КАНДИДАТСТВАНЕ СЛЕД 7 КЛАС IV

  • 22 172
  • 414
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 200
Сканирам, след това ще чистя драсканиците, но няма да имам време да решавам днес.
Утре на работа може би, ако Светлето не ги е решила дотогава (за което й благодаря).
Задачи от 46 до 50 са останали на лист, който е предала, така че разполагам само с 45.
Пълна излагация (мисля).

# 31
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Уич,чакам да ги пуснеш,че после от 14ч та до довечера няма да имам време...

# 32
  • Мнения: 3 479
Пепи още не се е върнал от изпита. Отказа да го приберем, искал да бъде после малко с децата. Предполагам, че киснат в ОМВ, което е до училището.

# 33
  • Мнения: 118
Лелеее,много трудно по математика бе. Tired Аз 50% от отговорите ги налучках, 40% ги преписах и на останалите 10% не можахме да измислим отговор с моите другари(а бяхме 10 човека и не спирахме да обменяме опит и да преписваме(квесторката беше наш човек Mr. Green)).А някоя добра майка няма ли да даде отговорите,да видя имам ли изобщо точки Laughing Blush?

# 34
  • Мнения: 1 210
Маги е решила всичко. Друг е въпроса, как. Обаче каза, че не и били трудни. Не е налучквала.Донесе листа с отговорите, но аз няма да ви ги напиша тези  Crossing Arms След малко тръгва на урок по математика, довечера като си я взема, ще имаме и отговорите. Тогава вече разчитайте, публикувам (парен каша духа  Naughty).

Мънки, даже не съм чула за това. А и виждаш ли ни какви страсти ни тресат  hahaha

Предполагам, че е някаква защитна реакция, щото да не ми измрат останалите ми нервни клетки. Трябва да има и за малките, нали така Wink

Приема се!  Hug Peace

# 35
  • Мнения: 3 200









А някой има ли задачите от 45 до 50?

# 36
  • Мнения: 3 200
И хич не треперя, изпаднала съм в ступор и безразличие към тези два изпита. Предполагам, че е някаква защитна реакция, щото да не ми измрат останалите ми нервни клетки. Трябва да има и за малките, нали така Wink

Давай бързо рецептата, че на мен не ми останаха клетчици, а ще ми трябват!

# 37
  • Мнения: 2 992
46 зад.
Мария, Георги, Иван и Катя намерили под елхата подаръци с номера 1,2,3 и 4. На въпроса как са си разпределили подаръците, те отговорили:
-Мария взе подарък №1, а Георги № 2
-Иван взе подарък № 3, а Мария №2
-Катя взе подарък №2, а Иван №4.
Кое дете е взело подарък № 4, ако във всеки един от трите отговора едното твърдение е вярно, а другото невярно?
а/ Мария
б/ Георги
в/ Иван
г/ Катя

продължавам след малко с другите, че има степени и дробни черти

# 38
  • Мнения: 2 992
47 зад.
Ако числата а и в са такива, че  а-в=едно и една трета  и а на третана трета - а на втора по в - а по в на втора =12 то стойността на   
а+в  е:
а/ 6, 75
б/ 3
в/ +- 3
г/9

48 зад изисква чертеж, ще видя кво ще направя за нея. Искат ми компа и трябва да изляза

# 39
  • Мнения: 3 479
И хич не треперя, изпаднала съм в ступор и безразличие към тези два изпита. Предполагам, че е някаква защитна реакция, щото да не ми измрат останалите ми нервни клетки. Трябва да има и за малките, нали така Wink

Давай бързо рецептата, че на мен не ми останаха клетчици, а ще ми трябват!

Няма рецепта. Явно поне за този момент съм стигнала до предела на възможностите ми и изключвам от самосебе си всякакви емоции по този въпрос. Пък и за нас е важно да видим възможностите на Пепи в изпитни условия, за да знаем какво ни чака.

Ето и задачите от 46 до 50.

Россс, не се мъчи повече да ги качваш. Мисля,  че се виждат добре

Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 14:14 от Мимоза Глухарчева

# 40
  • у дома
  • Мнения: 7 141
1б ,2а,3б,4г,5г,6в,7г,8-502,9в,10б,11в,12в,13- 14а,15в,16г,17- 18-49,19а,20в,21а,22г,23б,24в,25г
Спирам до тук,защото имам работа,обещавам до нощеска да ви ги реша...То честно казано повече време ми отне писането тук,отколкото решаването,ама взимам си думите назад-за децата са си гадни,честно казано...Заминала съм няколко да ги мисля...дано при писането не съм допуснала грешка и да подведа някой...

# 41
  • Мнения: 2 708
Ха ха и Светлето потвърди, че са кофти задачите. Те и миналата година на този изпит са били по-трудни отколкото на истинския изпит юни. Фактът, че момченца от класа на Ивчето, които печелят математически олимпиади са го казали, за мен е показателен.

# 42
  • Мнения: 1 210
Маги май нищо не е направила, щом само за нея задачите "не били нищо особено"  newsm78
Сега говорих с една позната и нейното дете също се е затруднило... И времето почти на никого не е стигнало, даже учители били казали, че е крайно недостатъчно. Какви ги говори моето детенце...как ли се е справило...защо казва нещо, което не е така??? До довечера все ще я мисля  Praynig

# 43
  • Мнения: 2 992
Дидка,
Не се шашкай. И аз като четях и аз се ошашках, защото и мойта каза, че е приключила половин час по-рано, а задачите не били от най-трудните.
Чакам отговорите. Тя е на урок по м-ка за АК, но в СМГ, където се надявам да вземе и отговорите за този изпит

Светле, до тук отговорите ни съвпадат с твойте с изключение на 16-та зад. но ние тези все ги играем на онче бонче

От цялата тази работа, пострада къщата, не съм пипнала още нищо- освен една пералня, а най-лошото е, че хич не ми се захваща

# 44
  • Мнения: 1 210
Росче, слава богу, не сме сами   Grinning Тъкмо започнах да се плаша...
Отчитам обаче, че на Влади стихията и е математиката, докато за Маги нещата не са точно така. Но беше толкова спокойна...каза, че времето и е стигнало, даже било предостатъчно, тъй като някои задачи си е проверила накрая, решила е всичко, има съмнение за две задачи само и да, спрявила се е, тъй като не били нищо особено...
Тук чета точно обратното, пък и не само тук...  ooooh!
Скоро ще разберем. Дано е права за себе си  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт