли си Crazy Сварих ги беz даже да пробвам дали са готови, стоплих и един готов сос от буркан, сервирах им ги и иzчеzнах, направо като робот бях, беz никакви чувства... към храната hahaha Цял ден една троха не съм сложила в устата си, оЩе час_два и Ще се спи, ура Party
Малееее, съвсем съм се иzчалкала.... ooooh!

# 166
  • Мнения: 2 631
кафе, я дай рецептата за тая чеснова супичка? как си я приготвяш?

Купуваш от магазина срещу 38 стотинки, слагаш в чаша, заливаш с вряла вода и почваш да сърбаш  Mr. Green

# 167
  • Мнения: 278
хахаха Simple Smile и аз такава си направих ама телешко бульонче си взех...ама омръзна ми да се наливам. Вече 26 часа стана от как не съм дъвкала..... ихихиххиих

# 168
  • Мнения: 1 655
аз не можах да издържа без никаква храна и хапнах зелена салата, но пак е нещо

# 169
  • Мнения: 2 631
Аз затова си взех и сок... Щото само от вода....  Confused

# 170
  • Мнения: 276
Едно голямо фрешче "хапнах" на вечеря. Преди лягане зелен чай и хайде, лека нощ.

# 171
# 172
  • Мнения: 1 130
кафе, я дай рецептата за тая чеснова супичка? как си я приготвяш?

Купуваш от магазина срещу 38 стотинки, слагаш в чаша, заливаш с вряла вода и почваш да сърбаш  Mr. Green
Бравос тая супичка чак на мен ми се дояде  Crazy Crazy Crazy Лошо мацки уж ще лунуваме, а накрая го обърнахме на размяна на рецепти  Joy Joy Joy Големи сте сладури  Heart Eyes Hug Hug
Smile! хич не се кахъри - утре ще си изкараме деня и от 3-те дни ограничения все ще съберем за едно лунуване мамка му  Twisted Evil
В този момент разбирате що ни е дала природата зъби нали, за да дъвчем  Mr. Green - дъвчете половинките мацки, поне от това нема а надебелеем  Joy Joy Joy

# 173
  • Мнения: 3 880
Ама може ли бульон? Що не каzвате, бе хора, по_навреме? Simple Smile Щях да ударя 2_3_4 Wink
Но в бульона нали има и маzнини и сол и други глупости, сигурно няма да е чак идеално zа диетката newsm78

# 174
  • Мнения: 278
а чак толкова калории не вярвам да има. Аз днес си купих едно бурканче и на него пише 100 мл 5 калории....това не е чак толкова много Simple Smile

# 175
  • Мнения: 2 631
Ама може ли бульон? Що не каzвате, бе хора, по_навреме? Simple Smile Щях да ударя 2_3_4 Wink
Но в бульона нали има и маzнини и сол и други глупости, сигурно няма да е чак идеално zа диетката newsm78

По принцип изпълнението на лунната диета включва само вода и евентуално фрешове!  Peace
Аз си позволих днес две инстантни супички и половин грейпфрут, защото пия Ревалид, а той се приема след ядене. Иначе отиваш и ....  Sick

# 176
  • Мнения: 306
Да се похваля , и аз издържах за сега , но си пийвам чайчета с мед , немога само на вода ! Но от всички опити до сега да спазвам лунната диета , този е най - успешния ! Гордея се със себе си Simple Smile

# 177
  • Мнения: 814
 Вече "вечерях" с фреш, а в момента скъпичкият ми прави сок от моркови! Не чуствам глад! И мога да издържа  Peace!
Пълното лунно затъмнение беше рано тази сутрин, в часа, в който започна  диета ни и беше много впечатляващо!
Хайде по леглата и нощта ще мине бързо, бързо...
А утре - на минусчетата!

