Лунна диета - 21.02-05:30ч.

  • 6 925
  • 217
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 278
Айде добро утро и от мен. И аз съм за ся на кафенце и водичка Simple Smile Успех на всички гладуващи Simple Smile

# 121
  • Мнения: 3 241
Добрутро и от мен Wink

Наздраве на всички пиещи течности без спир Simple Smile
Аз вече изпих половин литър вода и няколко чая. Наточила съм се да видя двойка на кантара утре Simple Smile

# 122
  • Мнения: 35
Мурсалският чай е с изключително силен, но много приятен аромат. Когато го правя чист слагам само две стръкчета на 1 литър вода. След като кипне и го отстранявам от огъня и си сипвам чайче веднага. Иначе си правя букет от всички билки, които ми се намират- мащерка, риган, липа, лайка, мента , маточина, жълт кантарьон, мурсалски чай слагам и шипка ако имам. Нарязвам ги с ножица и слагам една  шепичка на литър вода. Чая е превъзходен с малко мед и лимон Simple Smile

# 123
  • Мнения: 5 001
А доматен сок от кутия може ли? Не ми се прави фреш от домати Wink
Абе няма да е кой знае какво престъпление да е от кутия,но гледай да избягваш готовите сокове,че са пълни с химия,а организма ти се чисти в тоя ден.......

# 124
  • Варна
  • Мнения: 2 052
Цитат
Сори за спама, ама пак е по темата, де 
Редовно минавам през Девин и Триград, но все не се наканвам да си купя Мурсалски чай. Какъв му е вкуса? Хубав ли е?
Аз също слагам 2 стръка в литър вода. На мен не ми е силен като аромат, вкусен е да. Даже го обичам без мед и лимон, да му усещам вкуса/ама аз и другите чайове ги пия така/.

Цитат
Хмммм,абе нещо много го пиете тоя мурсалски чай нещо....Родопска виагра......и т.н. Е,какво и аз ли да взема да варя от него?Да няма много трусове после с различни епицентри....
Де късмет де, мъж ми ще те черпи,че нещо напоследък съм в хормонален спад...

Айде момичета, дайте нещо да се поразвеселим, че наближава обядааааааааа...

# 125
  • Мнения: 5 001
Обяда е сервиран дами....
 

# 126
  • София, България
  • Мнения: 2 222
За мурсалския чай - аз го купих от Бачковския манастир и си имаше указания. Две лъжички (нарязах стръковете) на .... абе не си спомням на колко вода (май 200 гр беше). Пише да се пие три пъти на ден по 50мл преди хранене. Много ми е сложна схемата, затва го зарязах ... но може да го подновя пак.

# 127
  • Мнения: 2 631
На колегите ми им дойдоха пици и сандвичи  #Cussing out
А аз си сготвих една инстантна доматена супичка, че трябва да пия Ревалида  Blush
(Вече съм на 5 големи чаши вода, почвам шестата  Crazy)
Приятен обяд на всички  Party

# 128
  • Мнения: 332
Обяда е сервиран дами....
 


МЕРСИ направис си го.  Simple Smile

# 129
  • Мнения: 406
Здравейте сладурки!

Държите ли фронта? Аз след вчера съм -500гр. Днес слабия момент ми е водата. До сега съм изпила само 1-2 чаши, но се надявам да си наваксам...

# 130
  • Мнения: 3 241
Според мен с пиенето на вода се свиква.
Аз колкото повече пия, толкова повече съм жадна, не знам защо се получава така Simple Smile

Моят обяд е чай с мед  Wink

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 481
А моят обяд е домашно консервирано доматено сокче.Бон апети!

# 132
  • Мнения: 276
Ето го и моят обяд. Който иска нека се присъедини. Има за всички...

# 133
  • Мнения: 406
Според мен с пиенето на вода се свиква.
Аз колкото повече пия, толкова повече съм жадна, не знам защо се получава така Simple Smile

Моят обяд е чай с мед  Wink

От както миналата година април месец започнах някакви режими си наложих да пия повече вода. Когато категорично спрях да пия газирани напитки, започнах да пия още повече вода. Сега по принцип пия поне по 3 литра вода на ден и затова ми е странно, че днес не съм жадна...  newsm78

# 134
  • Мнения: 5 001
Уф,аз минах вече 2 1/2 литра,ама само водата е толкова.Иначе пих 2 фреша и 3 чая....Голям зор ми е днес....И само манджи са ми в главата.... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт