Шизейдо в България къде?

  • 7 472
  • 151
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 849
Аз ползвам тази козметика пове4е от 1,5 години.Ползвала сам сериата The skin care  коиато не е мнго скапа -дневен крем 38$ но6тен 40 $ .Сега ползвам White lucent - дневен 50$ но6тен 55,тоник44 клинзар 30$ ,тази сериа  е избелва6та и за сега сам доволна
Dual foundation oil free SPF 17 много е хубав струва мисля 4е около 38$.

kaia, доволна ли си от серията The Skincare ?

# 46
Да много, даже пове4е  ми харесва от white lucent   .Много лека и приатна сериа.Вземи си и тоник и по4иства6то ако има6 вазмогност   много хубави и много време моге да ги ползва6 .

# 47
  • София
  • Мнения: 1 825
Да се отчета! И аз минах днес през ЦУМ. Няма още.

Иначе едно от момичетата много възторжено ми обясняваше за продуктите и ми показа материалите, които им раздали по време на обучението, дори и записките си по тях.
Имало някаква техника за ползване на 1-та стъпка, която ще ми обясни, като си я закупя. Mr. Green

Така че, форумска среща на 24-ти, 25-ти, по-късно или някога в ЦУМ.  Sunglasses

# 48
  • София
  • Мнения: 7 849
Да много, даже пове4е  ми харесва от white lucent   .Много лека и приатна сериа.Вземи си и тоник и по4иства6то ако има6 вазмогност   много хубави и много време моге да ги ползва6 .

kaia, ами аз съм си купила почистващата пяна за лице, тоник без алкохол и овлажнител, мисля че се водят като 3 стъпки почистваща система.

А ти тези почистващи ли си ползвала ?

# 49
всяка от сериите на Shiseido си има Cleanser i softener( тоник)
Има една друга сериа коиато се казва Pureness нея не сам ползвала за6тото мился 4е е за по млади моми4ета.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 849
всяка от сериите на Shiseido си има Cleanser i softener( тоник)
Има една друга сериа коиато се казва Pureness нея не сам ползвала за6тото мился 4е е за по млади моми4ета.


Мерси,  kaia за момента сме ограничени с избора на Шисейдо само от Ягодка и там ми се струва, че няма всички продукти.  Confused

# 51
  • Мнения: 223
как се пише на английски това Шизейдо ,да потърся...
или ако знаете сайта им?
много ми се иска да видя
  reverance

# 52
# 53
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Записвам се да следя. А като имам път към София и да разгледам какво предлагат като заредят.

# 54
# 55
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Да се отчета! И аз минах днес през ЦУМ. Няма още.

Иначе едно от момичетата много възторжено ми обясняваше за продуктите и ми показа материалите, които им раздали по време на обучението, дори и записките си по тях.
Имало някаква техника за ползване на 1-та стъпка, която ще ми обясни, като си я закупя. Mr. Green

Така че, форумска среща на 24-ти, 25-ти, по-късно или някога в ЦУМ.  Sunglasses
Там съм, пишете ме  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 1 825
Прието.

# 57
  • Мнения: 19
Za6to ne si gi kupuvate ot yagodkata - dori i da gi pusnat v CUM nyama da sa istinski!!! Shiseido ne jelayat da navlizat na BG pazar i go znaya ot tyah samite.Opitah se i Carita da vkaram,no se okaza , 4e e svurzana s decleor,a te sa predstaveni tuka i tryabva da mine prez tyah.Gore6to preporu4vam tyahnata kozmetika i za 6tastie gi ima v prosluvutata yagodka.Decorativnata cosmetica li vi interesuva na Shiseido?

# 58
  • София
  • Мнения: 1 825
Всичко ни интересува. Аз желая първо да ги пробвам, за това чакам да ги пуснат. И все пак си мисля, че няма как да са фалшиви.

# 59
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Za6to ne si gi kupuvate ot yagodkata - dori i da gi pusnat v CUM nyama da sa istinski!!! Shiseido ne jelayat da navlizat na BG pazar i go znaya ot tyah samite.Opitah se i Carita da vkaram,no se okaza , 4e e svurzana s decleor,a te sa predstaveni tuka i tryabva da mine prez tyah.Gore6to preporu4vam tyahnata kozmetika i za 6tastie gi ima v prosluvutata yagodka.Decorativnata cosmetica li vi interesuva na Shiseido?
Мда, то всичко е фалшиво в бг  ooooh! Абе глупости - фдт на Клиник купуван в БГ, Америка и безмитен във Виена беше абсолютно еднаква опаковка, бар код и т.н. Виж сега ако Шисейдо не искат да внасят в БГ и някой е намерил някаква врътка да ги пре-внася от друга държава (да речем Гърция), това е друг въпрос, ама не значи че са фалшиви, а контрабандни примерно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт