Лунна диета - 21.02-05:30ч.

  • 6 930
  • 217
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 35
Дъщеря ми е на 46 дни и я кърмя на всеки 3 часа. Кажете дали бих могла и аз да направя тази лунна диета без това да се отрази на качеството на кърмата.

# 76
  • Мнения: 413
Момичета и аз съм с Вас. От тази вечер само на течности докато издържа. Засега мисля и 22 да изкарам докъм 17.30. newsm10

# 77
  • Мнения: 5 001
Альоу, Лунуващите ....тука ли сте бей?Минавам за по едно чайче с вас .Утре съм на линия и аз.



ekaterina ,при нас има и кърмачки,ама нека те да се включат за по-подробни обяснения...

# 78
  • Мнения: 1 130
kafe вярно и други режими "упражнявам"  Mr. Green Но много бях доволна от лунната преди, защото ми помагаше да задържам сваленото, което при мен става баааааавно и труууудно ама какво да се прави организъм  Crazy Crazy Crazy
ekaterina не мога да дам съвет  Thinking
TheNMaster днес заггрявка а?  Laughing

# 79
  • Мнения: 332
Ехооооу,и аз съм в кюпа. Simple Smile
Браво на започналите от днес,аз ще съм от довечера.Хаиде успех на всички

# 80
  • Мнения: 5 001
[:
TheNMaster днес заггрявка а?  Laughing

Ъхъм  hahaha  hahaha  hahaha ,ама от довечера и аз ще съм в кюпа....

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 481
И аз от тази сутрин лунувам.Смятам да изкарам и 22-ри,но да видим дали ще успея,че то покрай децата вкъщи все нещо ми се прияжда.Ама съм решила да съм сериозна.Успех на всички.

# 82
  • Мнения: 229
Браво на всички лунуващи по три дена!
Не знам направо как успявате! Възхищавам ви се! Аз едвам 24 часа издържам, а когато се опитах за по дълго така се увълчих, че направо изядох де що ми се мерна пред погледа!
Успех! И аз съм с вас на 21!   bouquet

# 83
  • Мнения: 1 130
Galia G. то дали ще успеем ще си проличи после  Whistling Whistling Whistling

# 84
  • Мнения: 276
Хайде, за утре и аз съм на линия. Успех на всички по-упорити!  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 655
Здравейте пак от мен!
Аз уж от утре щях да лунувам, но днес не ядох, само на едно кафе и една чаша сок съм!+,500л вода
Лошото е че не мога да се наливам с много течности!
Но до довечера ще ги направя 2л, че вече стомаха ми взе да свири! Whistling
Успех на всички лунуващи!
Досега все се каня и вечер винаги не издържам!
Искам да питам може ли 1ч айрян да изпия?

# 86
  • Мнения: 5 001
Искам да питам може ли 1ч айрян да изпия?
Днес може айрян.Утре вече не е препоръчително...  bouquet

# 87
  • Мнения: 1 130
Остана ли някой тук по ракиено време а? Laughing Май няма никой - нищо ще си давам сама кураж - до сега издържах - браво на мен! Само така!  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 406
И аз държа още фронта, Скорпе...
До тук го раздавам много упорито. Почти 2 литра вода, 2 кафета, фреш и една кофичка кисело мляко... За сега старателно отбягвам масата, ама ще видим до къде ще я докарам...

# 89
  • Мнения: 1 130
Smile! вземи си някоя готина книга и чезни в стаята си - аз поне така смятам да направя като им сложа масата за вечеря  Laughing И аз задминах 2-та литра отдавна - това си е цял подвиг да изпием толкоз течности посред зима  Crazy Като се има предвид че аз съм си жаба поначало и това литъра го нямам за нищо. Айде то от днешни ден почти нищо не остана - утре ще сме с преднина в литража пред останалите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт