Промоции, подаръци, намаления..

  • 7 481
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Някой дали има снимка,да видя как изглежда комплекта.

# 16
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
ane_sim, 25 лв дадох за целия компект, явно цената на различните комплекти се определя от цената на крема в тях – AQUALIATHERMAL е по-скъп от Нормадерм по принцип.


Ето снимка

# 17
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
о, чудесна новинка! ще мина през нашата аптека днес. Peace
аз лично се интересувам от някакви подобни подаръчни на клиник, някой, ако знае нещо...?  Praynig

# 18
  • Мнения: 249
във всяка аптека където продават Виши ги има несесерите,купуваш си някакъв крем  и получаваш несесера  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 885
Разбрах от едно списание, че между 10 и 16 март ще има намаления и подаръци на Lumene в магазини Драка.

Както и че през март месец ще намалят няколко парфюма...в някои парфюмерии по принцип, не само в Драка на парфюмите на Наоми Кембъл, на този на Кристина Агилера и още някакъв, но го забравих.

# 20
  • София
  • Мнения: 361
браво за темичката Peace
запис Embarassed

# 21
  • Мнения: 249
Разбрах от едно списание, че между 10 и 16 март ще има намаления и подаръци на Lumene в магазини Драка.

Както и че през март месец ще намалят няколко парфюма...в някои парфюмерии по принцип, не само в Драка на парфюмите на Наоми Кембъл, на този на Кристина Агилера и още някакъв, но го забравих.


намаление имаше в Драка на Lumene,но с подарък не се сдобих Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
Хубава тема, ще следя  Peace

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Има я промоцията на Виши, на цената на крема (НормаДерм, Акуалиа или Миокине) ти дават подаръчен несесер(самия крем си е в несесера, има си цена, не е нужно да питате  Wink ). Ама аз в моемнта съм пълна с кремове, иначе бях хвърлила око на Акуалиа  Flutter
Ако имаше за по-възрастна кожа бих взела за майка ми, ама няма  Rolling Eyes

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
аз лично се интересувам от някакви подобни подаръчни на клиник, някой, ако знае нещо...?  Praynig
Да има и на Клиник, и на Ести. Ако закупиш продукти на стойност 150лв ти подаряват комплект несесер+мостри+мини продукти. Ако закупиш продукти над 190лв същия комплект+несесер+чанта някаква май беше  Thinking
На Ести е подобен, в момента не е пред мен рекламната картичка, за да напиша точните продукти, довечера ще погледна и пак ще пиша.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 779
Не съм фен на тази марка честно казано, ама ще взема да го пробвам този крем за мазна кожа, пък нали и с бонус го дават:whistle: Само да попитам, фактор и миризма има ли (за Normaderm питам)?

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не съм фен на тази марка честно казано, ама ще взема да го пробвам този крем за мазна кожа, пък нали и с бонус го дават:whistle: Само да попитам, фактор и миризма има ли (за Normaderm питам)?
За миризма незнам, не съм ползвала точно този продукт на Виши, но според мен цялата марка си има специфичен аромат (ползвала съм Термал Фикс, Акуалиа(мостри) и Олиго. Фактор този продукт няма, както и повечето на Виши. Те си имат слънцезащитни продукти, нали трябва да ги продадат, я  hahaha

# 27
  • Мнения: 4 435
Понеже никак не съм запозната,кой от трите е за суха кожа и чуствителна,ако има такъв де. Mr. Green

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Понеже никак не съм запозната,кой от трите е за суха кожа и чуствителна,ако има такъв де. Mr. Green
Акуалиа Рич го дават за суха кожа, аз съм пробвала тестер, хубав е крема и мазничък  Flutter

# 29
  • Мнения: 4 435
Понеже никак не съм запозната,кой от трите е за суха кожа и чуствителна,ако има такъв де. Mr. Green
Акуалиа Рич го дават за суха кожа, аз съм пробвала тестер, хубав е крема и мазничък  Flutter
Благодаря много.  bouquet
Мисля да взема за майка ми затова питам.Той за колко годишни е горе-долу? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт