Ривиера, Русалка, Албена - препоръки и скорошни отзиви?

  • 11 820
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
bibi - да споделиш после, нали няма да ни забравиш.  Hug
Аз лично не харесаХ св. Влас. И там се вихри бетоновата индустрия  Close

Mama_na_dvama - на какви цени резервирахте?

# 16
  • Мнения: 342
Миналата година от 24 август бяхме в Константин и Елена в Гранда.Парка на хотела е уникален,басейна огромен,в близост до плажа/е слиза се по стълби но това да му е кусура/.Имаше детски кът отвън и детето спокойно се разхождаше и играеше в детския кът докато ние се излежавахме на шезлонгите. Анимация и детска дискотека имаше в съседния хотел -Долфин или Долфин Марина-бъркам ги.Там беше също на немски само и само за гостите на този хотел,но момичето беше много мило и винаги викаше малката като ни видеше.Бяхме Ол Инклузив малко не ми хареса че ресторанта беше общо взето като столова,но ядене имаше бол.Курорта е страхотен-няма нищо общо със селцата и градчетата по Черноморието/без да се обижда никой моля/

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само за Гранд-а не ми говори  Naughty... Дори сме се засякли... Ние бяхме от 30.08 там. Е няма такова скапано и гадно място  Sick
Писала съм, какво преживах. Ако ти се рови, търси.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 559
bibi - да споделиш после, нали няма да ни забравиш.  Hug
Аз лично не харесаХ св. Влас. И там се вихри бетоновата индустрия  Close
ще споделя, но ще е късно, защото ще сме през август. това уж било извън самия Влас  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 6 559
Курорта е страхотен-няма нищо общо със селцата и градчетата по Черноморието/без да се обижда никой моля/
аз пък съм на обратното мнение - пълна лудница е станало и там. Във влакчето освен шофьора с него се возеше и още един за да поотместват бутайки паркираните коли за да мине влакчето - пълно безумие. А хотелите в Сейнт Елиас не ми ги хвали в т.ч. и Гранда - били са добри, ама преди 4-5 години. В този курорт има 3-4 хотела, които си заслужават звездите и парите и тези в Св.Илия определено на са от тях.
Иначе е зелено и има много забавления за деца по този въпрос 2 мнения няма.

# 20
  • Мнения: 342
[ Ами то всеки човек най-вероятно има различни изисквания за това какво трябва да предлага хотела.За мен е важно да има пространство за детето ,където спокойно да се разхожда и играе.Стаите бяха пълна трагедия, и в банята нямаше сифон,но като за едното спане го преживяхме.Азалия /за там съм се ориентирала тази година/и Сириус бийч най-вероятно са по-луксозни.
А на влакчето сме се возили два пъти не сме спирали да местят колите Sick

# 21
  • Мнения: 1 404
За тази година избархме това. http://www.butiktravel.eu/bg/hotel.php?id=510&id_info=11616& … cat5=1&cat7=1
По препоръки на почивали там семейства с малки деца. А и цените за апартаментите са смешни. Предимства - затворен комплекс, спокойно, със собствен плаж, детски басейн, площадка, детска стая, всички стаи имат изглед към морето, кухните са оборудвани, което е супер, ако сте с бебе/малко дете. Недостатъци - не е ол инклузив (но това може би е предимство от гл.т на талията Mr. Green) и пак няма много пространство за разходки, но пък наблизо са Несебър, Сл.Бряг, Влас, само че без кола+ деца за вечерна разходка не става -далече е .
Биби,а вие какъв апартамент сте резервирали-за двама или за 4-ма?Ние ще бъдем,живот и здраве,с дете на 4 години и бебе на 2 месеца,май ще ни трябва големия.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 559
Биби,а вие какъв апартамент сте резервирали-за двама или за 4-ма?Ние ще бъдем,живот и здраве,с дете на 4 години и бебе на 2 месеца,май ще ни трябва големия.
големия. разликата в цената с малкия е е под 200 лв. за 7-дневен пакет.
за малки апартаменти имало 2 варианта - 1. спалня + кухня и 2. две
спални

# 23
  • Мнения: 1 404
Мерси Simple SmileПри това положение наистина си струва големия.
П.С.Преди две години ме запали за Вита Парк и останахме доволни,така да се каже-на кадем си ми Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 6 559
Мерси Simple SmileПри това положение наистина си струва големия.
П.С.Преди две години ме запали за Вита Парк и останахме доволни,така да се каже-на кадем си ми Wink
хи хи хи. ми давай да събираме 3-те талибанки там тая година (после и без това ще ходим до Търново). аз между другото, откакто имам деца, подхождам много внимателно към избора на хотели (чета, питам, разпитвам, събирам мнения от очевидци Crazy Crazy Crazy), преди се метках като вдовец на хоро, ама не ми и правеше впечатление, ако нещо не е наред, други времена бяха.... Twisted Evil
Светле, сори че ти оспамихме малко темата  Embarassed Embarassed Embarassed

# 25
  • Мнения: 254
Точно тази вечер и ние сме се заровили в подобни търсения и ме заинтересуваха отзивите на Дъждовна фея за Русалка. Но като разглеждам линка по-долу попадам само на снимки на инфо за "Русалка Елит" и не виждам бунгала като от снимките, а само много "фьешън" вили  Laughing, които подозирам, че няма да са за хубавите цифри, дадени от Дъждовната фея  Confused.
Бихте ли ме ориентирали къде ( ако изобщо) мога да намеря инфо за тези бунгала.

2. http://www.russalka-holidays.com/ Това го хвали sladka_hapka (сега е с друг ник: queen of hearts). Казва, че също било добро за семейство с деца.
И аз съм ЗА Русалка. 2007г. бяхме семейно със Сладка хапка там.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 551
За да не пускам нова тема,мога ли да попитам за 2 хотела в Албена-Елица или Калиакра.Били ли сте там и какви са впечатленията ви.БЛИзо ли са дожентъра.С малко дете сме и вечер да не ни идва много разходката

# 27
  • София
  • Мнения: 6 559
За да не пускам нова тема,мога ли да попитам за 2 хотела в Албена-Елица или Калиакра.Били ли сте там и какви са впечатленията ви.БЛИзо ли са дожентъра.С малко дете сме и вечер да не ни идва много разходката
И двата са на плажа. Калиакра е по в центъра. Елица не е. Има влакчета по 2 или 3 маршрута , ако се умори девойката.
Ако аз трябва да избирам бих избрала Калиакра, изобщо частта, където са Нона, Боряна и Елица не ми харесва на мен - някяк  са откъснати от курорта, нямат градини, около тях е едно такова сенчесто, влажно, може би си въобразявам, защото са близо до блатата -резервата  Mr. Green, но пък на някои им харесва може би защото е по-спокойно.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 854
Аз мога да ти разкажа малко за Ривиера.Миналото лято почивахме там в "Орхидея СПА". Хотелът беше чисто нов, добре направен и с огромни стаи, нещо което на друго място не съм виждала.Храната беше на half-board и също беше без забележки, обслужването в хотела също много добро - всички се стараеха страшно много и бяха много любезни.Хотелът има един много голям недостатък,че е далеч от плажа, ще рече трета линия над плажа или на високото почти на пътя за Златните.До плажа се стига по 2 начина: надолу по пътечка и стълби, което на връщане е ужасно и не е за малки деца въобще и с бусче от хотела, което те вози безплатно в определени часове до централния вход на Ривиера или до Интера на Златните.Второто мен също не ме устройваше, тъй като трябва да се съобразявам с часовете на бусчето.За това ходехме на плаж с кола на Ривиера,което като разстояние е много кратко.Влизането с колата е 10 лв и за плаж се плащаше още 20 лв за 2 шезлонга и чадър и това е на ден.Ние ходехме на плаж пред хотел Ривиера бийч, плажа е доста малък като се има впредвид,че хотела е огромен.Немците стават сутрин рано и си мятат кърпите по шезлонгите и след това места няма.Морето въобще не е плитко за малки деца - в самото начало дори е по-дълбоко и имаше доста камъчета.Вечер ходихме 2-3 пъти до Златните,но там е кошмар просто - ужасна търпана.
Предишното лято бяхме в "Марина" на Слънчев ден - ужасно много съм доволнаааа.Вярно стаята беше наполовина на тази в "Орхидея Спа",но морето е ужасно плитко и детето много беше доволно, пък и беше на самия морски бряг,ставаш обличаш се и си на плаж,детето да примрънка и си е в стаята. 

# 29
  • Мнения: 3 215
Века,уважавам мнението ти,но когато говорим за Ривиера,имаме предвид не зоната наоколо,а комплексът,който включва само 5 хотела. Те са на брега на морето,така че от тази гледна точка не ти трябват бусчета или кола. Плажът е голям и обширен,има места,добри и за деца.
Едно от най-големите предимства е паркът.Много добре поддържан дълги години.Не напразно едно време там не беше за простосмъртни....
http://www.rivierabulgaria.com/bg/

Общи условия

Активация на акаунт