На топличко под нашите сърца спинкат Септемврийските деца!

  • 12 464
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 125
Сладуркииииии, писали, писали.........нямате изчитане!
Аз съм споменавала вече, но си нося бременни гащи и се чувствам супер - не стягат, не ръбят, идеално! И си взех такъв модел, на който не му личи по нищо, че е за бременни. А за цените - мойте ги купих от магазин Дева в Младост 1 на пътеките - бяха 54 лв., което като цена за дънки, според мен е съвсем нормално.

Мойто бебче смятам да го нося в слинг! Адски удобно ми изглежда, а и са ми казвали само хубави неща.  sling
За срещата - е хайде де, дайте да се съберем да се видим на живо. Където го решите - ако не го знам, все някой ще си даде телефона да ви намеря. А имаше момичета близо до Южния парк - аз съм в Овча купел в момента, та със 102 стигам за 20 мин - хайде да се разходим!  sweating

И накрая да измрънкам - вчера така ми се догади вечертааа..........няма да ви спомена къде сколасах да викна боата, ама не си бях вкъщи...... Sickужас! Нали ужким беше минало?!

Та тъй......дайте да се разберем да се видим по женски  lalalala

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 14:04 от бръмбъзъче

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 27
 Hug Hug Hug на всички!
Ко прайте, сексита:)?! Аз пак съм в настроение Heart Eyes, щото съм си такъв човек, но..имам повод отново за притеснения, кървенето отново започна..слабо, но..го има..уж било имало вече бебето плацента.. Thinkingдано да спре ей така, защото вече нямам предписани лекарства..та по този повод бих искала Ради и Lucycity да ме разберат..не се знае нищо, на тръни съм..едва ли не, че всеки момент може нещо да се случи.. Sad не писах някога, за да не пълня темата с моите терзания..искам да ви е хубаво..и както казва една сладурка тука, голям психопат съм и аз:) и дано се успокоя, че..това ми е най- особеният период в живота..притеснена и щастлива..
Инак ям кивита, та се пукам:), от тях ми е добре..за стомаха..
Иринка, Шейла, благодаря ви, че ме мислите!
За mirage- мац, гуш.. Sadискам те на срещите ни..няма да се " затваряш ", нали..?!
Изникна ми въпрос- за кенгурата, ако всичко е оки, кога най- рано могат да се ползват за бебока, на колко месеца трябва да е най- малко, че да го юрна навън с кенгуро..и що е задължителна количката..
Бе то много неандерталски въпроси имам аз ..хихи..някой знае ли тук в Сф кач пара е бракот в общинътъ:), а по църквите? Хмм, аз бях до Руската, там е 200 кинта , брат ми:)..и ако и за гражданския ни одерат 150, егаси..и за изследвания и ааааааааааа..ще викам:)
Ей ви на оооооще въпроси: някой наясно ли е колко дълго се чака за общинско жилище в Сф? То ясно, че ще е дълго, ама нямам грам връзка, живеем на квартира на Ситняково, та се чудех дали да не ида до кметицата на Гео Милев, ей така ще и се изтряскам, да и разкажа случая за нас, пък ко ще да помага.. Щото ми се ще тука да сме сиии някой ден, в наше си. Е обичам си я Софията и тва си е. Ама аз и вас обичам:) и ще си ходим на гости, нали? Без значение коя от къде е, хващаме се с домочадието и айдеее с електричката за Варна примерно:))..
Тук съм цял ден, така, че ще бълбукам често във форума, ако на някоя мама и е скучно..Simple Smile
Малко ще поготвя сега..  chef
Я, изникна въпрос;))))))..аз ви казвам, роят се катооо..пипируди:)
Знаете ли отде мога да си купя сокоизтисквачка, нормална цена..и шейкър..искам да си бъркам разни нещица вкусни..ндааа..
И ооще:) аааа кантар отде да си купя..да се меря, бе:), такъв кантар..мерак ми е да знам колко тежа..
До послеее, че прекалих:)), но дано ви развеселих

# 257
  • Мнения: 11 324
Бръмбъзъче, браво за мерака да носиш бебето в слинг.
Мога да правя сравнения, защото щерката я мъчех в кенгуру, което хвърлих много рано, а сина доскоро съм го слагала в слинга, особено като е болен и се кисели.
Отгледах го в слинга, дето има една дума. Май само в банята не съм ходила с него. Joy
Муци, харесваш ми така, нищо, че с инфо немога да съм ти полезна.

