LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 442
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 4 877
Момичета, все се каня да ви похваля една играчка на Лийп фрог
http://www.laredoute.fr/vente-la-chenille-musicale-leap-frog.asp … e&pagesize=16

Супер е - с класическа музика - Бах, Бетовен, Моцарт..., песнички, цифри и букви на френски. Вади страхотен звук. Може да се слага и в легло, и в кошара, и в количка, и в кошница за пътуване. Аз съм с нея при разходки и си е голям антистрес.

# 946
  • Мнения: 3 094
права си, попадала съм на коментари, явно тази възможност я има - това ми беше идеята - друг е въпросът, че някои артикули не са коментирани изобщо от потребителите. Peace

# 947
  • Мнения: 4 877
Коментарите бяха за 64084.
...с който на мен ми дойде пратката. Няма паника.

на мен ми отказаха с този код, но може би (вече това си мисля), защото беше под 10 Е (макар че ми дойдоха други под 10 Е, но от акаунта на мъжа ми, а плащам все с неговите карти. Абе, решили са да му спестят 8 Е.)

# 948
  • Мнения: 8 242
Взех си 2 пакетчета от пощата - от 27 януари. Пуснати са на 17ти от франция. Били са тук на 18ти. Днеска (19) ги взимам  Crazy
Адидаските - чудни са Simple Smile Да видим мъж ми какво ще каже Simple Smile

За мен тази рокля - не е лоша, даже размера съм нацелила Simple Smile


Една блуза (made in India, много е готина!). Тип прегърни ме с връзки, ама не мога да я намеря Sad
За мъжо - 3те тениски за 3Е .. и те са доста по-хубави от миналогодишните  Mr. Green

И тези от черпаци 2 бр.

# 949
  • Мнения: 8 242
Коментарите бяха за 64084.
...с който на мен ми дойде пратката. Няма паника.

Пакета те чака госпожо Simple Smile Оди си го взимай  Mr. Green
Специално питах за ТАНЯ ли е  Twisted Evil

# 950
  • Мнения: 743
Някой взел ли е скоро в СТ.Загора нещо от Ларедута с дата края на януари ,да знам дали да ходя до пощата?
днес взех от 25.01 - 3,850кг, имаше и др пакети
[/quote]
Мерси ,утре отивам да видя,моята е от 31 ви ,но ще се пробвам.
Исках да попитам за едни неща на Оку,имате ли впечетления и според вас р-ра отговаря ли,дъщеря ми е 84-85 см ,а няма р-р 94 и се чудя да ги взема ли  newsm78:
 http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5955440& … ue&ksource=-1

# 951
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
да дам отчет:
-тениска за мъжо, взехме ХЛ-голяма му е, отговаря на ХХЛ, продавам я за 20лв/12 евро съм дала за нея/, ако някой я иска да пише на лични
http://laredoute.fr/vente-t-shirt-manches-courtes-puma.aspx?prod … e&pagesize=16
-черното сако на бяло райе, не го намирам, 6 евро беше намалено, взела съм размер 40, огромно ми е и него продавам
-тениска найк за мъжо, не е нищо особено, прилича на рекламна, но поне му става
http://laredoute.fr/vente-t-shirt-nike.aspx?productid=324129797& … e&pagesize=16
-тази тениска за мен, ужасно стои в раменете, инъче трикото е хубаво
http://laredoute.fr/vente-tee-shirt-adidas.aspx?productid=324124 … e&pagesize=16
-потника с пандата от евтинджосите ми хареса, не го намирам

MamaMargo, абсурд да ти е пристигнал колета, аз имам 3 поръчки от 29.01 и още е рано за тях


# 952
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Получих известие за пратката от 25.01., но за митница... И имам въпрос-преди съм чела в темата, че като получиш известие, че пратката ти е на митница, първо трябва от пощата да вземеш съответното известие, с което отиваш на митница. А моето известие е от Разменната пощенска станция при митница. Направо там да отивам, нали? Или първо в пощата?
Сори, че задавам такъв въпрос, но досега не съм се разправяла с митницата, само пратки за пощата съм пускала, но този път май не съм изчислила кг-те.
Направо в Митницата с лична карта


Благодаря ти!   bouquet

# 953
  • Мнения: 270


днес взех от 25.01 - 3,850кг, имаше и др пакети
а известие имаше ли или ходи да досаждаш?

# 954
  • Sofia
  • Мнения: 7 031

За мен тази рокля - не е лоша, даже размера съм нацелила Simple Smile




Не мога да повярвам , че някой я харесва!
Платът е твърд като мушама.  ooooh!
Моята ще дам на свеки да копае градината с нея.

# 955
  • София
  • Мнения: 1 790
vania 61 полата която няма да носиш онази с високата талия с ластика ли е, цвят зеленикаво мисля че беше? Ако е тя и я продаваш свирни на сам  Hug

Сега едно предупреждение за всички които имат ЧЕРНИЯ ПОТНИК С ЗЛАТНАТА КИТАРА не го перете в пералня, щампата меко казано си *** майката, за радост съм си поръчала още 1, че този който дойде първо ми беше голям, много го харесвам но след изпирането му не прилича на нищо  Crossing Arms

и на мен са изтеглили парите от 29ти, дори имам 35 лева отстъпка по кредитната ми карта за покупките които съм направила и тази от 29ти ми излиза фрии  Mr. Green

# 956
  • Мнения: 169
Коментарите бяха за 64084.
...с който на мен ми дойде пратката. Няма паника.
Ок, благодаря.Пуснах кода с якето и ми даде и още един подарък, а даже не съм поръчала нищо от тази колекция. Сега ми остава само да чакам. Пуснах една играчка, някой, ако  я е получил да каже какво прави. http://www.laredoute.fr/vente-hulk-combattant.aspx?productid=324 … e&pagesize=16

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 18:12 от bubynka

# 957
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97

днес взех от 25.01 - 3,850кг, имаше и др пакети
[/quote]
а известие имаше ли или ходи да досаждаш?
[/quote]

имах известие

# 958
  • Мнения: 8 242
Не мога да повярвам , че някой я харесва!
Платът е твърд като мушама.  ooooh!
Моята ще дам на свеки да копае градината с нея.

Ти за 2 евро сатен и коприна ли искаш  ooooh!
Много си е хубава даже Heart Eyes Изобщо не е твърда, а като се изпере съвсем ще й се промени фасона.

# 959
  • София
  • Мнения: 651
Получих известие за пратката от 25.01., но за митница... И имам въпрос-преди съм чела в темата, че като получиш известие, че пратката ти е на митница, първо трябва от пощата да вземеш съответното известие, с което отиваш на митница. А моето известие е от Разменната пощенска станция при митница. Направо там да отивам, нали? Или първо в пощата?
Сори, че задавам такъв въпрос, но досега не съм се разправяла с митницата, само пратки за пощата съм пускала, но този път май не съм изчислила кг-те.
Направо в Митницата с лична карта


Благодаря ти!   bouquet
Ако отидеш направо в митницата без известие ще трябва да платиш 1.15 за проверка на гише информация, за да ти дадат бележка с номера на пратката- така че по добре си вземи известието от пощата първо, защото търсят пратките по номера, а не по име

Общи условия

Активация на акаунт