Захранване с месо и глутен

  • 2 402
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 430
А аз не мога да разбела как да премина от един вид месо на друг.Например давам телешко месо и искам да въведа пуйка,ако дам половин бурканче пуешко с какво да довърша храненето,нали няма да се нахрани?Да дохраня с мляко или да дам телешко?И двата варианта нещо не ми харесват.Някой бе писал, че след месно не трябва да се дава мляко,че нямало да се усвои желязото.От друга страна като въвеждах телешкото,нали дохранвах с мляко?Пред дилема съм.Вие какво мислите по въпроса?

Аз въвеждам месото с цяло бурканче, именно защото месноо съдържание е не повече от 8-10%. 4 дни един и същ вид месо, следващия ден давам зеленчуково пюре, следващите 4 дни нов вид месо, после пак зеленчуков ден и така сега сме минали пилешко, телешко, зайче и пуйчица  Laughing Хич не ми се нрави изчакване по 2 седмици, вече ми се изчерпа търпението за лъжичка-две-три-четириии.. Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз съм захранвала с даден вид месо по 4-5 дни. Щом детето е здраво, не виждам смисъл от такова разтегляне във времето, но ти си знаеш най - добре.  Peace

# 17
  • Мнения: 90
Ако нямате проблем с алергии, може и по-бързо да се захрани.  Peace
И аз въвеждах месото с цяло бурканче ( т. е. колкото искаше бебка-винаги оставаше). От тези, които са смесени - съдържанието на месо в повечето е 8% до 10%. На 190 гр. се пада 15,2-19 гр. месо и няма проблем да се даде на едно ядене. В  дуо-пюретата на Нестле, месото е повече и го разделях на 3 порции. За около седмица въвеждах един вид месо (4-5 дни един и същ вид месо, между тях 2-3 дни само зеленчукови).

# 18
  • Мнения: 1 049
Aз вьвеждах ново месо за около седмица, а глутена след 6-ия месец.  Peace

# 19
  • Мнения: 4 784
Аз изчаквах по седмица.

Общи условия

Активация на акаунт