Само круша "Уилямс" ли давате?

  • 3 129
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 940
Съвсем извън темата е това за зайците, но ви го казвам за втори път, че не е вярно. Баща ми гледаше зайци, беше го закъсал за храна за тях и им даваше известно време фураж за бройлери, в който има какви ли не "вредности". С охота зайците си го хапнаха. Едно е да се знае от книги, друго да се види от практиката.

# 46
  • Мнения: 27 524
А, може, може, не знаех и аз, споделям и аз чуто и прочетено, може и да не е така. Може пък фуражът за бройлери да е бил чист,а?  Thinking

# 47
  • Мнения: 5 940
А, може, може, не знаех и аз, споделям и аз чуто и прочетено, може и да не е така. Може пък фуражът за бройлери да е бил чист,а?  Thinking
Единственото, което знам, че последният месец, преди бройлерите да бъдат подготвени за консумация, трябва да им се дава очистващ фураж, т.е да се пречистат, за да станат годни за ядене.

# 48
  • Мнения: 27 524
Единственото, което знам, че последният месец, преди бройлерите да бъдат подготвени за консумация, трябва да им се дава очистващ фураж, т.е да се пречистат, за да станат годни за ядене.

Хм, това хем е гадно, предвид с това кой знае с каво ги тъпчат преди това  Sick , другото е , че поне има и нещо очистващо в процедурата.  Crazy
Мерси за инфото  Hug

# 49
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Каквито намеря на пазара/супер маркера такива давам.

Общи условия

Активация на акаунт