Дюканските теми на брой летят, а килцата бързо се топят - 80 тема

  • 26 411
  • 755
  •   1
Отговори
# 90
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Здравейте!
Утре ще ходя при GP-то да ми даде направление за контролни изследвания. Та да ви питам какво да и искам, вие какви точно изследвания си правите откакто сте на диетата? Гледам от едни стари мои изследвания , че стандартната пълна кръвна картина и урина не включват кръвна захар и холестерол , а мен ми се щеше да ми ги изследват .
Иначе да ви се похваля за мерките ми : значи за 1 мес. - от талията -3см, от ръката -2см., от ханша -4 см., от крака -2см и от бюста -3 см. Хип-хип УРАААА!!! Joy

# 91
  • София
  • Мнения: 2 245
МишлеHug четох аз за прегрешенията. Нищо, че нямам време да пиша... чета ви всеки ден.
Чакам и с друго да се похвалиш...  Praynig

# 92
  • София
  • Мнения: 3 789
МишлеHug четох аз за прегрешенията. Нищо, че нямам време да пиша... чета ви всеки ден.
Чакам и с друго да се похвалиш...  Praynig
Михаелка, и аз чакам! Praynig Praynig Hug

Поздрав за балкона!  bouquet

Бачи, мое лично мнение по повод на това, че Вещи е свалила инфото от началото на страничката е че ако някой наистина е заинтересован да научи или разбере за естеството на режима ни- ще намери начин да потърси нужната информация. Но доста от новичките тук питат просто ей-така, за спорта!
Вещи, според мен можеш да оставиш само списъка на най-сериозните, със съответните постижения.
А ако може- инфото може да се помести еднокатно (и в последствие да се обновява) на другия ни сайт, с рецептите и да се даде само линк!
В крайна сметка- който търси- намира! Naughty Peace

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 11:49 от Мишле_

# 93
  • София
  • Мнения: 2 245
МишлеHug четох аз за прегрешенията. Нищо, че нямам време да пиша... чета ви всеки ден.
Чакам и с друго да се похвалиш...  Praynig
Михаелка, и аз чакам! Praynig Praynig Hug

Поздрав за балкона!  bouquet

Пу-пу! Дано!  Hug  Praynig

# 94
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен. Специални благодарности на Дивана , която ме запали в събота само с едно споменаване на Дюкан в друга тема. Явно малко ми е трябвало, за да пламна. Само човек, който не е бил на лунна диета няма да оцени тази, 24-часовият глад ми костваше много усилия. От тогава ви чета с интерес, но имам много да наваксвам. Вече си поръчах книгата и от вчера започнах с ударния етап.
Благодаря ви, не съм се чувствала  по - мотивирана някога. Успех на всички!

# 95
  • София
  • Мнения: 987
Здравейте, Дюканки!
Много готини снимки е сложила Вещи smile3525.Разбирам я, и все пак...Поне ние можем , мисля да направим нещо, както спомена Соня - при тъпички въпроси - директен линк към първи пост Thinking
Лек ден и.......Честита ни 80та тема Hug - да има много минусчета и други приятни новини Flutter Wink
iki Добре дошла!

# 96
  • софия
  • Мнения: 3 382
Бейби дол, Hugмерси за кафенцето!Нали вампирясвам цяла нощ,добре ми дойде!Катенце, Hug,ти си знаеш!Катяджин, newsm51 браво за осмичката!И аз го преживях миналата седмица,та знам какво е smile3521Бачиииииии HugАмсимам, smile3501Ухапан Peaceспоко!това са 13 кг. които си свалил.Сега вече бавно и славно.Ванеса Hug всеки грам е една малка победа! smile3521Гууди, Hug пиле шарено!Ти си незабравима бе душо! Hug Hug Hug Heart EyesЛИБОФ,ЦАЛУФКИ и свалени килца! Mr. GreenАби, smile3501 ще те правим ударник! Joy Джини,какви са тези работи NaughtyХич не се успокоявай! newsm66Дивана, Hugброй ги,брой ги! JoyПиже, smile3501Мамче,взимай телчето и те така! Joy Joy JoyЮзър1, Hug Мон, ща мръдни! newsm53Пеперудке шарена, Hug ИЛА ДЕ, ИЛА! hahahaПо възможност на 29.03. Joy Joy JoyЗеленкооо Hug с теб сме!Радвам се за резултатите! Heart EyesМамс, Hug Цвети, Hug Дидиживко smile3501 Джоузи HugТиси, smile3525 Мамче на Румче, честито ти рожденниче! newsm51Бубе64, що ли ми е познато! newsm78  Hug Кри,Вещи,Фоли, Hug Hug Hug За всички на балкона  Heart Eyes Ако съм пропуснала някой,ша прощавате Mr. Green
А мен ме е сраааам Embarassed Изобщо не ми мина през главата проста smile3538 ,че мога да помоля докторката да ми изпише други лекарства.Но както знаете простотията ходи по хората ,не по животните! Mr. Green Скъпото и то взе да обикаля около кантарчето,но още не иска да си признае!До седмица го виждам как е започнал да рупа мръвки. tooth

# 97
  • Мнения: X
Волна, стегнала съм се бе, недей така. Знаеш ли к´ва съм се стегнала....
Няма да се излагаме сега, тоя хубав режим с толкоз месце, ми той за мен е правен бе Simple Smile Че сега и салатки са ми разрешени - кеффффф.

А сериозно - двете ми мишки са болни, забравям да ям и пия от зор, че съм сама с двамата. Някакъв вирус сме пипнали явно, добре че аз съм добре сега.

# 98
  • Мнения: 1 983
Добър ден, уважаеми дюканстващи и странстващи дами и господа!  bouquet
Вещи, благодаря за новата тема!  HugИ аз ще помрънкам...освен за полезната информация, дали не може да се върнат и линковете към старите теми и към рецептите? Не съм си дочела от вчера, а пък за рецептите няма да обяснявам колко ми липсват... Cry
Славе, бързо да оздравяваш! Дидочка и ти!
Днес съм малко повечко от вчера, но пък каква салата излапах снощи...Бях зажадняла за свежест някаква!
Моля ви за съвет! Пишман готвач съм и това си е: вчера опитах да направя парфето от рецептите, но след престоя в хладилник, след това и в камерата...си остана в течно състояние. Има ли някаква възможност да се оправи или да грабвам черпака? newsm78 Таман бях решила, че има шанс да се науча да готвя, но последните ми два опита ми показват, че съм безнадежден случай! Confused
Всички сериозни дюканки  Hug Hug Hug
Стремителен ден... Laughing

# 99
  • Мнения: 831
ПОЗДРАВИ-МАРТА,ти си на финалната права  bouquet

# 100
  • Мнения: 617
не съм се ствеснала мила но не съм си правила и изследвания от 1 г.тогава бяха нормални.просто търся най-ефикасният за мен режим.и като видя някой за8 дена е свалйл 7кг направо ми идва да умра!!!сърдечно ви благодаря за съветите!!!много по-лесно е когато някой те подкрепя!!!

# 101
  • Мнения: 831
 lalalalaа това е за балкона и специалната жена newsm20

# 102
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Пловдивска среща петък 18 часа ресторант "Ривиера " / ул. Зефир "№ 4/ срещу Бирената.

Моля да потвърдите на  ЛС .

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 18:57 от Теси

# 103
  • Мнения: 402
Здравейте момичета,

 днес съм 600 гр надолу. Кантара ме обича засега, но съм сигурна че ще спре и пак ще има застой. Вещи благодаря за хубавата тема. Нямам никакво време напоследък да Ви чета все тичам по задачи. Лек ден Ви желая

# 104
  • Мнения: 819
  Момичета,да ви дам един бърз отчет от началото на режима.


 Като започнах,се измерих със сантиметър.Ето ви резултати-

Начало-03.01.2008 година
 Килограми-75
 Ръст-172 см.
 Талия през пъпа-106 см.
 Ханш-105 см.
 Гръдна обиколка-105 см.
 Бедро-56 см.
 Ръка бицепс-31 см.


 И днес-19.02.2008 година

Килограми-70
 Талия през пъпа-90 см.
 Талия-85 см.
 Ханш-98 см.
 Гръдна обиколка-99 см.
 Бедро-54 см.
 Ръка бицепс-28 см.


 За месец и половина,съм свалила само 4 килограма,но за сметка на това,сами виждате,а и аз,колко много от обиколките,което е по-важно.Благодаря,на всички,които ми помогнаха за този чудесен резултат.

 На моята най-добра приятелка ДЖИНДЖАРИ ,пращам много целувки, и специални благодарности,за това,че отдели от времето си, и ми направи страхотна таблица,където да проследявам резултатите си.Джиндж  Hug  bouquet  Hug

 Имам си втора звездичка.Вече съм потребител.

Общи условия

Активация на акаунт