Лунна диета - 21.02-05:30ч.

  • 6 914
  • 217
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 631
Уф... аз малко се чудя дали да я захвана, че съм решила малко с кардио да се позанимавам (велоергометър и видео аеробика в къщи) и не знам как ще ми се отрази...  Thinking

# 61
  • Мнения: 1 130
denne само ние ли сме тридневките  newsm78 Laughing Айде тогава да действаме с водите и чайовете - ако има и други с по 3 дни да се явяват ей , а на останалите - ще ви чакаме утре да се включите подобаващо  Peace

# 62
  • Мнения: 3 241
Kafe, не разбрах за диетата по принцип ли питаш или конкретно за един ден от нея?

Аз от средата на януари лунувам и успоредно с това правя кардио - 2 пъти седмично плуване и всеки ден по 1 час ходене. Мисля, че не пречи изобщо, дори помага. Само внимавай в дните, в които не ядеш, да не се претоварваш - на половина ако намалиш тренировките мисля, че ще е ОК. Защото иначе може да ти стане доста лошо. Успех  Peace

# 63
  • Мнения: 2 631
Kafe, не разбрах за диетата по принцип ли питаш или конкретно за един ден от нея?

Аз от средата на януари лунувам и успоредно с това правя кардио - 2 пъти седмично плуване и всеки ден по 1 час ходене. Мисля, че не пречи изобщо, дори помага. Само внимавай в дните, в които не ядеш, да не се претоварваш - на половина ако намалиш тренировките мисля, че ще е ОК. Защото иначе може да ти стане доста лошо. Успех  Peace

За утре питах конкретно... Защото едва ли скоро пак ще ми дойде на акъла да лунувам...
Не стига, че ще правя кардио, ами и съм хремава още и ми е трудно дишането... Ако спра съвсем яденето, ще се забатача хептен! (Че и ще ми дойде днес  Tired)
Мисля да карам с вас утре, но ще си помагам със сокове и фалшиви супички, за да се поддържам енергийно...

# 64
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз мисля да лунувам, но на 21-ви, инъче съм на кремълската диета Wink

# 65
  • Мнения: 3 241
Kafe, eми да, това е вариант!
Но ако се чувстваш болна не се тормози и със спорт и с глад, защото ще затрудниш много организма Simple Smile

Бързо оздравяване   bouquet

# 66
  • Мнения: 2 631
Благодаря!  Hug
При всички случаи ще съм тук с вас  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 6 261
И аз мисля да лунувам, но на 21-ви, инъче съм на кремълската диета Wink

Дай, моля, някакъв линк към тази диета, че не съм я чувала.  Praynig

# 68
  • Мнения: 153
Записче!

 Миналя път се излпжих като кифладжия... Embarassed та за това не съм ви писала за резултати!

# 69
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте всички!Преди 2 години правех редовно лунната диета и имаше страхотен ефект!Сега се отпуснах и на шишкавях.Присъединявам се към всички вас с надеждата да възвърна предишната си форма.Моля някой ако има фазите на луната до края на годината или поне за другия месец,да ги публикува!Успех на всички!

# 70
  • Мнения: 1 130
До тук съм ударила 1.600 л течности, а е едва обяд - ако продължа с това темпо за 3 дни ще изпия бидончето с мин. вода в офиса  и ще оставя колегите на сухо в буквалния смисъл на думата Crazy Crazy Crazy

# 71
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз мисля да лунувам, но на 21-ви, инъче съм на кремълската диета Wink

Дай, моля, някакъв линк към тази диета, че не съм я чувала.  Praynig

Влез в темата за глиганките Laughing Там съм я описала подробно Peace

# 72
  • Мнения: 2 631
До тук съм ударила 1.600 л течности, а е едва обяд - ако продължа с това темпо за 3 дни ще изпия бидончето с мин. вода в офиса  и ще оставя колегите на сухо в буквалния смисъл на думата Crazy Crazy Crazy

Аз имам още по - голяма преднина!
С кафето, супата и млякото, + водата...., значи вече съм на поне 2 литра и нещо!
Само така!
Колкото повече вода, толкова повече полза!  Peace

# 73
  • Мнения: 1 130
Аз кайвенцето не го броя  Laughing само водата и чая  Peace Ама по принцип следобед пия повече вода, щтото тогава съм Апнала де - сега не зная от що може да ожаднея - то в шкембето нема никой  Mr. Green Миналата година над 20 пъти си лунувах ей тъй - тая година няколко пъти се канех и останах на фаза канене или го докарвах само до някъде, сега обаче съм много сЮрьозна и съм решила - борба до край  Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 2 631
Аз кайвенцето не го броя  Laughing само водата и чая  Peace Ама по принцип следобед пия повече вода, щтото тогава съм Апнала де - сега не зная от що може да ожаднея - то в шкембето нема никой  Mr. Green Миналата година над 20 пъти си лунувах ей тъй - тая година няколко пъти се канех и останах на фаза канене или го докарвах само до някъде, сега обаче съм много сЮрьозна и съм решила - борба до край  Joy Joy Joy

Виждам, че си член на дневническата дружина! Значи си и на друг режим, не само на луната  Wink

Общи условия

Активация на акаунт