Отказвали ли сте......

  • 4 490
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 865
Да, но нямаше пръстен, шампанско и романтична екскурзия.
"Искаш ли да се оженим?" - "Не" и толкова. После скъсахме.

# 31
  • Мнения: 57
Да, отказвала съм и то два пъти. Смешното е, че и двамата се казваха Александър. Случая с първия беше следния - аз бях на 19, той на 26 и когато ми предложи не се чувствах готова. Истината е че, за разлика от него, аз не приемах връзката толкова сериозно. Когато му отказах го направих малко грубо. Казах нещо от сорта " Моляяяяя, това пък как ти хрумна". Доста го обидих тогава, ама какво да се прави. Вторият случай стана така - имахме дълга връзка, аз го зарязах, защото не бях щастлива и той реши по този начин да направи опит да ме задържи. За щастие не успя. Третият път, когато ми предложиха брак приех - и сега съм омъжена. Hug

# 32
  • Мнения: 1 505
Да отказвала сам брак два пъти и то в рамките на две години,но бях малка и сега не съжалявам,защото сега открих истинския маj за мен и сам много щастлива с него.

# 33
  • Мнения: 2 829
да.отказвала съм-  един път
и не съжалявам Wink

# 34
  • Мнения: 3 405
Отказвала съм брак. Първия път беше като бях на 16 години  Mr. Green Нали се сещате колко е било сериозно предложението на младеж, също на 16. И по-късно пак съм отказвала.
И на  мен ми отказаха веднъж  Mr. Green
A на вас?

# 35
  • Мнения: 1 052
На мен ми отказаха три пъти.
Бия те Grinning

# 36
  • Мнения: 2 212
Отказвала не съм, но съм отклонявала такива. Т.е. в шеговит разговр е било подхвърляно и аз все така на шега съм отколнявала темата в друга посока. Т.е. елегантно - сещай се, че не бих.
В най-сериозните ми отношения не ми е предлагано.
А на мен не са ми отказвали, поради простата причина, че досега не съм срещнала достоен, на който да предложа  Mr. Green

# 37
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Отказвала съм!Момъка беше лудо влюбен в мен,аз във него изобщо. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 3 773
Отказвала съм - 8 пъти.

# 39
  • Мнения: 2 577
Отказвала съм - 8 пъти.
уточни на колко мъже #Crazy #Crazy #Crazy

# 40
  • Мнения: 3 773
Отказвала съм - 8 пъти.
уточни на колко мъже #Crazy #Crazy #Crazy
На 8.
И 20 пъти да откажа, щом е на един и същ човек, за мен е един отказ.
Не смятам, че са чак толкова много.

# 41
  • Мнения: 1 150
Вендъж. Малко след бала ми предложи, отказах - повече не ме потърси  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 897
Да, веднъж.
На мен  не ми отказаха. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 750

 P.S. Давайте по-подробно де - нещо по-пикантно няма ли, клюкинки, кирливи ризи...  Mr. Green  Джейн, сподели и ти де... Сигурна съм, че има какво!

Да споделя казваш...... Thinking
Може би утре....сега не ми се разказва....Макар,че има доста пикантерии! Wink

# 44
  • Мнения: 4 585



Броят на отказите, дадени от една дама са знак за качество на съответната дама, то е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт