Дюканските теми на брой летят, а килцата бързо се топят - 80 тема

  • 26 394
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 142
Здравейте Simple Smile аз в неделя се върнах от 5 дневно ходене до италия, където прегреших с пица и лазаня.. но от неделя пак съм абс стриктна и си пазя 66те кг много съм щастлива. считам се че съм в 2рия етап вече.. 5 дни П и 5 ЗП. след 2 дни почвам салатките Simple Smile
поздрави на всички

ще пиша по-късно пак

и последно към вещи може ли да ми сложиш и моите данни, докато темата е нова  Peace

обичам ви  и бъдете здрави

Сега видях, че първата страница вече не е същата  Cry
беше удобна.. особенно със линковете  Praynig моля те вещи сложи я пак  Praynig

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 11:00 от aguto

# 76
  • София
  • Мнения: 9 111
За всички стискали палци за племенничето на Зелено Човече- операцията е минала добре.
Ванеса, радвам се, че не си се отказала  Hug

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 730
 Crossing Arms Не съм доволна. Вещи е взела крути мерки, писна й явно. Има за какво - в предната тема даже някой попита за ЛИТЕРАТУРА по диетата  #Cussing out #2gunfire А снимката на книгата винаги е седяла начело на първата страница. Обаче на мен ми липсва първата страница, честно. Исках да проверя например дали празнуващата вчера Теси е Тиси/, добре, че Вещи я поздрави с "истинското" име.
Тиси, честити 10 месеца   bouquet
Мамче на Румче, днес Румчето ти е рожденик нали? Да ти е много здравичък и да те радва и слуша!
Сън, ама ти още ли си с обрив! Няма ли да се маха туй чудо вече  #2gunfire
Аби, как така го даваш спокойно? Трябва да си депресирана, забрави ли  Joy  Joy  Joy
Зелено ч. и аз се надявах всичко да е добре с детенцето, радвам се какво прочетох от Зазу

# 78
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте, малки..големи...и още по-големи сладурани!  bouquet
Този път МЦ-то не ми се отрази много-много, вдигнах само 0,5 нагоре:-)
За първи път мога да си разменям дрешки с 21 годишната ми щерка, ще падна ....Simple Smile)) Преди 4 години, когато бях 92 кг, изобщо не съм си и го помисляла:-))) Най-много ме радва липсата на шкембака...все си слагах едни широки ризи и дрешки, прикриващи и него и д-то, в добавка подплънки за раменете за обем....мдааааа, както казва Али Макбийл - МИНАЛО !:-)))
Усмихнат и слънчев ден , с много радостни моменти на кантарчето Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 831
отварям и какво да видя
НАЙ- РАЗБИВАЩИТЕ СНИМКИ smile3530 Joy Joy Joy Joy Joy

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065


и последно към вещи може ли да ми сложиш и моите данни, докато темата е нова  Peace


Еее, това вече е върха.
Какъв смисъл има да слагам нещо там, където дори тези, които имат претенции не са погледнали?????????

# 81
  • Мнения: 397
абе знам че само под лекарско наблюдение ама аз реших понеже нямам проблеми пък и пия много течности да се пробвам.
...и почвам 5 на 5.то май най-ефикасно ще излезе?!
Ти нямаш проблеми и се чувстваш добре, но нищо не ти гарантира, че режимът няма да отключи някой без да разбереш. Не е шега работа. Направи ли си изследвания преди да започнеш? Хубаво е да се правят периодични, за да следиш състоянието си и да реагираш на време, ако се наложи.

Уф, не исках да звучи плашещо, с най-добри чувства го писах, но трябва да се започва много информирано и внимателно.   bouquet

Дориии  Joy

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 11:10 от Abrakadabra

# 82
  • Мнения: 689
Момичета, възможно ли е или да. Днес - втори ударен ден, меря си талията и какво да видя? Вчера сутринта - 82см, а днес - 79см. Възможно ли е да сваля 3 см само за ден?

# 83
  • Мнения: 3 202
Baci - имам едно въпросче към теб .Вчера си правих хляб по твоята рецепта ,но ми остана леко суров .За 30 мин. на колко градуса го печеш?
Така става хляба. Не е суров, а влажен. За 30 минути хваща максимална коричка отгоре. Запича се доре отвсякъде, но вътре си е влажен. Но издържа цели 7 дни и ми е удобен сутрин за закуска.
Вещи! Върни си инфото в темата, моля те! Има нужда от него, за хората, които търсят режима.

# 84
  • Мнения: 397
Момичета, възможно ли е или да. Днес - втори ударен ден, меря си талията и какво да видя? Вчера сутринта - 82см, а днес - 79см. Възможно ли е да сваля 3 см само за ден?
Абсолютно е възможно, че даже нормално. Режимът топи сланини и мазнини, което се отразява повече на см, отколкото на кг. Ха, честити -3см.  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 123
Здравейте момичета,
Привет и от мен в новата тема  Hug
Аз да си призная се чувствам много добре от както съм на диета - имам много повече енергия от преди и ми е някак по-ведро и леко. Единственото неудобства бяха леки болки в мускулите, но и те минаха вече.
Иначе кантара показа -3 кг за три дни, което е много добре мисля Wink Лек и успешен ден на всички

# 86
  • Мнения: 55
tzvety roussimova, Hug 1.60см съм висока и искам да стана 47кг.така се чувствам най-добре в тези кг. JoyМога и да мина в трета и без това този уикенд с мъжа ми сме на Цигов чарк и ще имам повече разнообразия от астия, а иначе от 2ра фаза съм вече 4ти ден на П.Смятам и утре да карам на П от 2ра фаза, следващите дни да я карам по-леко на салатки
 

# 87
  • Мнения: 16
Подкрепям Бачи, Вещи върни си инфото в темата по някога това ми действа много стимулиращо чета и се радвам на успехите Ви и си казвам дай Боже всекиму

# 88
  • Мнения: 1 027
здравейте и от малко по-късно включващите се  smile3503. днес ми е много натоварен ден и се надявам да не мисля за хапване Simple Smile про4етох рецептите ви за десерти и съм много щастлива-ще пробвам някой от тях след няколко дни Simple Smile
хубав и отслабващ ден на всички !  smile3525

# 89
  • София
  • Мнения: 3 789
Мише, къде се губиш? newsm78
Много ти  Hug Hug

Мноог бачкане Мишле... нямам време за нищо...  Crossing Arms
Ти как си?  Hug Hug Hug
ооох, Мише, що ли ми е толкова познато това, с бачкането? newsm78
Добре съм, благодаря!
Прегреших тези дни аз, хванали ме бяха лудите....за което си получих порицанието и от уважаемите съфорумки, но най-вече ме наказа кантара! #Cussing out

Зазу, добра новина за Зеленкото! За това са допринесли и стиснатите ни палци! bowuu

Цвети! Що ме пропусна? newsm78                      Hug Flutter

Волна, Дорчи,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт