Trikolki

  • 1 943
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 9
Zdraveite iskam da popitam trikolkite udobni li sa?

# 1
  • Мнения: 655
Да, удобни са, а теб коя марка те интересува?

# 2
  • Мнения: 44
И на мен ми е удобна триколката. За второто бебе пак триколка сме си взели

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ние имаме триколка на Чиполино...родих се аз с нея....страшно раздвижена и лесна за каране...преди това бчх с един МАГ- никога не бих повторила  Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 1 391
И аз смятам, че са удобни

# 5
  • София
  • Мнения: 44 105
Триколки колички или триколки колела?????

# 6
  • Мнения: 11 004
Триколки колички - много удобни, стабилни и маневрени. Peace
триколки колела - неудобно и безполезно нещо. Confused

# 7
  • Мнения: 15 555
триколките са много удобни и за детето и за майката - да не говориме, че са и много устойчиви, въпреки глупостите, които твърдят, че можели да се обърнат  blahblah

# 8
  • Мнения: 2 616
Хубави и удобни са, но всичко е въпрос на дизайн. Имала съм триколка, сега съм с четириколка-няма значение, важното е да е маневрена, лека и на теб да ти е приятна у добна, когато я караш.

# 9
  • Мнения: 4 451
И аз съм с триколка. Много съм доволна. След годинка купих отново количка триколка, но в летен вариант.

# 10
  • Мнения: 5 103
Бяхме с триколка много съм доволна.

# 11
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Смених,4 колички лятни и зимни но най доволна останах от последната която беше триколка.

# 12
  • Pb
  • Мнения: 1 183
друга количка освен триколката не съм ползвала и не мога да сравнявам, мога само да кажа, че е много удобна, маневрена и стабилна - изпробвана е както в пясъка на плажа, така и в големия сняг, безотказна е.

# 13
  • Мнения: 472
И аз съм "за" триколките. Ползвала съм такава още от раждането на дъщеря ми. Тествана е и на планина и на море, не съм имала никакви проблеми. Много са леки за управление и са страшно маневрени. Някои казват, че са нестабилни, но аз не съм останала с такова впечатление и не съм имала никакви инциденти. Наложи ми се на няколко пъти да помагам на приятелка, която беше с четириколка и  #Crazy . Явно си е въпрос на навик, защото на нея пък и беше неудобна нашата количка  Hug

# 14
  • Мнения: 247
и ние купихме триколка в къщи се кара много приятно Laughing
скоро и на вън ще пробваме Party

# 15
  • Мнения: 728
Удеобни са. Ние имаме cangaroo, лесно се кара и е добре проходима и при зимни условия, а също така и триколките не се обръщат, независимо колко е буйно бебето вътре

# 16
  • Мнения: 9 973
неудобно нещо!!!!!!!!!!!!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 773
Зависи каква марка е. Моята е cangaroo и съм супер доволна. Много маневрена, стабилна, големите колела ми помагат да минавам абсолютно навсякъде. И тези глупости, че се обръщали... ама като е калпава количката Crazy, как няма да се обърне.

# 18
  • Мнения: 27 524
За мен не. Не ми допадат. Взехме на Куини и я върнах след два дни. Най-скъпите и хубави колички не предлагат триколки, това трябва да говори нещо  Wink

# 19
  • Мнения: 745
Днес ходих да разглеждам летните колички и смятам да си взема триколка.Въпросните Куини са над 1000 лева!!!!!То човек кола на старо може да си купи  с тези пари!!! hahaha hahaha

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Ползвала съм и триколка, и четириколка. Място за сравнение не може да има, в полза на количката с 4 колела  Naughty
А ако темата е за такава триколка, това за мен е най- неудобното и безсмислено нещо.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Моята е cangaroo и съм супер доволна. Много маневрена, стабилна, големите колела ми помагат да минавам абсолютно навсякъде.
Peace

# 22
  • Мнения: 525
За мен не. Не ми допадат. Взехме на Куини и я върнах след два дни. Най-скъпите и хубави колички не предлагат триколки, това трябва да говори нещо  Wink

Аз от моята "триколка"  Simple Smile съм доволна. Едва ли неудобството на количката се крие в броя на колелата.
Макар че ако трябва да бъда напълно откровена, маневрата при изкачване и слизане от тротоар може би ще бъде по - лесна с 2 предни колела.

Блонди, кои са тези колички, които цитираш?
Просто ми е любопитно.
Напоследък, макар че си имаме, разглеждам доста колички и на по - скъпа от Стокке не попаднах.
Разбира се, в БГ.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 105
че то стокке не е триколка.... според мен вече почти всички марки правят и триколки....за мен лично 4 колела са ми по-удобни и по-красиви...но е въпрос на лична преценка и вкус - кой каквото желае....

# 24
  • Мнения: 525
Аngel, не е. Само че от по - скъпите колички единствено тази може би не предлага вариант с 3 колела. Или аз не съм запозната нещо..

# 25
  • София
  • Мнения: 44 105
Миии...не знам...май и богабуу не съм виждала триколка....
и инглезина(въх така ли се пищше това)....
И онези свръх скъпи дето понтират ретроколичките.....

и май вс други имат....

# 26
  • Мнения: 126
Аз съм се спряла на лятна триколка Он Роуд или Спортива на Чиполино, но все още се чудя коя да взема. Ако някой е ползвал, моля да си каже мнението за тях.

# 27
  • София
  • Мнения: 44 105
ако за таз годишните модели -вземи спортива - доста по-лека е...

# 28
  • Мнения: 126
Това са двете колички, които ги има в магазина - не знам от коя година е модела
http://www.chipolino.com/

# 29
  • София
  • Мнения: 44 105
виж в кикиморско царство - он роуд 2008 го дават 9 кг, а спортивата 6 кг.....
най-добре иди ги виж някъде на живо...иначе он роуд е в по-хубави цветове...това сиво на спортивата направо ме застрелва...

# 30
  • Мнения: 126
Аз ги видях в магазина. Сивото наистина е грозно. На Он Роуд има модел с черно и жълто който много ми хареса, но пък Спортимата е по-лека, а за мен това е много важно, тък като минавам подлез без да е пригоден за колички и ми се налага да я пренасям на ръце.  Предишната ми количка е Кенгуру - 20 кг. и винаги се молех някой от минаващите да ми помогне.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 397
За количка не съм ползвала триколка, но определено с 4 колела по ми харесват като визия  Peace
а ако става дума за колело триколка най- неудобната, нестабилна и безполезна вещ която съм имала  Tired

# 32
  • София
  • Мнения: 718
Ние имахме High Trek на BebeConfort и бях много доволна от нея.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 105
Аз ги видях в магазина. Сивото наистина е грозно. На Он Роуд има модел с черно и жълто който много ми хареса, но пък Спортимата е по-лека, а за мен това е много важно, тък като минавам подлез без да е пригоден за колички и ми се налага да я пренасям на ръце.  Предишната ми количка е Кенгуру - 20 кг. и винаги се молех някой от минаващите да ми помогне.

а варианта да я сваляш и качваш на задни колела....не знам аз за лятна над 6 кг не бих взела....в момента съм с 5,5 и дете 12 кг има 2 полуетажа да качвам дигайки я....еми тежка ми е...пускам детето да се катери и я дигам празна, особено пък ако сме минали през магазина....

# 34
  • София
  • Мнения: 44 105
А за колелата - мен ми е сравнително удобно - но за разходка в парка и то са дете поне на 2 години...

# 35
  • Мнения: 795
Имам комбинирана триколка и съм доволна. Сега се оглеждам за нова, само лятна количка и отново съм харесала триколка  Peace

# 36
  • Мнения: 142
Аз съм с триколката на Чико /най-разпространената/.....и е супер устойчива,здрава и в снега с предното колело порех напред без проблем!Е........зависи каква марка е също!

Общи условия

Активация на акаунт