Битак за дрехи в Димитровград

  • 72 544
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • DE
  • Мнения: 967
kamy_st, най-вече в петък.

# 91
  • Хасково
  • Мнения: 995
и в петък /много рано сутринта до към 10-11 часа/ и в събота и в неделя!Ти само да искаш да пазаруваш на едро те това чакат!
Има търговци които продават само на едро!

# 92
  • Мнения: 145
Благодаря ви много,този петък съм там:)))Рано сутринта още в 9ч.Дано има интересни дамски дрехи:)

# 93
  • Мнения: 189
най добре ела в неделя сутринта в седем часа и гледай колкото искаш за да ти стигне времето . имах гости от морето и те търсиха дамско и мъжко бельо напазаруваха си страхиотни неща за супер цени Peace
в 6 сутринта в петък . че ако дойдеш към 9 незнам какво точно ще намериш особено ако незнаеш къде е то  newsm78

# 94
След като утре предстоят избори,битака за дрехи в Димитровград ще работи ли?Предварително Ви благодаря

# 95
  • Мнения: 4 784
След като утре предстоят избори,битака за дрехи в Димитровград ще работи ли?Предварително Ви благодаря
Избори  newsm78?

# 96
# 97
  • Мнения: 639
Ти, май падаш от луната.
Мислиш ли,че някой ще си зареже работата и ще се юрне да гласува?

# 98
не изобщо не падам аз, защото съм улучвала на избори пазара да не работи.

# 99
  • Мнения: 189
пазара ще работи не бой те се аз имам маса там и ще бачкаме  Hug

# 100
  • Мнения: 189
не изобщо не падам аз, защото съм улучвала на избори пазара да не работи.
пазара не работи когато има парламентарни избори  newsm78

# 101
  • Мнения: 1 505
Някой ниама ли да покаже какво си е купил от там,много съм лиубопитна?

# 102
  • Мнения: 4 784
mariana2828, от Луната не, от Марс падам! Ама ти незнам въобще в коя слънчева система живееш, може би в друго измерение. Кви избори на 21 юни 2008 в Димитровград, Бг, кви пет лева бе жена??? Нещо си се объркала.
И за справка по време на избори било то парламентарни или местни, пазар няма. Ама и изборите тука отдавна минаха и заминаха!!!

Информирай си първо пък тогава питай кой от къде пада!

# 103
  • Мнения: 189
здравейте момичета да ви информирам пазара в д-град е с ново работно време считано от 11.07.2008г.
петък 20:00 - 02:00
събота 8:00 - 16:00
неделя 8:00 - 16:00
приятно пазаруване  Peace

Общи условия

Активация на акаунт