Интериорни Врати от ТРАНСПРОГРЕС?

  • 9 338
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
krisi 1975, да, наистина са хубави!  Peace

# 16
 krisi 1975 много е хубава вратата,със здраве да я ползвате и да излезе качествена. Grinning
Ние на 17.03 си поръчахме външна блиндирана,от МДФ врата,и в договора пише,че ще готова до 10.05 Rolling Eyes,а устната уговорка беше,че най много е 30 работни дни.Вчера им звъннахме в офиса да попитаме докъде са стигнали с вратата,и жената каза,че ще се обади в София да ги помоли да побързат малко.Ама не ми се вярва,да се разбързат.Вече нямам търпение да ни я донесат и монтират,защото така ни забавят целият ремонт на коридора Tired.Дано да си струва чакането Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 6 099
krisi 1975, честито и от мен, хубави врати! Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 806
Благодаря.
Сайт нямат, но имат магазини в София. Ние ги поръчахме от магазина който се намира на бул.Витоша до Южния парк.
Това което мога ти кажа е, че се забавиха с монтажа, но иначе излязаха коректни.

Почистиха си абсолютно всичко след монтажа, което  ме впечатли, защото след много майстори които идваха не искам да казвам какво оставяха след себе си.

Доволна съм.

krisi 1975 благодаря за отговора, тези дни можем да ги посетим, да видим намясто.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 825
krisi 1975 много е хубава вратата,със здраве да я ползвате и да излезе качествена. Grinning
Ние на 17.03 си поръчахме външна блиндирана,от МДФ врата,и в договора пише,че ще готова до 10.05 Rolling Eyes,а устната уговорка беше,че най много е 30 работни дни.Вчера им звъннахме в офиса да попитаме докъде са стигнали с вратата,и жената каза,че ще се обади в София да ги помоли да побързат малко.Ама не ми се вярва,да се разбързат.Вече нямам търпение да ни я донесат и монтират,защото така ни забавят целият ремонт на коридора Tired.Дано да си струва чакането Praynig


2 месеца за една врата? Аз също мислех утре да посетя магазина, защото ще поръчвам блиндирана. Твоята колко лева излезе и разполагаш ли със снимка да ми покажеш?

# 20
  • Мнения: 551
Нашите врати са интериорни, и  излязаха около 350,00лв.  за 1бр.
За външните не съм се интересувала. Но явно проблема със срока си съществува.

# 21
krisi 1975 много е хубава вратата,със здраве да я ползвате и да излезе качествена. Grinning
Ние на 17.03 си поръчахме външна блиндирана,от МДФ врата,и в договора пише,че ще готова до 10.05 Rolling Eyes,а устната уговорка беше,че най много е 30 работни дни.Вчера им звъннахме в офиса да попитаме докъде са стигнали с вратата,и жената каза,че ще се обади в София да ги помоли да побързат малко.Ама не ми се вярва,да се разбързат.Вече нямам търпение да ни я донесат и монтират,защото така ни забавят целият ремонт на коридора Tired.Дано да си струва чакането Praynig


2 месеца за една врата? Аз също мислех утре да посетя магазина, защото ще поръчвам блиндирана. Твоята колко лева излезе и разполагаш ли със снимка да ми покажеш?
Нямам снимка,сестро #Cussing out.Нали писах ,че ще е готова най късно до 10.05.Иначе вратата със всичките му там салтанати излезе 1290 лв.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 825
Няма смисъл от гневни емотикани. Имах предвид да покажеш модела на вратата, все пак имаш представа какво си поръчала, нали?

Нищо, благодаря все пак, че си направи труда да отговориш.

Общи условия

Активация на акаунт