Мами в Люлин

  • 4 797
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 46 526
Ей, опасни сте бе. Нали уж за понеделник? Аз за това и влязох - да видя, къде е срещата и от колко, че тръгвам за кухня. Сега пък - в сряда. А и не виждам много кандидатки...уж бяхме много люлинските майки.

Аз мога и днес, ако решиш да ходиш пиши и ще се понесем заедно  Party

# 91
  • Мнения: 285
Ей, опасни сте бе. Нали уж за понеделник? Аз за това и влязох - да видя, къде е срещата и от колко, че тръгвам за кухня. Сега пък - в сряда. А и не виждам много кандидатки...уж бяхме много люлинските майки.

Аз мога и днес, ако решиш да ходиш пиши и ще се понесем заедно  Party
Хайде да се срещнем 13.30 пред Бързаков, който иска да дойде днес

# 92
  • Мнения: 46 526
Ние с Ню ще бъдем пред Бързаков в 13.30 ч., ако има желаещи заповядайте. За закъснелите давам тел. 088/ 798 14 79, за да кажем къде сме седнали Grinning

# 93
  • Мнения: 46 526
Хайде да се срещнем 13.30 пред Бързаков, който иска да дойде днес

Там сме  Grinning

# 94
# 95
  • София
  • Мнения: 6 743
Като не съм прочела темата Embarassed ..... да му се невиди.Много ме е яд.Днес минах по край Бързаков и ви видях ,ама като не знам ,че има среща и ме беше срам да попитам,а си помислих,че сте вие.......... newsm45 smile3511
Разбрах,че организирате среща пак в сряда.Искам най-после да се запозная с вас!!Уф,още не мога да си простя,че не ви попитах,а уж не съм от срамливите. smile3537
P.S.Поне едно лично  да ми пуснете   МОЛЯ!

Последна редакция: вт, 14 юни 2005, 14:28 от Iv75

# 96
  • Мнения: 877
Nikol, ne uspiah da se vurna. "Pusnaha" me ot tam v 16h i reshih, che niama da vi ima.

# 97
  • Мнения: 46 526
Nikol, ne uspiah da se vurna. "Pusnaha" me ot tam v 16h i reshih, che niama da vi ima.


Нищо, аз се усетих  Laughing Ще се видим в сряда.

# 98
# 99
  • Мнения: 5 468
Днес минах по край Бързаков и ви видях ,ама като не знам ,че има среща и ме беше срам да попитам,а си помислих,че сте вие.......... newsm45 smile3511

Мина една майка покрай нас и се усмихваше. Е на - това си била ти... и даже питах Никол, да не би да си от форума, ама като отмина и съмненията изчезнаха Naughty

# 100
  • Мнения: 1 704

А за сряда остава ли? Аз може пак да се мерна за малко Grinning

ЧРД Ню здраве, щастие и всичко най-най-най ти желая   cook

# 101
  • София
  • Мнения: 6 743
Днес минах по край Бързаков и ви видях ,ама като не знам ,че има среща и ме беше срам да попитам,а си помислих,че сте вие.......... newsm45 smile3511

Мина една майка покрай нас и се усмихваше. Е на - това си била ти... и даже питах Никол, да не би да си от форума, ама като отмина и съмненията изчезнаха Naughty
Ми,да,аз бях.Ама толкова ме е яд,че няма до къде.А в сряда със сигурност ще дойда!!!Пак ли там и от колко до колко часа???

# 102
  • Мнения: 240
Вчера нещо ми се беше скапал интера,и не успях да прочета за срещата.Много ме е яд!ще имали среща в сряда?къде и в колко часа?Този път искам да съм там и аз!!!!

# 103
  • Мнения: 46 526
И аз ще дойда в сряда пред Бързаков. Само кажете за колко часа, аз след 13.30 ч. мога по всяко време  Grinning

# 104
  • София
  • Мнения: 6 743
Аз като отсъстваща от предната среща  Bangheadсега давам зор и предлагам пак да е срещата между 13:30 и 14:30 пред Бързаков! welcome

Искам само да кажа,че аз И ДНЕС ще намина към 13:30 пред Бързаков.ако някой си няма компания и иска нека дойде да се видим! Hug

Последна редакция: вт, 14 юни 2005, 11:06 от Iv75

Общи условия

Активация на акаунт