Лунна диета - 21.02-05:30ч.

  • 6 913
  • 217
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 35
Аз предлагам билков чай с мед и парченце лимон. Направенн е от букет билки, включително и "родопската виагра"-мурсалски чай. Трябва да сипя и на мъжа си. Така ефекта от диетата, ще е двоен Laughing

# 106
  • Мнения: 857
И аз съм будна и лунувам  Wink
Пила съм само вода и в момента кафенце....аз фрешове не мога да пия за съжаления,че съм на безвъглехидратна диета в момента Sad Тъй, че ще мина на много вода и кафе...

# 107
  • Мнения: 276
Добро утро момичета, желая ви лек и успешен ден в лунуването. Аз сега станах и веднага направих каната с чай. Днес твърдо ще издържа, че миналия път малко се разколебах, ама празник беше все пак.

# 108
  • Мнения: 2 631
Здравейте и от мен!
Застъпвам на смяна, но с леки отклонения от вас, тъй като пия Ревалид и ми се гади ако не съм яла нищо преди пиенето.
Вече съм на половин грайпфрут и чаша вода.
Сипах си кафето  Grinning

# 109
# 110
  • Варна
  • Мнения: 2 048
Добро утро и от мен! Слагам чая... - мурсалски. И да попитам, вие как го правите тоя мурсалски чай?/ на мен ми казаха, като кипне водата, слагат се два стръка  и кисне 1/2 -1 час/ Успех на всички!

# 111
  • Мнения: 5 001
Хмммм,абе нещо много го пиете тоя мурсалски чай нещо....Родопска виагра......и т.н. Е,какво и аз ли да взема да варя от него?Да няма много трусове после с различни епицентри....

# 112
  • Мнения: 2 631
Добро утро и от мен! Слагам чая... - мурсалски. И да попитам, вие как го правите тоя мурсалски чай?/ на мен ми казаха, като кипне водата, слагат се два стръка  и кисне 1/2 -1 час/ Успех на всички!

Сори за спама, ама пак е по темата, де  Blush
Редовно минавам през Девин и Триград, но все не се наканвам да си купя Мурсалски чай. Какъв му е вкуса? Хубав ли е?

# 113
  • Мнения: 314
Здравейте и от мен , на кафе и чаша вода съм за сега .Много минусчета на всички

# 114
  • Мнения: 1 092
Здравейте лунни красавици !
И аз съм тук с вас  - за сега съм на едно кафенце....желая ви леко лунуване и много минусчета  bouquet

# 115
  • Мнения: 1 655
Тук съм и аз с вас днес, твърдо. Снощи хапнах само зелена салатка и сега вече съм гладна.
От сутринта съм на чай и вода. Заредила съм се с продукти за фреш и след малко ще пийна и него.
Дано издържа този път.

# 116
  • Мнения: 3 880
Здравейте,
и аз онзи ден случайно открих темата ви и реших да участвам, да видим дали ще успея. Гладът ме прави много зла и с кофти настроение, абе като цяло не се чувствам добре като трябва да не ям, но няма начин. Да не говорим, че и на стомаха ми не му се харесват такива тактики-започва да ме боли по някое време (това ми е наследство от ученическите години, когато не смятах за нужно да губя време с ядене). Ще стискам зъби, поне веднъж, да видя поне дали си струва. Успех на всички  Hug

# 117
  • Мнения: 5 001
Здравейте,
и аз онзи ден случайно открих темата ви и реших да участвам, да видим дали ще успея. Гладът ме прави много зла и с кофти настроение, абе като цяло не се чувствам добре като трябва да не ям, но няма начин. Да не говорим, че и на стомаха ми не му се харесват такива тактики-започва да ме боли по някое време (това ми е наследство от ученическите години, когато не смятах за нужно да губя време с ядене). Ще стискам зъби, поне веднъж, да видя поне дали си струва. Успех на всички  Hug
Aaaa и ние освирепяваме от глед,ама тука си се поддържаме и минава по-леко.Като ти застърже- пий вода.Мдааа.... днес пак ще се климбука в коремчето ми....  hahaha  hahaha 

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте и от мен.как сте? Днес поне времето ще е хубаво ако огладнеете много излезте,разходете се,представете си как ще изглеждате в някоя ефирнарокличка или по-секси панталонки и надявам се гладът да отмине.А за тези,които са на работа нека си  представят лято.....,плаж........море................Оф божке кви щуротии написах ама глад кво да праиш.Айде успешно лунуване днес.

# 119
  • Мнения: 3 880
Не ми се мисли как ще устискам на обяд като си дойде детето. Тя не е много по яденето ама не върви да не й дам нищо (тя няма да има нищо против да прескочим обяда, искам да кажа, направо й завиждам на липсващия апетит) нарочно оставих от снощи малко ядене, за да може само да го стопля, а не да се подлагам на мазохизъм с готвене Laughing.
А доматен сок от кутия може ли? Не ми се прави фреш от домати Wink

Общи условия

Активация на акаунт