До мамите,които искат второ дете...

  • 6 089
  • 181
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 332
Гласувах за 2 годинки, но нямам нищо против от по-малка или голяма разлика  Mr. Green

# 166
  • Мнения: 2 829
Аз исках година и половина-две да е разликата, но все още не съм бременна-това е единствения отрицателен ефект на кърменето за мен-че още нямам менструация и засега не забременявам Grinning

# 167
  • Мнения: 315
2 или 3 г.  Peace

# 168
  • Мнения: 4 753
нека да са 4 години

# 169
  • Мнения: 1 691
За мен идеалната разлика е 1-2 години - за 1 съм вече закъсняла, затова гласувах с 2. Сега ми остава да навия и таткото да започнем с бебеправене - преди да съм изгубила кураж, защото с моето малко чудо ме хваща страх как бих се оправяла с две.

# 170
  • Мнения: 90
Според мен е най-добре м/у 3 и 5 год. Ако е по-малка разликата е добре да имаш помощник.

# 171
  • Мнения: 351
Разликата между мен и брат ми е 1година и 9 месеца.Страхотни приятели сме.Израстнахме почти с една и съща компания.За мен това е перфектната разлика.И живот и здраве смятам да я спазя! Peace

# 172
  • Мнения: 3 360
Мисля,че между 3 и 5 години е добра разлика.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 1 522
5 години и нагоре.

# 174
  • Мнения: 214
Гласувах за 7 години,аз имам син на 2 години,
в момента съм и студентка и ми е трудничко.
Ето защо искам по-голяма разлика.javascript:void(0);

# 175
  • Мнения: 228
Разликата между двете ми деца е 2 години и 8 месеца... Всички ме убеждаваха че вторите деца ставали по-трудно и ние се разбързахме, то пък какво стана... бързичко се получиха нещата.. желая ти успех

# 176
  • София
  • Мнения: 10 385
Нямам претенции. Но явно не ми се чака, защото още не си слагам спирала. Искам бебо само да си избере кога да дойде. Като дъщеря ми.  Heart Eyes

# 177
  • Мнения: 1 049
Ами майчетата хубаво искат едно, но май трябва да пуснем анкета и какво мислят татковците...  Joy защото понякога мненията се разминават. Мьжете по-трудно се навиват за повече деца или според вас не е така (малко извьн темата, но само да попитам).. newsm78

# 178
  • София
  • Мнения: 5 743
2 или 3 години да им е разликата,така плануваме де Mr. Green
Не се знае Mr. Green

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Напоследък ми става много драго, като видя по-големи кака или батко и бебче в количка. Преди си мислих, че 3-4 години е добра разлика, но колкото повече време минава, толкова повече се убеждавам, че е добре първото дете да е по-голямо, за да стане кака/батко. Разликата ми с брат ми е 9 г., аз съм по-голяма. Определено обаче не смятам да чакам толкова дълго. Гласувам за 6.

Общи условия

Активация на акаунт