Домакиня ли е жена,която не може да готви?

  • 14 021
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 8 348
аз не съм домакиня
ама никак
чат пат готвя и не съм вманиачена по чистотата
а гостите сами си правят част от манджите
освен ако са много ВИП ама такива гледам да не каня щото ми е спечено и не си изкарвам приятно

# 271
  • София
  • Мнения: 309
Разбира се,че е домакиня,но не толкова добра според мен.Друго си е домашно приготвена баница,кавърма,пилешка супа или нещо друго.Мъжа ми всяка вечер ми благодари за хубавата вечеря и обича да казва:,,Колко е хубаво,че можеш да готвиш!,,Много обичам като отида на гости да има нещо топло домашно приготвено,не мисля че изисква голямо усилие човек да се научи. Peace

# 272
  • Мнения: 6 167
Последното, което бих искала е титлата 'добра домакиня'. 
Хайде, няма нужда. Някак си успявам да имам семейство и без да знам рецептата за идеалната супа топчета.

# 273
  • Мнения: 196
Преди да стана семейна рядко ми се е налагало да готвя но вече трябва най- вече заради семейството си заслужава да се потрудя има празници на които искам да сме заедно и трябва да се понапъна Hugтака е за да има уют

# 274
  • Мнения: 5 539
Домакиня, която не готви, е като любовница, която не прави свирки - пак върши работа, ама не е същото... Whistling

# 275
  • София
  • Мнения: 7 673
Домакиня, която не готви, е като любовница, която не прави свирки - пак върши работа, ама не е същото... Whistling
Sick
Това е писано от жена?!?! newsm78

# 276
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Аз пък хем не готвя редовно,хем родих със секцио ooooh!,жена ли съм?И изобщо човек ли съм? GrinningКазаха дори,че и другия път пак секцио ме чака... Rolling Eyes

П.С Ааа,забравих,не съм и кърмила Thinking



Аууууу ooooh! Как не те беше срам да си признаеш  Mr. Green? Отивай в ъгъла да се срамуваш hahaha

# 277
  • България
  • Мнения: 1 090
Домакиня, която не готви, е като любовница, която не прави свирки - пак върши работа, ама не е същото... Whistling
Sick
Това е писано от жена?!?! newsm78
Да,и аз се питам това.. логиката е "желязна"Mr. Green

# 278
  • България
  • Мнения: 1 090
Аз пък хем не готвя редовно,хем родих със секцио ooooh!,жена ли съм?И изобщо човек ли съм? GrinningКазаха дори,че и другия път пак секцио ме чака... Rolling Eyes

П.С Ааа,забравих,не съм и кърмила Thinking



Аууууу ooooh! Как не те беше срам да си признаеш  Mr. Green? Отивай в ъгъла да се срамуваш hahaha
Отивам веднага newsm43не ме бийте само и не хвърляйте камъни.. Laughing

# 279
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Бре...бре...бре...14 страници за една домакиня.....Всяка жена е домакиня,ако семейството и се чувства уютно...,мнението и вижданията на другите в случая не са от значение.

# 280
  • Мнения: 183
По въпроса - НЕ, не е съвсем домакиня, все пак зависи от ситуацията, но....
Искам моята професия за е "домакиня"!!!!!
Защо ли? Защото...
Домакиня съм така или иначе. Всеки ден готвя и то с удоволствие. Върша всичката работа, която трябва /или иска/ да върши жена, която си седи по цял ден вкъщи.
Обаче ходя и на работа. Работя нещо, което изобщо не съвпада с интересите ми, но пък ми съвпада с образованието, което не е много добро, но общо взето става да се изхранваме заедно с домочадието.
Но имам многооооооо други интереси, за които нямам достатъчно време, тъй като ходя на работа, възнаграждението от която не ми позволява да наема и човек, който да ми помага за нещо. Така че искам да съм просто "домакиня", за да мога да отделям повече време за интересите си и за себе си.

п.п. Интересите ми не са нищо излъчвано по телевизията и т.н.

# 281
  • Мнения: 3 634
Отивам веднага newsm43не ме бийте само и не хвърляйте камъни.. Laughing

Мръдни малко под този стол, че и аз не кърмих.

# 282
  • Мнения: 134
Домакиня е жена която организира домакинството си, независимо дали готви и чисти сама или разчита на чужда помощ. Дали готви или взема готова храна или семейството се храни на ресторант това не е от значение. По важно е да отделя повече време на децата си. Ако разполагах с повече средства не бих се двоумила.  Peace
А при нужда всеки може да се научи да готви. Grinning

# 283
  • Мнения: 6 155
Не знам дали е домакиня или не.

Една показателна история - мой познат, с красива и готина жена и неугледна любовница. Свършва работа и тръгва да ходи при любовницата си. На въпроса ми защо ще ходи там, а не в къщи ми отговори-  "Защото Х(любовницата) ми е изпекла пилешки бутчета и картофи, направила ми е салата и ме чака. А жена ми нищо не е сготвила."  Rolling Eyes

# 284
  • София
  • Мнения: 62 595
Не знам дали е домакиня или не.

Една показателна история - мой познат, с красива и готина жена и неугледна любовница. Свършва работа и тръгва да ходи при любовницата си. На въпроса ми защо ще ходи там, а не в къщи ми отговори-  "Защото Х(любовницата) ми е изпекла пилешки бутчета и картофи, направила ми е салата и ме чака. А жена ми нищо не е сготвила."  Rolling Eyes

Май ще излезе вярна приказката за любовта и стомаха на мъжа. И аз съм чувала за доста такива случаи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт