"24 часа" научи за Дюкан и сега очакваме прилив най-голям - 79 част

  • 27 213
  • 687
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 745
Кога ги изписахте тези страници бе сладури Shocked

# 616
  • Мнения: 3 202
Фенси Simple Smile) Хич не е зле на тия ягоди, ама са малко нережимни. Само за третофазни ли може там  newsm78
Ще си вземча кошничка

# 617
  • Мнения: 1 890
Теси, честити 10 месеца!
Пажелавам ти много скоро да се похвалиш с идеални мерки и теглилки. Hug

# 618
  • Мнения: 3 640
Фенси, супер местенце!  Hug И като се добавим и ние - супер секси, супер весели, супер забавни и духовити мацки (и мнооого скромни  Laughing), ммм, чудничко ще бъде!!!  Party Party Party
Благодаря ти за поздравленията!  bowuu Почерпката каква я искаш - за стомаха, за душата, за тялото?  Wink Hug

# 619
  • Мнения: 209
Не мога да не се похваля, тра-ля-ля... Една седмица с Дюкан и -2,5 кг.   newsm44  newsm44     newsm44    newsm44

# 620
  • Мнения: 1 408
Бачи, дотогава дай Боже! всичките да сме третофазнички!  Sunglasses Wink
Сънче, ти достатъчно ме черпи снощи и днес! Heart Eyes
Фоли, Hug
sonia, давай все така!  bouquet
Теси, честити 10 месеца!  bouquet

# 621
  • София
  • Мнения: 6 743
Мамс,  Hug 80 лева едва ли ще дам - по-добре за мръвки  Laughing , но 30-40, както каза Нели82 бива.Simple Smile Ще купувам скоро  Hug
Сън, мисля, че не съм готова наистина, а и като знам как преди като ходех на фитнес и едни по 40 кила с мокри дрехи ме гледаха съжалително от което ми стана много гадно и се отказах  Embarassed Sad
Фенси, страхотно е това местенце!!!Еееееех, как ми се ходи на такова място  Grinning
Соня - честитииииииииии, първите преборени сякаш дават крила - нали  Hug

# 622
  • Мнения: 1 408
Дамаянти, дните се въртят бързо, ей къде е юли- има-няма 10-20 килца и дошъл  Wink Hug

# 623
  • Мнения: 3 640
Сонче, браво!  smile3501
Дамаянти, ти си усещаш тялото най-добре! Когато си готова, тогава.  Hug Иначе, не обръщай никакво внимание на останалите - ти си най-важна за самата себе си.  Peace

# 624
  • Мнения: 209
Връщам се да ви чета, че днес имах много работа и не можах да чета и да участвам при вас. Липсвахте ми. Но съм толкова щастлива, че съм -2,5 кг...
Вещи, моля те да ме промениш в списъчето. На Дюкан от 11.02. и съм -2,5 кг. Желано тегло 69 кг.
Вещи, ти наистина си страхотна и ти благодаря, че имаш търпението да променяш кг в списъка, да публикуваш линкове и всичко. Наистина ти благодаря!!!!    newsm51

# 625
  • Мнения: 3 202
ВСЕДЮКАНСКА СРЕЩА НА 29 МАРТ В СОФИЯ
потвърждения на лични с мобилен номер

# 626
  • София
  • Мнения: 9 135
Момичета, благодаря ви за многото палцестискане  Hug   Hug  Hug
Златни сте просто. Невероятна подкрепа   bouquet .
Бях на интервю за работа- не знам какво е станало в крайна сметка- правих разни тестове- дано не съм се изложила, че срамота при цялата тази подкрепа от ваша страна. Предполагам до няколко дни ще съм наясно. Ще пиша, ако има новини.
Цъфнах доста по-рано от очакваното, за разлика от предния път, когато пък ми закъсня с няколко дни. Отдавам това на режима, защото до сега ми е идвал МЦ на сравнително еднакъв интервал от време.

# 627
  • Мнения: 3 640
Зазу, ще чакаме да се похвалиш!  Hug А палците няма да ги пускам дотогава!  Wink

# 628
  • Мнения: 1 890
Ще ме прощавате за спама, ама това е за Зазу
Успех !



# 629
  • Мнения: 1 408
ще ме прощавате за спама  Embarassed , ама, фоли, къде си удължава косата?

зазу, ще продължаваме да стискаме палци, докато се похвалиш  Hug И за Зеленкото стискаме.

Общи условия

Активация на акаунт