# 178
  • Мнения: 327
Да се запиша и аз- според моите критерии успях Wink

Изпих 3 литра вода, 1 л чай. Но изядох 2 ябълки, 2 портокала и 1 мандарина и 1 грефрут...не ми е падало кръвнто, не ме боля главата...Тази сутрин добре се чувствам, коремчето ми ама така се изчисти Wink браво на него  Laughing 

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Добо утро на всички лунатички,да се отчета кантарчето днес показа -2 кг Hug .Доволна съм и мисля да продължа и днес.Хайде нямам търпение за следващото лунуване.Приятен ден на всички newsm51 newsm51 newsm51

# 180
  • София, България
  • Мнения: 2 222
и аз издържах, предното пълнолуние реших да направя 48 часа, но сега ми се видя множко и ги смалих на 36 часа  Laughing

та ще карам до обяд!

А за лунното затъмнение не знам кога е било, но снощи луната си беше пълна и хич не беше затъмнена, та явно е било оная вечер!

# 181
  • Мнения: 3 880
Добро утро,
чудя се как да ви кажа моите резултати, така че да не умрете от завист Thinking Wink
Цели 100 грама, от вчера до днес... чудо на чудесата Crazy. Направо ми идваше да изям нещо висококалорично от яд, ама не съм гладна още, та ще се въздържа. А заявявам най-отговорно че съм пила само вода, зелен чай и сока от 4-5 портокала, а и 2-3 кафета. Поне процентът на мазнините мръднал с 0,8% надолу, пак е нещо.
Мен луната не ме обича, затова ще си карам по стария начин- по-малко ядене и повече спорт и движение Wink
На вас успех в борбата Hug

# 182
  • Мнения: 2 631
Да се отчета и аз  Confused
Между -500 и -1000 грама, щото два пъти се качих тази сутрин на кантара и двата пъти ми се събраха очите. Баси разликата  newsm78
Но пък съм и в цикъл, така че не мога да дам точни резултати!  Naughty

# 183
  • Мнения: 1 092
аз нямам минусче,но съм в цикъл от вчера и силно се надявам това да е причината за неуспеха ми Mr. Green

# 184
  • Мнения: 595
И аз не съм мръднала... Sad,но пък от 7-ми насам съм -3кг-като цяло ям по-малко.Като че ли най-голям ефект имах на новолунието.... newsm78

# 185
  • Мнения: 229
Здравейте лунички!
Този път няма да се възрадвам защото, за разлика от преди много лесно ми мина това лунуване. Само сутринта бях леко гладна, ама като вкарах един чай и това отмина. И в допълнение много спокойна бях, а не нервна като предишните 3 пъти. Така че ето отчета за деня - много вода, 1 чай, 2 кафета и 2 фреша. Единия от ябълки и моркови - за обед, а другия от мандарини за вечеря. Естествено и спорта не пропуснах. Сутринта разходка, а вечерта 1 час на велоергометъра и кростренажора. И идва най-хубавото на което много се зарадвах - минус 1,900 кг.  newsm44 Вече съм 90,100 кг. и малко ми остава да видя осмичката. Толкова съм радостна. Ноооо... засега цел - да задържа тези килограми до следващото лунуване!!!

# 186
  • Мнения: 1 655
Добро утро От мен!
Аз издържах мнго добре, само на чай и вода!Дори сокове не съм пила,а как ми се хапваше портокал като давах на детето! Whistling ooooh!
Но удържах и съм 1кг надолу! newsm44 newsm44 newsm44
Мисля да проължа така с мнго малко ядене!
Днес сутринта закусих с половин филия с кашкавал и ми стана тежко, мисля чак довечера да изям едно млако!
Честито на всички успели лунатички!

# 187
  • Мнения: 814
Ще зи запазя кантара, няма да го изхвърля през балкона - аз съм минус 2 кг! За първи път имам такъв постигнат резултат, ще продължа и днес до обяд, а довечера...отивам си при мама и като я зная как ме чака и какви вкуснотийки готви, как ли ще постигна ефектно захранване...
Но ще направя всичко възможно поне половината от свалените килограми да си запазя.
 На успелите - честито, на останалите - следват още много лунувания, ще има и много минуси!

# 188
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте момичета! И аз да се отчета - минус 1.3кг./май очаквах малко повече Thinking/, но и така е добре. Смятам да продължа и днес докато мога, а след това - малко кисело мляко.
И да попитам- кога ще е следващото лунуване, да не ви пропусна?

# 189
  • Мнения: 332
Браво на всички с -минусчета.
Аз обаче отново немога да се похваля Sad Cry
Нищо,нито грам.Незнам какво става,но май ще трябва да сменя диетата или и аз незнам какво.

# 190
  • Мнения: 2 908
Добър ден и от мен!
И аз издържах-изкарах деня на вода,повече чай с мед и вечерта с два фреша.Махнах само -0.800г,както и вчера се отчетох,но пак е нещо Peace

# 191
  • Мнения: 278
Аз съм -0.900, снощи преди да си легна беше -0.500, т.е. през нощта само със сън съм свалила още 0.400 Simple Smile не е зле! Другата седмица пак ще лунуваме заедно

# 192
  • Мнения: 2 631
Айде някой да пусне анкета колко сме свалили тази нощ  Mr. Green

# 193
  • Мнения: 5 001
АЙде и аз да се отчета...нямахме НЕТ до сега и направоо   hit
Аз съм - 1 кг. пак....Цял ден на вода 3 литра,и чай 5 броя и два фреша....  ooooh!
Още вися в  smile3550
Честито на всички с минусчета  newsm68

# 194
  • Мнения: 2 908
Аз да питам тези дето са минали през това-има ли смисъл да лунувам на 29-ти след като ще съм най-вероятно в цикъл тогава?Дали ще има резултат,или само ще се ядосам?

# 195
  • Мнения: 2 631
Не искам да се водиш по моето мнение, а да си прецениш и сама, за да не се ядосваш, но аз лунувах в цикъл, даже ми беше 2 ден.
Пак отчетох минус.

А и още от много години назад знам, че ако по време на цикъл приемаме по - лека храна можем да свалим половин килограм без проблем!

 Peace

# 196
  • Мнения: 5 001
Аз да питам тези дето са минали през това-има ли смисъл да лунувам на 29-ти след като ще съм най-вероятно в цикъл тогава?Дали ще има резултат,или само ще се ядосам?
Аз лично винаги си лунувам,независимо дали съм в цикъл или не съм.Винаги има полза.Може да не смъкнеш на килограми,а да свалиш обиколки....Ако дори нищо не свалиш си подготвила организма за следващия път и тогава сваляш повече.......

# 197
  • Мнения: 3 241
Хоп ето ме и мен поспаланката Simple Smile
Половината нощ се въртях от глад, та на сутринта заспах и се поуспах  Embarassed

Вчера геройски издържах само на чай с малко мед, вода и един фреш. Дори не ми беше студено и нервно.
Резултатът е -1кг. Не е лошо, но на новолуние май е по-голям ефектът, така че следващото включване ще е тогава  Wink

TheNMaster, ето този път имаше резултат, браво! Нали нещо беше преди в застой  Peace

# 198
  • Мнения: 94
И аз да се отчета -1,500 кг,но днес не чувствам глад и смятам да продължа така до утре,само на вода,чай и цитрусов сок.За първи път съм на лунна диета и мога да кажа,че никак не е зле.Въпроса е да свикнем да не ядем  Laughing

# 199
  • Мнения: 153
Само 0,200 надолу, но пак е нещо, още повече че доядох пюрето от спанак на малката наобяд #Puppy dog

# 200
  • у нас
  • Мнения: 443
Аз съм -1.200кг.,със  силно главоболие-ПМС(от днес ми започна цикъла).Вечерта ме тресе едва се стоплих.За протокола 2л. вода ,1л.чай с лимон яб.оцет(убива глада)и мед,0.300л. натур. сок Капи.
Мисля ,че резултата  ок Simple Smile,сега дано задържа поне 0.6-0.7кг.ще е супер.

# 201
  • Мнения: 41
Поздравления на всички за минусчетата  newsm10 .Аз въобще не вярвах,
е ще има някакъв ефект при мен ,но тази сутрин кантарчето показа минус 1 кг. newsm44
До скоро милички!

# 202
  • София
  • Мнения: 385
Дъщеря ми е на 46 дни и я кърмя на всеки 3 часа. Кажете дали бих могла и аз да направя тази лунна диета без това да се отрази на качеството на кърмата.

ekaterina,докато кърмиш не е желателно да правиш диети,дори и лунната,защото кърмата става богата на разл.вещества,благодарение на разнообразното хранене на майката.Да поемаш течности е важно за количеството,а храната е важна за качеството на кърмата.

# 203
  • Мнения: 1 130
Браво на всички свалили, а на несвалилите - пак браво - за упоритостта  Peace В деня преди лунуването имах -0.700 гр, от вчерашния ден - нищо  Twisted Evil, днес продължавам третия ден и утре ще кажа резултати. Явно всеки път е различно дори и при един и същ организъм, защото по принцип на пълнолуние съм сваляла най-много но не и този път  Crossing Arms До утре!

# 204
  • софия
  • Мнения: 99
моля,кажете кога са следващите фази?

# 205
  • Мнения: 219
Браво на всички свалили, а на несвалилите - пак браво - за упоритостта  Peace В деня преди лунуването имах -0.700 гр, от вчерашния ден - нищо  Twisted Evil, днес продължавам третия ден и утре ще кажа резултати. Явно всеки път е различно дори и при един и същ организъм, защото по принцип на пълнолуние съм сваляла най-много но не и този път  Crossing Arms До утре!

аз почти винаги свалям по 500гр два дена след пълнолуние, не си единствената със странен организъм Laughing Joy

# 206
  • София, България
  • Мнения: 2 222
моля,кажете кога са следващите фази?

следващата е май в петък! можеш да потърсиш в нета, че аз го нямам календара на този компютър!

# 207
  • Мнения: 276
моля,кажете кога са следващите фази?

29.02, 04:18 - петък

# 208
  • София, България
  • Мнения: 2 222
http://aa.usno.navy.mil/data/docs/MoonPhase.php

Това е май най-точният лунен календар в нета. Само имай предвид, че трябва да се добавят 2 часа към часа на фазата, тъй като календара е в гринуичко време. Т.е., ако в календара пише 2.18 часа, то тва значи 4.18 часа за България.

Много ми харесват тия нощните фази напоследък ... По-лесно ми понасят. Само че лошото е, че идват една серия петъци и после - цял април сме през уикенда. Гадничко си е, на работа някак по-лесно ми понася ....

# 209
  • Мнения: 1 092
ще има ли нова тема за следващата лунна  newsm78

# 210
  • Мнения: 229
А дано  Hug  Laughing

# 211
  • Мнения: 5 001
Китинцеееее ....Къде ни е новата темичка? Нещо май си ни изоставила.... smile3533 smile3534

# 212
  • София, България
  • Мнения: 2 222
що бе, може да си изкараме и в тая темичка, не е много дълга още, само може да сменим заглавието !

# 213
  • Мнения: 1 092
що бе, може да си изкараме и в тая темичка, не е много дълга още, само може да сменим заглавието !

Естествено можем да пишем и тук,  Peace но заглавието май не може да се промени  Thinking

# 214
  • София, България
  • Мнения: 2 222
може може, в младостката тема го смениха - Беше "Дядо Мраз дойде в Младост" - сега е "Баба Марта дойде ...", а темата си е същата. Просто не знам как става!

# 215
  • Мнения: 2 631
Най - добре някоя мацка да се хване и да направи една нова тема! В крайна сметка не е задължително да е оформена като за списание, а да е съдържателна откъм инфо (което го има във всички предходни теми) и да е полезна за съфорумките. Тази тема е голяма и е за предходния период!  Peace

# 216
  • Мнения: 406
Ей сега ще пусна нова темичка  Peace

# 217

Общи условия

Активация на акаунт