Коя марка има хубава пудра (сенки) за вежди?

  • 10 445
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 779
Benefit не се продават само в Сефора, има ги и на много други места, но не и в България. Аз харесвам ето това и ти го препоръчвам - http://us.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=689&goChar=S … ;LineId=6651#6651 . Brow Tech на Smashbox. Едното е вакса за фиксация, а другото са сенките/пудрата. Много малко избор на цветове има обаче в момента в Ягодка, преди имаше повече.

# 31
  • София
  • Мнения: 941
Benefit не се продават само в Сефора, има ги и на много други места, но не и в България. Аз харесвам ето това и ти го препоръчвам - http://us.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=689&goChar=S … ;LineId=6651#6651 . Brow Tech на Smashbox. Едното е вакса за фиксация, а другото са сенките/пудрата. Много малко избор на цветове има обаче в момента в Ягодка, преди имаше повече.

Много светли са тези обаче. Sad Аз съм с много тъмна коса и ми трябва по-тъмничко  Confused

# 32
  • Мнения: 90
То не е пудра,а е по-скоро във вид на сенки.Аз преди си взимах такава на Ревлон и бях супер доволна.Веждите изглеждат много естествено,за разлика от резултата с молив. newsm03 Едната част на кутийката беше някакво като кремче или по-скоро основа за грим, а другото-сенките(или каквото са там) за вежди.Няма го продукта вече на пазара. Sad Търсех го, но казват в магазините, че е спрян от производство...Много ще се радвам да има и  на др. марка такъв продукт,защото съм мн доволна.Ама да не е...98 лева, де. smile3506
аз ползвах също такива и бях много доволна, но вече ги спряха за съжаление.
сега ползвам ето тези на ESSENCE, също са страхотни и са на много ок цена, някъде към 5-6 лв.


Сериозно ли е толкова пари  Shocked От къде си ги купила,аз не съм чувала тази козметика и май не съм я виждала на пазара и ли поне не съм обърнала внимание.Къде я предлагат? PraynigЗвучи супер...
ами трябва да провериш в магазини където предлагат тази козметика. някъде имаше тема къде може да се намери тази марка.
купих си ги от аптека в кауфланд.

# 33
  • Мнения: 90
между другото вътре в кутийката има и 5 шаблона за оформяне на вежди  Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 941
между другото вътре в кутийката има и 5 шаблона за оформяне на вежди  Wink

Е, определено ме заинтригува. Peace Прочетох, ама пак не се ориентирах много.На мен ми е удобно някъде ако е в центъра магазина..Пише за някакъв магазин от Славейков към Ботев,ама нещо не се сещам за къде става въпрос... newsm78

# 35
  • Мнения: 196
ахааа а аз си рисувам веждичките(като нямам  Sad-има ама са малко)

# 36
  • Мнения: 38
арт деко имат хубави продукти,немска козметика е и е качествена

# 37
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И аз за първи път чувам, а и виждам такова чудо сенки за вежди Shocked
Тези на Еssence изглеждат много добре и откъм вид и откъм цена Peace А и шаблоните ме заинтригуваха. Но в нашия малък град едва ли ще ги има Confused

Всъщност каква е разликата между тези сенки и сенки за очи? Нещо не мога да си ги представя Thinking

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 779
В консистенцията разлика направо може да се каже, че няма. Цветовете обаче са съобразени с тези на веждите - по-кафеникави/руси/черни тонове като цяло.

# 39
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
В консистенцията разлика направо може да се каже, че няма. Цветовете обаче са съобразени с тези на веждите - по-кафеникави/руси/черни тонове като цяло.
Ахам, мерси Peace Ще потърся.

# 40
  • София
  • Мнения: 941
арт деко имат хубави продукти,немска козметика е и е качествена

За Арт Деко знам, че е хубава козметика.Сенките им са страхотни, но мисля, че те нямат "сенки" за вежди.Ти виждала ли си? newsm78

# 41
  • Мнения: 857
Аз имам страхотни на Estee Lauder с 2 цвята кафяво и черно, който са ми от 3 години и много ме е яд,че не мога да си намеря никъде същите.

# 42
da vi kaja produktite na LR sa gore dolu na priemlivi ceni i sa ka4estveni.ispolzvam tqhni parfumi 4ervila pudri i pr.taka 4e dori da si go vzemete nqma da syjalqvate.az li4no sym fenka na parfuma na christina aguilera i vsi4ko koeto sadyrja aloevera.

Общи условия

Активация на акаунт