Шизейдо в България къде?

  • 7 440
  • 151
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичетата в ЦУМ разправяха, че две японки били идвали да гледат къде ще бъде разположен щандът и т.н. Аз мисля, че са преосмислили и вероятно са решили, че се развиваме с бързи темпове и все повече ще можем да си позволяваме да пазаруваме качествена козметика.

# 61
  • Мнения: 19
Az polzvam Kanebo-i za tyalo ,i za lice i dec cosm na Shiseido ,MAC i pr.Izklu4itelno sum dovolna i kakto ve4e pisah,polu4ih ka4estvena preporuka ot konsultantki v Sephora-izklu4.profesionalisti.I dori i da e skupo kogato si gi kupi6 na kup-vuv vremeto se okazaha dosta ikonomi4ni.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 825
Наистина, аз ползвам кремчето за около очи. Е, толкова икономичен продукт не съм ползвала.

# 63
  • Мнения: 1 368
Az polzvam Kanebo-i za tyalo ,i za lice i dec cosm na Shiseido ,MAC i pr.Izklu4itelno sum dovolna i kakto ve4e pisah,polu4ih ka4estvena preporuka ot konsultantki v Sephora-izklu4.profesionalisti.I dori i da e skupo kogato si gi kupi6 na kup-vuv vremeto se okazaha dosta ikonomi4ni.
Хубаво ги ползваш, браво. Но ако ползваш и кирилица - цена няма да имаш. Embarassed

# 64
  • Мнения: 19
 Nyamam na klaviaturata, a i nymam takava programa.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 825
 
Az polzvam Kanebo-i za tyalo ,i za lice i dec cosm na Shiseido ,MAC i pr.Izklu4itelno sum dovolna i kakto ve4e pisah,polu4ih ka4estvena preporuka ot konsultantki v Sephora-izklu4.profesionalisti.I dori i da e skupo kogato si gi kupi6 na kup-vuv vremeto se okazaha dosta ikonomi4ni.
Хубаво ги ползваш, браво. Но ако ползваш и кирилица - цена няма да имаш. Embarassed
Joy

Ох, разсмя ме със сълзи.

# 66
  • София
  • Мнения: 7 838
Nyamam na klaviaturata, a i nymam takava programa.

Ти може да нямаш кирилица, но форума си има кредор, него използвай.  Naughty



# 67
  • Мнения: 4 202
Да много, даже пове4е  ми харесва от white lucent   .Много лека и приатна сериа.Вземи си и тоник и по4иства6то ако има6 вазмогност   много хубави и много време моге да ги ползва6 .

kaia, ами аз съм си купила почистващата пяна за лице, тоник без алкохол и овлажнител, мисля че се водят като 3 стъпки почистваща система.

А ти тези почистващи ли си ползвала ?


Иля, можеш ли да дадеш линкове към 2ра и 3та стъпка, първата и аз съм я поръчала.

# 68
  • Мнения: 19
Prostete nevejestvoto mi, no kude da go namerya tozi kredor i kak da go polzvam? I ne otnema li mn vreme?

# 69
  • София
  • Мнения: 7 838
Prostete nevejestvoto mi, no kude da go namerya tozi kredor i kak da go polzvam? I ne otnema li mn vreme?

Малко над прозорчето в което пишеш има бутончета - профил, календар, архив, изход. Накрая има кредор, който за секунди можеш да превключиш на кирилица.  Peace




           

# 70
  • Мнения: 19
брилянтно!!!

# 71
  • Мнения: 19
благодаря за инфото Simple Smile

# 72
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Фалшиви, др-ън-дрън...В "Ева" или в някое подобно спиание има цяла статия за стъпването на "Шисейдо"на Бг пазара - ще я потърся да я прегледам и ще кажа каво пише, че така по памет...старост-нерадост

# 73
  • Мнения: 1 368
Фалшиви, др-ън-дрън...В "Ева" или в някое подобно спиание има цяла статия за стъпването на "Шисейдо"на Бг пазара - ще я потърся да я прегледам и ще кажа каво пише, че така по памет...старост-нерадост

Да, списанието беше ЕЛ и интервюто даваше представителя за Изт.Европа - японец . Надълго обясняваше за историята на фирмата, за продуктите и т.н.

# 74
  • Мнения: 1 312
Една приятелка ползва само Шисейдо от години и винаги много ми е говорила за нея.
Но тя пътува доста често и си я взима от чужбина.
Супер ми е любопитно и аз да я пробвам вече.
Във Варна къде се очаква да се продава?

Общи условия

Активация на акаунт