Лунна диета - 21.02-05:30ч.

  • 6 933
  • 217
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 241
Браво момичета, аз се подготвям психически за утре!
Къш-къш килограми Simple Smile

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 481
На мен ми е ужасно трудно.Децата искаха пица за  вечеря едвам се сдържах докато ги нахраня да не излапам едно парче,но.....................успях дя не ям.залъгах се с доматено сокче от моите бурканчета.

# 92
  • Мнения: 406
Smile! вземи си някоя готина книга и чезни в стаята си...

Не`ам стая... В тази квартира се помещавам в хола, точно до масата. Щипнах аз две вилички миш-маш колкото да си кусам  Blush Ама няма да ям повече... Обещавам!

Все пак днешния ден ми е много успешен... Доволна съм от себе си и набрах сили за утре. Щом се разминах само с толкова днес, утре ще устискам задължително  Peace

# 93
  • Мнения: 235
аре и от мене успешен първи ден, на фреш от портикал, две кафета , витамини и вода и сега ще си направя фреш от грейпфрут. Да споделя,  открих формулата да не ям додето съм на масата. Значи, като седнем с половинката, докато той хапва сладко аз разчленявам един грейпфрут, ама много старателно. И докато се суетя около люспичките, той вече се е наял и прибираме масатаааа...
И още нещо, пия vitax slim program-ервеното чайче, То не помага особено, ама с него сладко не ми се яде, че аз за сладко умирам направо. Та това ми е ползата от него. Пия и регулавит 2 ама от него съм си много доволна.
Айде лека и у петък-резултатите...

# 94
  • Мнения: 4 195
От утре започвам,пък дано издържа. Praynig Praynig Praynig

# 95
  • Мнения: 857
Ще се пробвам и аз този път Simple Smile

# 96
  • Мнения: 162
И аз съм с вас утре Simple Smile на НВХ съм и се надявам да се улесня със свалянето чрез лунуване.Само на чай,вода и кафе ще съм.Успех на всички утре Hug

# 97
  • Мнения: 1 149
И аз съм с вас момичета.Желая на всички много минусчета.Успех  bouquet

# 98
  • Мнения: 278
Айде момичета дръжте се Simple Smile и аз съм с вас...Това ще ми е седмия пореден път и вече не ми е толкова трудно като гладувам. Определено се чувствам по-добре и с по-голямо самочувствие !!!

# 99
  • Мнения: 4 176
Айде момичета дръжте се Simple Smile и аз съм с вас...Това ще ми е седмия пореден път и вече не ми е толкова трудно като гладувам. Определено се чувствам по-добре и с по-голямо самочувствие !!!
А с килата как си? ЕфектИ?

при мен само зрителна измама..... Mr. Green

# 100
  • Мнения: 5 001
от мен.Тука съм и вече съм на 2 фреша и 600мл. вода.Като се посъберем ще пием ли чайче?
Успехи на всички!   bouquet    bouquet

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 08:37 от TheNMaster

# 101
  • Мнения: 41
Добро утро и от мен!Включвам се  в това лунуване,но само за един ден,защото на предното така хубаво се бях заканила и то за 3 дни,че накрая нищо... Banghead  Чао за сега и много,ама много успехи   Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 130
Добро утро мили лунатиченца  Heart Eyes
Айде ставайте, че нема време - требе да се пие вода  Whistling Whistling Whistling Laughing
Smile! абе то и аз боднах от оризчето да опитам - ама само опитах наистина и днес резултатът ми е -0.700 гр.  Peace При теб как е ? Днес продължаваме  Sunglasses
gin4e32 браво - само така !!!!!!
mimik и аз го правя тоя номер, само че в допълнение беля портокал и на щерката и докато се справя със всичко те вече стигнали на десерта  Crazy
TheNMaster , Iventse, kiticat, Just_VANIA, aquahris, viktori, InDreams къде сте ? Айде че нема а остане чай за вас  Joy Joy Joy Joy
Тъкмо да се постна и опаааа TheNMaster ме изпреварила  - чевръстото си е чевръсто Laughing   bouquet

# 103
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Айде наздраве! Успех!

# 104
  • Мнения: 5 001

TheNMaster ,  къде сте ? Айде че нема а остане чай за вас  Joy Joy Joy Joy
Тъкмо да се постна и опаааа TheNMaster ме изпреварила  - чевръстото си е чевръсто Laughing   bouquet

Ей ма на-тука съм бей!Къде без мен?А?Кой налива чая,че не разбрах? hahaha   hahaha  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт