семейни проблеми

  • 8 063
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 640
...  незнам вие какво мислите?
Че си се отървала от един мухльо. И колкото и да ти се вижда стръмен баира в момента, след не повече от година ще си си отпочинала от всички нелепи неща, които ти е говорил, самочувствието ти ще се възвърне и ще си отново нормален човек.
Твоя нещастник ми прилича точно на бившия ми съпруг - паразит. Изсмуква каквото успее от теб и след като не остане нищо се изнася при новата си жертва.
Успех в живота  Hug

# 76
Prava si, zareji go. I nai-vajnoto - nikoga veche ne prenebregvai sebe si zaradi niakoi, dori i da e the Prince of Wales. Sigurna sum che i Daiana bi se saglasila s tova ako mojeshe....

Ei che krivo mi stana. Sorry za latinitsata i che ne se log-vam, no niamam kirilitsa v momenta. Iskah samo da ti kaja kuraj i che ne e v teb vinata. Shte sreshtensh po-dobur. Samo se pritesniavam da ne go priemesh obratno kato razmisli...


# 77
  • Мнения: 115
Момичета, благодаря за подкрепата. Искам само да уточня, че през всичките тези години отсъствие аз съм имала един милион основания пък няколко шанса да постъпя по същия начин. Обаче аз съм разсъждавала в посока - хайде сега домът, хайде рега ремонтът, хайде сега почивката на море....Това е семейният живот, нали? Пък и не само семейният. Това е съвместният живот. Когато съм започнала да се съобразявам, това беше в рамките на нормалното, постепенно постепенно, след като него го няма аз поех и други функции, затрупах се от ангажименти и накрая получавах общо взето - много пари се харчат, детето не е възпитано както трябва, родителите ти не те оставят на мира...Вече забравям, няма в какво да бъда обвинена друго....Но не съм си и помисляла да предприема стъпка на раздяла, защото си казвах - във всички семейства има такива моменти.  По едно време бях се амбицирала да пренасоча квалификацията си в друга насока, да запиша още една магистратура, но как да стане това - нали сме на заплати. И това остана на заден план, защото стигаше само за единия. И така, понесе ме инерцията и вероятно си получавам "заслуженото".

# 78
  • София
  • Мнения: 1 735
Поне за малко го напусни и ще прецениш какво да правиш нататък по реакцията му.

# 79
  • Мнения: 2 108
Поне за малко го напусни и ще прецениш какво да правиш нататък по реакцията му.
Те не живеят заедно-той е в чужбина. Как да го напусне повече от това? В смисъл , трябва да преме решението му според мен,да му тегли една м....на и да завърти света около себе си и собствения си живот Peace Мъже колкото искаш Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 115
А какво мислите по отношение на това, че ми съобщи тази романтична новина по телефона, той върви към четиридесетте, а? И като ми заяви да подготвя детето?! Господи! Пълна съм с гняв и огорчение и разочарование, и яд на самата мен, че позволих моят живот да остане зад кадър.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 529
Тъжно е за пропуснатото време за провалените очаквания... Разсъждаваш разумно,а знам ,че сърцето ти кърви. Кураж,ти си смело момиче. Желая ти да намериш човека ,който ще те цени и обича.

# 82
  • Мнения: 115
Иска ми се да се получи точно така. Въпреки че за момента ми изглежда илюзорно да имам нова връзка, в която да посветя детето си и така, но сигурно трябва да гледам в бъдещето, казвам си го по милион пъти на ден....

# 83
  • Мнения: 640
Преди две години същото се случи на кръстницата на децата на сестра ми. При това нейния хубостник замина с брат й в чужбина, но вместо да работи предпочете да се забърше с една руска прос....ка (това не го казвам в яда си, за да я обидя, а просто жената с това си заработвала паричките). Те нямаха деца, въпреки че бяха женени от 15 години и според лекарите проблема беше у него. Та пристигна си човека, за да й го съобщи, че вече много влюбен до уши в оназ кака. Но да ти кажа, че година по-късно жената си намери свестен мъж (а си е вече зряла жена, дето уж няма много шансове сред мъжете - гони си 40-те). Мъжа й сега е по-млад от нея с 10-тина години, но я гледа право в очите и й признава дори най-малкия жест, който прави тя.
Та народа е казал - всяко зло за добро  Hug

# 84
  • Мнения: 220
Явно им е генетично заловено на всички мъже да обвиняват жените си за всичко, а себе си да оневиняват.. Ние не сме женени, но откакто се събрахме да живеем заедно е същото положение. Все ми се искаше да вярвам че е професионално изкривяване(моя е адвокат) но нещата се задълбават все повече и вече отбягвам да контактувам с него.
А ти мила не се самосъжалявай, ами хващай живота си в ръце, защото той продължава и сигурно ти е подготвил безбрий хубави моменти с някой който те уважава и дърви на мнението ти и на това да е до теб и да те подкрепя.  Hug Успех

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 16:38 от Малта

# 85
  • Мнения: 3 092
И моя мъж е винаги с претенции и аз съм виновна ..пишете ме в кюпа без да се замисляте  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 409
Valdim Hug Кураж и ти желая скоро да намериш любовта. Огледай се, може би някъде около теб има истински мъж с голямо "М" Peace

# 87
  • Мнения: 115
Благодаря ти, много е мило това което казваш. Непримиримо ми е още. Боли ме, ама е май хабене на енергия. Лошо. Една приятелка ми каза да помоля мъжа си да остане, обаче нещо не ми подсказва интуицията да го направя - много съм обидена и от думи и от дела. Незнам, опитах преди време...обаче кашата стана още по-голяма..Ще заложа на достойнството!!!

# 88
  • Мнения: X
Благодаря ти, много е мило това което казваш. Непримиримо ми е още. Боли ме, ама е май хабене на енергия. Лошо. Една приятелка ми каза да помоля мъжа си да остане, обаче нещо не ми подсказва интуицията да го направя - много съм обидена и от думи и от дела. Незнам, опитах преди време...обаче кашата стана още по-голяма..Ще заложа на достойнството!!!

Едва ли си заслужава да си в позицията на молеща за помощ! Изглежда нищо няма да спечелиш, ако сте отново заедно! Остави си достойнството, с него се живее по-добре, а и след време, когато болката е по-незабележима , ще се гордееш от постъпката си. Желая ти да излезеш по-бързо от душевната си мъка и да намериш мъж, способен да разбира умните жени, а не само пълни деколтета и вирнати крака.   bouquet

# 89
  • Мнения: 1 447
Няма смисъл да го молиш да се връща затвори тази страница от живота си и гледай напред.
Някъде там те очаква мъжът с когото ще бъдеш много щастлива,оценена,разбрана и много
много обичана.Пожелавам ти много скоро да намериш този мъж.

Общи условия

Активация на акаунт