# 258
  • Мнения: 125
Муци, няма та плаша ама на нас за 03.05 в зала Красно село ни взеха 131 лв. Щот събота и неделя имало хор и такива разни. Та ако и вие през уикенда се бракувате най-вероятно ще е там някъде. И само да те видя аз тебе на живо дет ни изкара акъла на всички!!!!! smile3512 Smile

Веч - и мойта племенничка в слинг отрасна. Ама те си го шиха, и някакви халки има, и се носи май само по един начин. А аз съм се спряла на този вариант http://sling.beinsa.info/

# 259
  • София
  • Мнения: 7 673
Какво е слинг? newsm78
Цедилка ли?

# 260
# 261
  • София
  • Мнения: 7 673
Тъкмо видях поста ти и щях да изтрия моя, че ми се изЯсни! Heart Eyes
Данке Simple Smile

# 262
  • Мнения: 11 324
Аз точно такъв ползвах, като тези на по-долните снимки. По-късно разбрах, че слинг казват и на модела, който е като чувал с халките през рамо.

# 263
  • при моите любими
  • Мнения: 2 542
като гледам как всички сме се разработили във форума  Whistling
И аз искам слинг, ама моята половинка каза ,че с такова нещо няма да се появи по улиците, та ще купим и едно кенгуру, пък ще видим.
Муцу ти направо ме уби от смях с твоя пост  Joy  Joy  Joy давай в същия дух и споко за бебчо, ще си остане там където е и ще те радва за наперед

# 264
  • Мнения: 0
Бръмбъзъче, аз съм близо до Южния. И събота и неделя съм на линия тъй като мъжа има да прави разни майсторлъци  в апартамента и аз ще се забавлявам сама Laughing
Така че всички които имат желание може и да напрвим една разходка на теферич.

# 265
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз съм точно на входа на южния парк - на ъгъла на П.Ю.Тодоров и Нишава.
Мога обаче в неделя преди обяд. В събота съм ангажирана целия ден, а към 13.30 прибирам Павчо да папка и да спинка Wink
Мен лично в неделя около 11.30 - 12.00 би ме устроило напъъълно. Grinning

# 266
  • Мнения: 16
Аз също съм близо до Южния парк, но в събота съм на работа - мога обаче в неделя, поне засега...
Муциту, разбирам те и всъщност не трябва да те хокам, защото ако с мен възникне някакъв проблем сигурно ще се скрия вдън горите тилилейски да си ближа раните и да си изживявам сама страховете...
Иска ми се обаче да ти кажа "горе главата" и много-много ти стискам палци всичко да е наред!!!

# 267
  • Мнения: 0
Момичета Hug и аз мога в неделя сутринта ми е супер!
Както е хубаво времето може да се разходим и да пием по едно после! абе както го нагласим Simple Smile Ако наистина сте свободни да си чукнем една среща на входа на парка - вие казвате кой, че аз съм с кола и ми е все тая Party

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 27
Куку:), додох..))Бръмбич, ко ша ма прайш кат ма видиш, хихи..най- много да се покикотим за наш'те емоции, особено някой ден вече след като сме родили..
ради78, ох, дай Боже на всички да е наред, че трябва да сме силни майки и на това да учим децата ни..благодаря ти, бейбе..
Lucicity, ей, малката:)), ела да ма земеш за срещата, бе..аз съм бедна дивойка без кола..), ела да земеш възрастната..хихихи..ща черпя..))
cydonia, сладка, ти къде си като град? Хайде с нас на събиранка, с тебе ще се пънем на 4-ти евентуално заедно..хихи..трябва да се поддържаме)
Вечерница, радвам се, че ми се радваш), нека ти се радват всички на тебе, усмиф!
Асичко, виж тука за Южния се говори, ако е в неделя, идеш ли?
И да се посмеете малко..питам любимия, с черния си хумор.." Бечо, ами ако то е с едно ухо с опашка, ще ни зарежеш ли?", той вика" Ей, стига, че с тва шега не бива." и после допълни" Не, тъкмо ще гони мухите с опашката.."Simple Smile))))))))

# 269
  • при моите любими
  • Мнения: 2 542
Ooooo Муциту, ще се подкрепяме и още как, може и заедно да раждаме, кой знае, кво ще се случи след още някой и друг месец. А за парка - идеята е супер, ама по-горе бях писала, че ще бягам от София, тия почивни дни, но на следващата среща ще съм на линия. ОБЕЩАВАМ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт