Дюканските теми на брой летят, а килцата бързо се топят - 80 тема

  • 26 409
  • 755
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 552
Перличка, погледни се в огледалото, усмихни се и ще видиш там едно ведро, лъчезарно момиче. Възраст-максимум 32  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Моля те, стегни се, че я колко мацки те следваме. Ти си един от моите примери за успех и силен дух  Hug

БейбиДол, да ти е живо и здраво мъничето   bouquet

# 556
  • Мнения: 209
Орелия, добре дошла!
Поздравления, за волята, за търпението и за свалените килограми!  newsm10

# 557
  • Мнения: 38
Сънче,Нели,бройте ме и мен,само дето другата седмица от сряда да петък ще отсъствам,ама както решите,ако не на първо,на второ rendevous... Hug

Искам да приканя всички момичета да си актуализират линийките и да си вмъкнат в подписите от кога дюканстват.
Вещи,         bouquet

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 15:58 от Chicken_Egg

# 558
  • София
  • Мнения: 184
Перле, мила...ако нещо толкова силно ти се прихапва, моето мнение е да го направиш...хапка, две, 1 мекичка....няма да е фатално, повярвай ми Simple Smile))
Знаеш ли....аз бях върл фен на сла....леда, тази неделя моите домашни си взеха за пореден път и аз просто си взех няколко лъжички...Установих, че мога само да опитвам нещата , които преди поглъщах в....огромни количества, бях страшно горда, че имам вече доказан контрол над апетита си:-)))

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065

Пловдивска среща петък 18 часа ресторант "Ривиера " / ул. Зефир "№ 4/ срещу Бирената.

Моля да потвърдите на  ЛС

# 560
  • Мнения: 402
Здравейте, момичета !  bouquet
Да ви, споделя едно "радино вълнение"...замислих се едва, като го видях написано от diameter...Във фирмата ни има едва девойка, която е по-принцип мнооооооого елегантна, виждаме се/понеже тя работи в друг град/ рядко и при последната ни среща аз бях 80 кг, тя фиданка...сега аз съм 63 кг, а тя...качила поне десетина килограма. От два дни сме заедно...а тя едно "браво" не каза...аз съм готова да и споделя за Дюкан и т.н....но тя само ме оглежда целодневно и мълчи като...пукел..мдааааааа...ако това не е жива завист, то язък ми за 43 години и убеждение, че познавам добре психологията...Simple Smile А най-близките ми приятелки, вместо също да ми се радват на успеха, при последната ни среща чух неща - аууууу, стига диети, виж как ти се е изпило лицето, да не вземеш да се разболееш сега !!!..../излишно е да ви казвам, че имат да свалят и те доста кг/....Странно е някак , нали?....





Хич не им се ядосвай.
Хората са на принципа не съм видял не се е случило.
Жалко но факт.


# 561
  • Мнения: 2 123
аз изкарах 2,5 месеца във втора фаза, но имах малко за сваляне /16 кг/.

Ох, една окуражителна новина в днешния мрачен, песимистичен ден...

Значи при твърдост и упоритост мога да се освободя от излишните 14 за 3 месеца, а  Praynig

Буба64 - ЕВАЛА!!!

Я, чакайте да ви питам - а бе сигурни ли сте за въпросните рачешки рулца...
Много бих се радвала да ги ям през протеиновата седмица, ама като им чета съдържанието - там пише, че съдържат бяла риба и НИШЕСТЕ  Shocked
Та не смея...

# 562
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065

Искам да приканя всички момичета да си актуализират линийките и да си вмъкнат в подписите от кога дюканстват.Просто инфото,което държат да видят в табличката на Вещи да се вижда от последния пост,няма смисъл да я затрупваме с мерки на ЛС,нито да я караме да поправя,достатъчно труд полага,да я улесним с каквото можем.
Вещи,         bouquet

Въпреки, че като пускам нова тема минавам старата и актуализирам по писания и лентички не мога да отрека че ми е по-лесно ако има ЛС. Едно е да отворя личните и да направя поправката, друго е да мина 40 страници , за да ги открия. Simple Smile

# 563
  • Мнения: 942
Момичета, имам страшно много работа и не мога да пиша, но искам да споделя една интересна новина с вас. Супер Любо от рекламата на БТК АДСЛ е смъкнал с нашата диетка за 4 месеца 18 килограма, направо се е свършил-станал е кожа и кости, а сте го виждали на рекламите как децата казват-"Той е дебел..."

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Фуси, тук има хора от месеци и години. Мислиш ли, че за толкова време не сме видели съдържанието на рачешките рулца? И ако не бяха позволени щяха да се мъдрят на първата страница?

# 565
  • софия
  • Мнения: 3 382
Как го казах сутринта, newsm78 да ама сърце юнашко не трае! EmbarassedДиаметър,виновна си Naughty! От 20мин. цвиля пред компито. Mr. GreenОрелия,Бубе, и двете просто нямате нищо общо с първите снимки. smile3501 Относно минусите на Дюканския режим-ето ви още два:Има опасност да ви помислят за леко мръднала,след като "без причина" избухвате в неудържим кикот на работното място.Постоянна мускулна треска в коремната област.(пак от хилеж) PeaceПерле,като ти се плаче,плачи бе жена,знайш как олеква! Hug Hug Hug

# 566
  • Мнения: 210
Момичета , изобщо не съм в състояние да ви изчета. За което ме извинете.
Привет на балкона  wavey.
Гледам, че първата ни страничка пак е тук и моите кг. са коригирани,   bouquet , за Вещи.
При мен нищо ново. В ПЗ дни съм и задържам. Искам да попитам - Пилатес или Каланетика е "по-бавна" гимнастика и за коя човек може да не е достатъчно гъвкав ? Ходи ми се някъде да се раздвижвам 1-2 пъти седмично, но без да се преуморявам. За танци все още не ставам ! А пък фитнеса не е за мен, не съм достатъчно постоянна.

Аз съм ходила и на двете . По принцип са различни. И двете са еднакво бавни, поне при мен е така. Каланетиката залага на много на брой и кратки упражнения напр. по 100 от вид, докато при пилатеса е повече разтягане, повече напрежение в мускулите и е малко по-разнообразно. На пилатес сме като балетни "грации".

# 567
  • София
  • Мнения: 184
Fussii , мерсиииии  bouquet
За рулцата, аз не съм спирала да ги ям, използвам ги при ситуации, които наричам нервен глад:-) Хапвам 5-6 и ми минава:-) Много се писа за тях, прецени си сама Simple Smile
За продължителността на втора фаза - аз я правих 2 месеца , 5/5, достигнах 64,3 при желани 63. Последните 1,5 кг "паднаха" в трета фаза при включване на спорт, 2 седмици след началото и. Признавам си, че започнах 3 фаза доста колебливо, направо със страх, което се оказа безмислено, нещата се случват според както ги е описал добрия доктор Дюки:-)))
Май съм на път да сваля още 0,5 кг, но чакам да мине Ц-то за да докладвам Simple Smile

# 568
  • Мнения: 38
Вещи,поправих си" мечешката услуга."Някои като мен хващат бика от опашката към рогата Embarassed

# 569
  • Мнения: 130
Славе, така ти се пада  Mr. Green , хич не се чувствам виновна, щото аз пък колко пъти по 20 мин. съм се хилила на твоте постове...ноу мъ кефиш, както казват тийновете  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт