Да вярвам ли в магии?

  • 4 075
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 309
Магиите си ги правим сами...Всичко,което ни се случва е по наша "вина"!
При ин-витро,шансовете да се забременее са едва 20-30%...
По-добре не се връзвай на баячки,ами се съсредоточи в борбата си и вярвай,че все някога ще се получи.
В проблемно,можеш да получиш доста информация!
Що се отнася до успокоението - по-добре е с него и борбена,отколкото без него и предадена! Peace

Бет,съобразявай се!Не умувай...Разбира се,че съветите от препатили са с по-голяма тежест!?Съмняваш ли се в това?

# 31
  • Мнения: 4 335
То като отидеш при вра4ка за каквото и да е в над 50% от слу4еите така казват,4е имаш магия Thinking

# 32
  • Мнения: 69



 newsm78 Да вземем и ние да опитаме! Thinking
 Ей такива градски легенди ме изкарват извън нерви просто! Confused
[/quote] вместо да се нервиш за глупости по-добре чети постовете внимателно казах че просто изказвам мнение и не искам да обидя никого така че успокои се пази си нервичките че за друго ще то трябват Naughty

# 33
  • Мнения: 3 453
вместо да се нервиш за глупости по-добре чети постовете внимателно казах че просто изказвам мнение и не искам да обидя никого така че успокои се пази си нервичките че за друго ще то трябват Naughty

Ти за мойте нерви не бери грижа! Не разбрах с какво би помогнал твоя пост на авторката, освен, че може да я обезсърчи или да си вкара нови филми в главата! И изобщо имаш ли си идея как звучи?! Все едно - бе и вие може да не сте един за друг и затова може да не става!
Надявам се другия път да не публикуваш всяка мисъл, случайно преминала през главата ти, а да помислиш мааалко повече!  Wink

# 34
  • При семейството си
  • Мнения: 6 590
Здравейте момичета, дайте ми съвет, какво става с мен и какво да правя! До сега бях върло против всякакви мисли за врачки и маги, но от последното което ми се случи, тази мисъл ме човърка все повече.
 С мъжа ми не можем да имаме дете, по необясними причини. Уж причината е в него, малко сперматозоиди,но не се знае от какво.
 Баба ходи при нкаква врачка и тя и казала, че имам магия. Казах и да не се занимава с глупости и направихме инвитро.
 
 Кажете ми момичета , според вас какво е това !?

Извинявам се предварително,ако ще ти прозвуча грубо /но това ще е само,защото ще съм директна/.  Peace
Това е просто първо неуспешно инвитро  Cry. Не можете да имате деца /по "нормален" начин/, защото сте с мъжки стерилитет. Друг е въпросът, че причините за този стерилитет са неизяснени /не сте единствените, от опит говоря  Sad/.Хубаво е тези причини, ако могат, да се изяснят, за да има по-голям шанс да се лекува самият стерилитет.
Знам, че ви се иска, а и трябва да търсите причините за и решенията на проблема, но магиите са просто по-лесните такива. По-успешните, според мен, са лекарите и "магията" на репродуктивните методи.
За съжаление само спокойствие и вяра, които да ви доведат до бездействие, също няма да ви помогнат.
Много хора, при това наистина добронамерено /за да ви вдъхнат кураж/, ще ви дават примери за успели техни познати, но аз не вярвам да има две двойки с абсолютно еднакви проблеми и еднакво решение.Така, че ще трябва да извървите вашия път. 
Наистина от сърце ви желая да успеете   bouquet. Не се отказвайте, на прав път сте.

А много по-конкретна информация и съвети ще можеш да получиш в "Проблемното"  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 654
не ,мила не вярвай на магии.моето семейство преди време имаше трудна година и всички решихме ,че имаме магия.решихме да отидем където трябва,при врачка и тя като почна,така и така и врели не кипели,докато не каза:/обърна се към съпруга ми/тя жена ти е голяма змия,хубаво няма да видиш.след това се започнаха извинения и общо взето глупости.съжалявам за това което преживяваш и дано да има близък човек на когото да се опреш и черпиш сила. Hug Hug Hug  bouquet

# 36
# 37
Повярвай в магии, напълни гушите на врачки и баячки...
Успокой се, сигурно МНОГО го искаш, а то, казват, идвало с времето си, не че трябва да спреш да опитваш, но накарай мозъка си да мисли не само позитивно, а и без фикс идеи. Спокойствие, това е ключът.
Пробвай различни неща, но не се вкарвай във водовъртежа на суеверията. Мое мнение.
  Peace Peace PeaceАко ще вярваш в нещо , то  нека  да не са магии.И нека да не са врачки, които ще ти "помагат", защото освен да ти вгорчат живота друго няма какво да  стане.Че и ще си платиш за удоволствието.
Има само Един(Бог), който  би могъл да ти помогне в този случай.А Той пък  е дал много талантливи лекари, към които  да можем да се обърнем в  нужда.Не всичко става от раз, но това не е причина да се отчайваме.Горе главата и  скоро да чуем добри новини Hug

# 38
  • Мнения: 3 674
Има една приказка...който не вярва в магии, не го ловят, и обратното. Wink 

Много и вярвам аз на тази приказка.. Whistling

# 39
 newsm03 Здравейте момичета, много ви благодаря за съветите. Имах нужда да споделя с някого и се радвам, че намерих разбиране и подкрепа от вашс.

# 40
  • Мнения: 4 335
Не се предавай,продьлжавайте да опитвате и успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт