Как се обезкосмявате бе хора?

  • 12 553
  • 146
  •   1
Отговори
# 75
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
С огледалце и много мъки ooooh! По спомени нищо не ми се получи Laughing Фризирах се на 15-ти, раждането ми го предизвикаха на 16-ти и не са ме бръзнали пак, за корема да не говорим

# 76
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Без огледалце, пипнешком. Имам практика, знам кое къде е, кой е правилния ъгъл на бръснача и се справях чудесно  Mr. Green

Краката - както винаги с епилатор (ама ти не питаше за тях май).

# 77
  • Мнения: 354
На козметик си ходя редовно, а също и докато бях бременна, само дето малко повече време отнемаше през последните месеци, разбираемо голям корем и неудобни пози, но и за родилното си ме подготви Надето, моята козметичка, мноооого е добра  Peace

# 78
  • Мнения: 8 999
Подвивах си крака настрани, така заставаше до корема и си виждах всичко. Ползвам епилатор.

# 79
  • София
  • Мнения: 211
Корема ми е огромен...колкото и да се гърча, нищо не виждам, та карам пипнешком. С огледало пробвах, ама то като се запоти в банята и пак същото...Голяма е мъка, ама още малко ми остана  Grinning

# 80
  • Мнения: 256
Или с огледалце или мъжлето да помага Confused Rolling Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 4 588
Или по спомен, или с огледалце. Simple Smile

# 82
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
По принцип ползвам епилатор..повреме на бременността обаче не го ползвах, защото наистина си бе трудно..Действах със самобръсначка...като си наведеж с разтворени карака,корема застава между краката  Mr. Green и така ми беше удобно....успявах да стикна навсякъде....а за триъгълника...ми тябваше по 15 мин и едно огледало....достра стрес беше да не се порежа...4е карах на фантазия

# 83
  • Мнения: 44
аз лично вече съм почти в 9 месец и става трудно но се справям или с помощта на огледалце или пипнешком, много е трудно вече ама какво да се прави .

# 84
  • Мнения: 2 660
А за родилното отвсякъде нула номер ли трябва? newsm78

За гънките е ясно - ами отпред също ли?

# 85
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Добре, че паравана в банята ни е огледален и там се чекнех да се бръсна с големият корем, иначе тъй наслуки не мога  да се бръсна Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 317
А за родилното отвсякъде нула номер ли трябва? newsm78

За гънките е ясно - ами отпред също ли?

Трябва, трябва! Навсякъде!

# 87
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
аз го карах на фантазия Laughing
Въпреки че имах голям корем съм нямала проблем с обезкосмяването.
Даже преди да вляза в болницата успях да я свърша тази работа за да не ме бръснат в болницата  ooooh!

# 88
  • Мнения: 559
Вчера споменах на мъжо, че трябва да се включва вече. Той ми вика - "Знам, няма проблеми!"  Shocked
Може да е имал практика по въпроса и преди мен  Joy или чете тайно във форума  Mr. Green
И аз по спомени пробвам ама обикновено се справям само от дясно  hahaha
А и бабите ни сигурно са раждали гладко избръснати... hahaha
А за корема, ще се биеме ама няма да им дам да ми го пипнат!

# 89
  • Мнения: 573
През цялата бременност си ходих на кола маска. PeaceВ деня ,в който родих имах записан час за кола ,но взех ,че родих .Не питай как съм се бръснала(беше ми лекооо неудобно от големия корем)..... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт