bebka iska samo vav race..kakvo da pravq nqmam sili veche...

  • 1 689
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 436
О, моята е на 6месеца и я нося през много от времето на ръце. )))
Не се отчайвай, има още да я разнасяш. )))

# 31
  • Мнения: 511
Не,че това ще те успокои, но не си сама...........много сме Joy Joy...........лек няма, но се свиква..............ние сме на почти 8 месеца и продължаваме да се носим ..............добре,че е по-слабичка. Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 1 367
dennis,потресаваща статия,особено в частта,където се описва как бебето страда,докато плаче.Никога не съм оставяла сина си да плаче,докато е бил съвсем мъничък.После се е случвало понякога,но той сякаш разбира,че не трябва да плаче и спира.Носила съм го мнооооого и продължавам да го нося,нищо,че минава 13 кг.Сега е на етап прохождане и носенето е заместено от ходене за ръчичка.Никога не съм го лишавала от контакт с мен,независимо какво пише в книгите или какво са ме съветвали околните.

# 33
  • Мнения: 721
Много се учудвам на отговорите по-горе защото смятам, че едно дете не бива да бъде научено на ръце. Това е много лошо. По този начин не можеш да си починеш от него в никакъв случай. За мен тези деца са по-скоро разглезени.
Бебенцето е на по-малко от 3 месеца - как може да се разглези, все още е в така наречения "четвърти триместър"?

Има нужда от гушкане. И моето бебче на тази възраст беше по същия начин. Искаше само да го разнасяме. Но отшумя. Вече е почти на 6 месеца и умее сама да се забавлява. Третият месец за мене беше най-тежък досега именно заради това разнасяне.
Опитай със слинг или кенгуро за да си починат ръцете ти, давай я на таткото, баби, дядовци да я разнасят и те в първия удобен случай, за да можеш да почиваш. При мене шезлонгът помагаше най-добре на този етап.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 348
В моята книга пише, че малките бебета никога не плачат без причина и е невъзможно да са разглезени. Това умение го усвоявт по-късно  Crazy  Party
 Vesyt,  ти колко деца имаш и колко са големи?

# 35
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Купете едно "кенгуро", слагай я вътре и ще решиш проблема!
Като е близо до сърцето ти ще видиш как ще се успокоява и заспива!
Аз така правех през първата бременност, дори сина ми да не искаше на ръчички, аз си го разнасях насам-натам с мен в "кенгурцето", хем не беше от най-лекичките! Свиква се! Wink
Само трябва да си спокойничка, бебетата разбират когато майките са под напрежение и стрес!
Успех, ще се справиш! Hug

~ ~

# 36
  • Мнения: 728
И ние бяхме така, направо ръцете ми се откачиха докато не ми подариха кенгуру.. вълшебно е..  Naughtyвече не ме болят ръцете.. а гърба и кръста

Общи условия

Активация на акаунт