Трябва ми мъжко мнение относно изневяра

  • 57 742
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 746
И така, историята е следната: преди няколко месеца разбрах, че съпругът ми има връзка с жена 15 години по-млада от него,разведена, с малко дете. Аз самата съм много добре изглеждаща жена.Ние имаме 2 деца, които не са много малки.
Няма да ви описвам за какви лъжи става въпрос, как ме е лъгал две години почти...Буквално е имал второ семейство, обгрижвал е тази **** по всякакъв начин, ходил е с нея къде ли не.. Причината да не се усетя през това време е първо, че мъжът ми се оказа голям актьор и много умело ме е заблуждавал през цялото време, и второ,не е преставал да има интимни отношения с мен. Докато го хванах във viber съвсем случайно.
Стигнахме до момента, в който му казах да се изнася.Уж започна да си изнася нещата, но хич не бърза, даже напротив, като че ли не иска да си ходи. Измисля си поводи да се върти вкъщи.В същото време продължават отношенията му с другата жена.

Искам мъжко мнение - що за поведение е това? От всичко, което научих около връзката му, онази жена му  е много скъпа, какво тогава прави вкъщи с мен???? Не издържам вече... Как да го изгоня?

# 1
  • Мнения: 31 219
Скрит текст:
И така, историята е следната: преди няколко месеца разбрах, че съпругът ми има връзка с жена 15 години по-млада от него,разведена, с малко дете. Аз самата съм много добре изглеждаща жена.Ние имаме 2 деца, които не са много малки.
Няма да ви описвам за какви лъжи става въпрос, как ме е лъгал две години почти...Буквално е имал второ семейство, обгрижвал е тази **** по всякакъв начин, ходил е с нея къде ли не.. Причината да не се усетя през това време е първо, че мъжът ми се оказа голям актьор и много умело ме е заблуждавал през цялото време, и второ,не е преставал да има интимни отношения с мен. Докато го хванах във viber съвсем случайно.
Стигнахме до момента, в който му казах да се изнася.Уж започна да си изнася нещата, но хич не бърза, даже напротив, като че ли не иска да си ходи. Измисля си поводи да се върти вкъщи.В същото време продължават отношенията му с другата жена.


Искам мъжко мнение - що за поведение е това? От всичко, което научих около връзката му, онази жена му  е много скъпа, какво тогава прави вкъщи с мен???? Не издържам вече... Как да го изгоня?

Не съм мъж, но ще се изкажа.
Поведението му е мишкарско. И други определения мога да измисля, но ще се въздържа.
Седи с теб, защото си му удобна.
Ако ти е трудно гоненето, просто му събираш нещата в торбички, мяташ отвън, сменяш бравата и си готова. Това разбира се след като го помолиш да се изнесе и ако откаже.

# 2
  • Мнения: 9 152
Типична проява на криза на средната възраст при мъжете. Peace

# 3
  • Мнения: 46 403
И мъжете, и жените ще ти дадат един отговор. Удобна си му, реално си му като майка, която го гледа, отдавна не ти е съпруг. Лъгал те е с години, че работи и те е оставил сама да се оправяш с всичко и е лишил децата си от себе си, за да се забавлява с другата.

Вече са ти обяснили как да го изгониш. Багажа в чанти и пред вратата, сменяш ключа и си спираш звънеца и телефона.

Успех и много сили!

# 4
  • Мнения: 25 645
И аз не съм мъж, но ще отговоря. Съвсем нормално нещо е. И на мен ми се е случвало, но без децата.
Мъжете са актьори, и повечето си остават егоисти до край. Хубаво му е с оная, сексче едно друго...с теб е защото си му жена, гледаш деца, къща, а и е свикнал с теб. Не иска да избира и кара по инерция.
Ти решаваш докога ще търпиш. Писали са как да процедираш.

# 5
  • Мнения: X
Въпреки че съм мъж моето мнение се покрива с това на дамите, изказали се преди мен
Не е мъжко. Свикнал е с теб, удобна си му, но няма достойнство да се изнесе при новата. Пък и да не си кривя душата, и на мен няма да ми е зле така  Mr. Green  Не е луд тоя, дето яде зелника а тоя, дет му го дава
Учудващо е че като мъж ще го кажа но махай го
Аз винаги съм смятал че няма лошо че си кръшнал, но ако новата е толкова добра в пробния период и ми е харесало се изнасям при нея или поне напускам благоверната
Не мога да гадая чие е жилището и дали можеш да го изгониш но преди 6 години като попаднах в същата ситуация 4 дни не се прибрах, то ясно с коя съм бил а на 5-тия се изнесох. Мъжко е кат си е харесал младичката, напълно го разбирам, изнасяш се, осигуряваш си жената и се забавлявай с новата

# 6
  • Мнения: 5 513
Може да му пука за хорското мнение.И затова да стои още при теб.Няма да му изнасят обвиненията които ще отнесе.Може да загуби доста приятели,връзки и др. заради това което е направил.
По-хубаво му е с другата жена ,но при теб му е по-сигурно.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 884
То процедирането с  багажа и смяна на бравата е лесно.
Но има и разни законови положения - на кого е имота, трябва ли да се дели. Други финансови връзки между двамата. Ако и децата са общи - става още по-оплетено. Сложно е и съветвам първо да се подковеш добре и да прибереш колкото повече можеш.
На мене не ми се е случвало, не съм дебнала за изневяра бившите да не ги хвана....
Сегашния е душичка, не му идват такива мисли.
Но поне съм лесна - аз съм си у нас, както е влязъл, така и ще излезе.
Нямам нищо за делене с никого.

# 8
  • Мнения: X
Може да му пука за хорското мнение.И затова да стои още при теб.Няма да му изнасят обвиненията които ще отнесе.Може да загуби доста приятели,връзки и др. заради това което е направил.
По-хубаво му е с другата жена ,но при теб му е по-сигурно.

Mъжете от обкръжението му ще го разберат мисля
Може просто да се колебае при коя да остане - по-младичката може да е загубила ореола си на нова и интересна.

# 9
  • Мнения: 5 513
Може да му пука за хорското мнение.И затова да стои още при теб.Няма да му изнасят обвиненията които ще отнесе.Може да загуби доста приятели,връзки и др. заради това което е направил.
По-хубаво му е с другата жена ,но при теб му е по-сигурно.

Mъжете от обкръжението му ще го разберат мисля
Може просто да се колебае при коя да остане - по-младичката може да е загубила ореола си на нова и интересна.
Те ще го разберат,но жените им няма да го разберат.И няма да е желана компания да не би да завлече и нечии мъж по кривата пътека.И ако авторката си е жена на място ще се намерят и мъже да му кажат,че е постъпил глупаво.
Жената е с 15 г по -млада от него.Той на 55г тя на 40 г да речем.Мислиш ли ,че ще е с него ?

# 10
  • Мнения: X
Може да му пука за хорското мнение.И затова да стои още при теб.Няма да му изнасят обвиненията които ще отнесе.Може да загуби доста приятели,връзки и др. заради това което е направил.
По-хубаво му е с другата жена ,но при теб му е по-сигурно.

Mъжете от обкръжението му ще го разберат мисля
Може просто да се колебае при коя да остане - по-младичката може да е загубила ореола си на нова и интересна.
Те ще го разберат,но жените им няма да го разберат.И няма да е желана компания да не би да завлече и нечии мъж по кривата пътека.И ако авторката си е жена на място ще се намерят и мъже да му кажат,че е постъпил глупаво.
Жената е с 15 г по -млада от него.Той на 55г тя на 40 г да речем.Мислиш ли ,че ще е с него ?

Като мъж, а и като мъж минал по този път не съм никак съгласен с теб Деси
За какво изобщо са ми приятели или са близо до мен ,,мъже,, които позволяват жените им да определят кого да подкрепят.
Мъжете, които евентуално ще му кажат че е постъпил глупаво гледат от собствената си камбанария. Тия, които няма да го подкрепят са същите, които слушат жените си, те няма да го разберат

Хм, той на 55 пък за кво си е взел на 40??? Да беше играл по-наедро...

# 11
  • Мнения: 25 645
Мъжът е на 43, и историята е в постовете на авторката. Няма да я цитирам, може да не желае.
Искрено и съчувствам, и се надявам да му свали кожата от гърба преди да го изрита при младата му държанка.

# 12
  • Мнения: X
Мъжът е на 43, и историята е в постовете на авторката. Няма да я цитирам, може да не желае.
Искрено и съчувствам, и се надявам да му свали кожата от гърба преди да го изрита при младата му държанка.

Определено го разбирам  Mr. Green
Но младата държанка си има цена, и по-горе написах - осигурява децата си и майка им поне до пълнолетието им, изнася се и се забавлява. Платил си е, да се забавлява, има право. Но да си зареже децата и майка им заради новата както правят повечето не съм сгласен. То тия ,,мъже,, ни съпруга могат да осигурят а още по-малко млада държанка могат да си позволят. Изобщо младата жена е скъпо удоволствие
А и вие мами не го съдете толкова строго. На младини колко от вас не са били в позицията на младата държанка на някого като въпросния...

# 13
  • Мнения: 25 645
Изобщо младата жена е скъпо удоволствие

Позволи  и да те поправя, умната жена е скъпо удоволствие. Ако беше премрял за млада, има платена любов, излиза много по евтино от безплатната.


А и вие мами не го съдете толкова строго. На младини колко от вас не са били в позицията на младата държанка на някого като въпросния...
Не, че съм светица, дори напротив, но 43 годишен, женен с две деца не съм ползвала. Crazy

# 14
  • Мнения: 2 746
Мъжът е на 43, и историята е в постовете на авторката. Няма да я цитирам, може да не желае.
Искрено и съчувствам, и се надявам да му свали кожата от гърба преди да го изрита при младата му държанка.


Но младата държанка си има цена, и по-горе написах - осигурява децата си и майка им поне до пълнолетието им, изнася се и се забавлява. Платил си е, да се забавлява, има право. Но да си зареже децата и майка им заради новата както правят повечето не съм сгласен...


Да,борбата ми ще е да осигури добра издръжка за децата, на друго от негова страна не мога да разчитам и съм страшно притеснена.
 Останах потресена, когато разбрах,че онази жена му разпределя парите.Така му е влязла под кожата,че му е казвала какви пари да оставя вкъщи /разбирай, колкото се може по-малко да дава,например максимум 200-300 лева на месец за вкъщи ooooh!/, какво да си купува, какво да пести и прочее.Намерих документи,че е превеждал на ***** по банка между 600 и 1000 лева на месец, като за липсата на тези суми вкъщи ми беше обяснявал, че ги е спестявал за семейна почивка, за ремонти по колата и т.н #2gunfire #Cussing out #2gunfire

Жилището е мое,няма да имам проблем с това.

Имам предположение, че чака аз да го изгоня, за да ме изкара мен виновна пред децата, че сме се разделили. Т.е. да не излезе,че той ни е изоставил, а че Аз съм го изгонила. Думи нямам, а и идеи нямам как да се справя.


Mъжете от обкръжението му ще го разберат мисля
Може просто да се колебае при коя да остане - по-младичката може да е загубила ореола си на нова и интересна.

Те ще го разберат,но жените им няма да го разберат.И няма да е желана компания да не би да завлече и нечии мъж по кривата пътека.И ако авторката си е жена на място ще се намерят и мъже да му кажат,че е постъпил глупаво.

Със сигурност няма да го гледат с добро око. Такъв подлец едва ли ще е желана компания за приятелския му кръг. Обещавам, че тези хора ще научат за всичките му подвизи  #Cussing out

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 23:21 от viva_style

Общи условия

Активация на акаунт