Бюста по време и след кърмене!

  • 2 222
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 256
Съжалявам че връщам темата ама дали има някакъв начин за стягане на бюста,или просто трябва да изчакам повечко време за да ми се върне стария ми бюст защото са минали само 3 месеца от както съм спряла да кърмя.Вие колко време чаках те за възвръщане на бюста?

# 31
  • Мнения: 19 310
Аз не мисля, че ще се върне старият бюст  Cry
По темата мажа се от дъжд на вятър с каквото намеря.

# 32
  • Мнения: 6 243
Стрии с нищо не се махат,затова не си хвърляй парите на вятъра!За увисването на бюста след кърмене какво да кажа....Ако си била с малък бюст може и да не увиснат чак толкова.Ако си стартирала с голям и след това кърмиш...става на печен патлажан Laughing Laughing LaughingСпасението е в скалпела миличка!
Аз съм кърмила 10 дена и след три месеца прибегнах до пластична хирургия-напомпах си циците с 390 кубика силикон и сега са хем вирнати,хем големи!Затова или се примирявай с увиснали цици,или слагай силикон!
Момичета,защо се подигравате на жената за правописа?Ами нормало е при някой,бе! newsm78
Ти ще кажеш - печен патладжан. Моите хем си ги виждала, на печен патладжан ли ти приличат!!! Не са каквито бяха на 18 години, ама и да не бях кърмила, на 38 пак щяха да са променени.

До си е до ген, до малко наддаване през бременността и до плавно отбиване. И до късмет, предполагам.

Но силиконът определено помага  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 100
Дано малкото наддаване по време на бременността да е решаващ фактор за запазване на бюста. Аз качих едва 7,5 кг, от които 1 със сигурност е в бюста, не ми се щеше да нараства толкова, ама никой не ме пита Joy

# 34
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Казват, че с каквото и да се мажеш, ако кожата ти е предразположена към появата на стрии нищо няма да помогне.

Точно така е  Peace
А за сутиена....почти постоянно носех, но не ми секна кърната...а това за първи път го чувам newsm78


 Peace Peace Peace

Кърмих 1,5 година, като последните 4 месеца изцеждах. Наистина гърдите заприличват на печени чушки, както го е споменала Дуци. При мен обаче след около 3 години се възстановиха. Не бих казала че са по-различни от преди да родя, с изключение на 3-4 стрии, които избледняха с течение на времето, но това не го превръщам в трагедия. Мазах се с гела на Джонсън, с нищо друго.

# 35
  • Мнения: 961
От стриите не можеш да се предпазиш. Дали ще се появят или не е въпрос на кожа и е строго индивидуално, независимо с какво се мажеш. Колкото до това с какво да се мажеш, мога да ти препоръчам крем Лансинох, който е 100% чист медицински ланолин. Той е безвреден за бебето и предпазва от разранявания, ригади.
Иначе за сутиена и кърменето - ако кърмата спираше при носене на сутиен, нямаше да продават сутиени за кърмачки.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 231
Ок мами,аз нося сега сутиен,но 3 месеца несмеех защото акушерките и лекарите ми казаха 4е от сутиенът спира кърмата.При някоя от вас полу4авало ли се е такова нещо????

Това за сутиена съм го чувала и по конкретно за тези с банелите, затова докато кърмех си бях купила такива без банели или пък ги бях махнала на някои от сутиените, които имах  Peace

# 37
  • Мнения: 27 524
Гледай сега, както казва моят гинеколог и да кърмиш и да не кърмиш, все ще ти заприличат на печени чушки

Стига, бе, това ни най-малко не е вярно. Изобщо  Stop Simple Smile

# 38
  • Мнения: 10 758
Гледай сега, както казва моят гинеколог и да кърмиш и да не кърмиш, все ще ти заприличат на печени чушки

Стига, бе, това ни най-малко не е вярно. Изобщо  Stop Simple Smile
Е твойте същите ли си останаха?
Щото моите не Rolling Eyes

# 39
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Докато бях бременна и по време на кърменето ползвах кремовете за бременни и кърмачки на Антоанете/имат магазин в Мола на Стамболийски/.Доволна съм, нямам стрии, самите кремове се препоръчват като безвредни, на бебо не съм забелязала да му се е отразило, а това ми е второ дете,и много исках да не ми се отрази на гърдите.Кърмих 6 месеца, слава Богу-гърдите са ми ок Peace

# 40
  • Мнения: 374
сАвет не мога да ти дам,ма как си с българския да те питам?
голямо заяждане...
та за стриите поне успокоението е че като избледнеят не лечат толкова, но пак зависи от кожата.все пак не са както в самото начало като се появят

# 41
  • Мнения: 374
ауууу и аз направих правописна грешка  Shocked айде да ме линчувате сега

Общи условия

Активация на акаунт