Как ще коментирате тази новина от дир.бГ?Майка може ли да направи това?

  • 3 921
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Имало е две следови кучета. Май и те са били пияни, щом не са намерили следа. Не знам какво да кажа. Останах с впечатление, че бащата не е могъл да посочи точното място, на което е забравил детенцето. Оттам е станала грешката и са тръгнали да търсят в грешна посока. Което за мен лично не оправдава защо не са тръгнали да го търсят в кръг. И как така никой не се е досетил, че детенцето може да е тръгнало да се прибира само. Не се учудвайте, възможно е. Ако детето редовно е било извеждано в района много е вероятно да е познавало местността и да е знаело накъде да върви, за да се прибере. Просто не му е стигнала силичка в този студ. Било е облечено с чорапогащник, блузка и якенце.

# 61
  • Мнения: 22 915
Ужасна история,няма да коментирам участниците,просто нямам думи.

# 62
  • Мнения: 3 576
Такива хора не заслужават да имат деца!!
 #2gunfire

Много ми е мъчно за миличкото детенце..... Cry Cry Cry
Едно не доумявам - как е възможно, колкото и малко акъл да имаш, колкото и да си пиян да изведеш дете на дълъг поход по чорапогащниче без обувки и по тъничка блузичца?!!! Якенцето е било до него.... Cry
Ненормална работа, кога ще започнат да кастрират циганите, за да не създават нещастни дечица?!!!

# 63
  • София
  • Мнения: 38 518
Дори маймуните и други животни си носят децата на гърба и не ги губят. И раждат по едно на година, за да могат да го отгледат...

# 64
  • Мнения: 599
Тази сутрин ги даваха по би ти ви-ужас не ами.....Всичките роднини на детето бяха отишли да вземат парите от общината за погребението и нямаше кой да отговаря на репортерските въпроси.Бащата бил казвал,че искали да имат още деца Shocked/то само Божидар е бил негово дете,другите са от някой си.../

# 65
  • Мнения: 47 990
ами 6 в домове, едно замръзнало, и още ще раждат...честно казано писах и изтрих, няма да коментирам повече, то мисля че е ясно ...

Общи условия

Активация на акаунт