Trikolki

  • 1 945
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 126
Аз ги видях в магазина. Сивото наистина е грозно. На Он Роуд има модел с черно и жълто който много ми хареса, но пък Спортимата е по-лека, а за мен това е много важно, тък като минавам подлез без да е пригоден за колички и ми се налага да я пренасям на ръце.  Предишната ми количка е Кенгуру - 20 кг. и винаги се молех някой от минаващите да ми помогне.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 397
За количка не съм ползвала триколка, но определено с 4 колела по ми харесват като визия  Peace
а ако става дума за колело триколка най- неудобната, нестабилна и безполезна вещ която съм имала  Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 718
Ние имахме High Trek на BebeConfort и бях много доволна от нея.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 133
Аз ги видях в магазина. Сивото наистина е грозно. На Он Роуд има модел с черно и жълто който много ми хареса, но пък Спортимата е по-лека, а за мен това е много важно, тък като минавам подлез без да е пригоден за колички и ми се налага да я пренасям на ръце.  Предишната ми количка е Кенгуру - 20 кг. и винаги се молех някой от минаващите да ми помогне.

а варианта да я сваляш и качваш на задни колела....не знам аз за лятна над 6 кг не бих взела....в момента съм с 5,5 и дете 12 кг има 2 полуетажа да качвам дигайки я....еми тежка ми е...пускам детето да се катери и я дигам празна, особено пък ако сме минали през магазина....

# 34
  • София
  • Мнения: 44 133
А за колелата - мен ми е сравнително удобно - но за разходка в парка и то са дете поне на 2 години...

# 35
  • Мнения: 795
Имам комбинирана триколка и съм доволна. Сега се оглеждам за нова, само лятна количка и отново съм харесала триколка  Peace

# 36
  • Мнения: 142
Аз съм с триколката на Чико /най-разпространената/.....и е супер устойчива,здрава и в снега с предното колело порех напред без проблем!Е........зависи каква марка е също!

Общи условия

Активация на акаунт